Як вивести токсини з підшлункової залози

Жовтень 9, 2015

Підшлункова залоза – орган у формі сльози, розташований в дванадцятипалій кишці, який має важливе значення для травлення і вироблення ферментів. Якщо вона отруєна або запалена, важко буде перетравлювати їжу належним чином, тому варто знати, як піклуватися про неї, а також час від часу організовувати очисну дієту.

Очисна дієта для підшлункової залози

Як може підшлункова залоза постраждати від запалення або отруєння? Ваш раціон завжди є першою причиною розладів одного або більше органів. Крім того, зовнішні чинники з навколишнього середовища можуть змінити її працездатність.

Все це може призвести до гормонального дисбалансу в підшлунковій залозі та захворювань, наприклад, діабету. Ви повинні вивести токсини з підшлункової залози, щоб зберегти її здоровою. Ми пояснимо нижче, яким чином це можна зробити.

 1. Попрощайтеся з токсинами за допомогою лікарських рослинlymon-imbyr-napiy

  Перший крок, який варто зробити, щоб почати очищати підшлункову залозу: усуньте з вашого раціону алкоголь, тютюн і всю нездорову їжу.

  Звичайно, відмова від куріння завжди дається важко, але зусилля варті того. Ви повернете собі кілька років свого життя. Також слід зменшити споживання борошна, цукру, солодощів…

  Це дасть вам нагоду почувати себе краще. Є також кілька дивовижних лікарських рослин, які допоможуть очистити підшлункову залозу:

  • Імбирний чай: зменшує запалення, очищає тіло, виконує седативну функцію і є гарним антиоксидантом.
  • Зелений чай: випивайте чашку зеленого чаю щодня під час сніданку або в другій половині дня – ви отримаєте велику дозу фантастичних антиоксидантів, які очистять підшлункову залозу.
  • Настій солодки: цей корінь дуже корисний для травлення, він підвищує вироблення жовчі для перетравлення їжі. Це прекрасно.
 2. Вода та сокиkivi-smuzi

  Непогано було б влаштовувати очисну дієту принаймні 10 днів на місяць. Почніть свій день зі склянки лимонного соку і теплої води, ківі і чашки вівсянки. Вам потрібно буде випивати два літри води на день і їсти фрукти та овочі, особливо під час дієти.

  Збільшіть дозу зелених листових овочів, багатих вітаміном В, і фруктів, багатих антиоксидантами і вітамінами, як от папаї, апельсинів, полуниці. Сік ананасу і папаї чудово впливає на здоров’я підшлункової залози, так само як і ківі.

 3. Переваги гарячого душу або ванниrozslablyayucha-vanna

  Це може вас здивувати, але гарячий душ або ванна щодня стимулюють травлення і покращують здоров’я підшлункової залози. Вони стимулюють і активізують її роботу. Тож не забувайте приймати гарячу ванну перед сном. Це допоможе вам розслабитися, і ви зможете краще заснути, а також активувати функції підшлункової залози.

 4. Піклуйтеся про свої емоції і рівень стресуrelaksatsiya

  Це може здатися жартом, але це не так. Майте на увазі, що періоди занепокоєння і стресу збільшують рівень гормону кортизолу, який дуже погано впливає на організм. Негативні емоції і хвилювання зокрема змінюють основні функції і впливають на травлення, збільшуючи ризик запалення кишечнику і товстої кишки.

  Все це викликає збої в роботі підшлункової залози і спричинює вивільненню ферментів в шлунку. Ви повинні взяти до уваги всі ці фактори. Постарайтеся розслабитися, знайти для себе час, гуляти, добре харчуватися… Турбуватися про підшлункову залозу досить легко.

Вас також можуть зацікавити