Як втратити вагу за допомогою селери

Ні для кого не таємниця, що овочі приносять багато користі для нашого здоров’я, тому так важливо, щоб ми не забували додавати їх до свого раціону. Крім того, ми всі знаємо, що підтримка здорової ваги дозволяє значно поліпшити якість життя.

Ось чому потрібно знати, що з усіх овочів які ми їмо, є кілька дуже хороших помічників у боротьбі за здорову вагу, таких, як селера, наприклад. Цей овоч постійно використовують при приготуванні багатьох різних страв, його рекомендують для людей, що перебувають на дієтах для схуднення, тому що це овоч з низьким вмістом калорій, вона зовсім не містить жиру і до того ж не має багато вуглеводів у своєму складі.

Властивості селери

Селера відома своїм високим вмістом води – приблизно 95%. Це робить її одним із продуктів, що легко засвоюються, крім того вона має зволожувальні і досить сильні сечогінні властивості. Це також допомагає очистити організм від токсинів, що в свою чергу допоможе запобігти раку шлунку і товстої кишки. Крім того, вона володіє протизапальними властивостями, які допомагають контролювати кров’яний тиск і боротися з безсонням. Вона іноді навіть може  полегшити перебіг лихоманки чи алергії.

selera2

Цей овоч містить ефірні масла, такі як лімонен і селінен, які й дають селері її сечогінні властивості. Вони трапляються у великих кількостях в стеблі та насінні.

Ефірні масла в селері також мають сильні антибактеріальні властивості, які можуть допомогти усунути будь-які інфекції або токсичні речовини, які можуть бути в нирках. Вона також має властивість руйнувати камені, які утворюються в нирках і жовчному міхурі.

Велика кількість корисних властивостей робить селеру прекрасною їжею не тільки для тих, хто хоче схуднути, але і для людей в цілому, особливо для тих, які турбуються про збереження гарної якості життя.

Споживання селери для схуднення

Для тих людей, які хочуть використовувати її в якості ефективного методу зниження ваги, у нас є дуже простий і ефективний рецепт для вас, який допоможе вам скинути кілька зайвих кілограмів. Для того, щоб скинути зайву вагу, вживаючи в їжу селеру, готуйте смачні напої, використовуючи фрукт, який вам більше до вподоби, у поєднанні з декількома стеблами селери.

selera3
Ви також можете зробити сік з одного або декількох різних фруктів або овочів, а вже потім додати основний компонент (селеру). Найкращими фруктами й овочами, які можна поєднувати з селерою є: морква, огірок і яблуко, хоча, звичайно, як ми вже згадували раніше, ви можете додати будь-який інгредієнт залежно від того, який фрукт чи овоч вам більше подобається. Ви також можете скористатися її  корисними властивостями просто додаючи селеру до їжі частіше. Це не тільки здорово, але й дуже смачно!

Дуже важливо, щоб ви пам’ятали, що для того, щоб отримувати максимальну вигоду від ваших щоденних соків з селерою, необхідно супроводжувати їх збалансованою дієтою і не нехтувати тренуваннями. Якщо з якої-небудь причини ви не хочете ходити до тренажерного залу, ви могли б просто гуляти протягом 30-60 хвилин щодня. І цього буде достатньо!

Категорії: Втрата ваги Теги:
Вас також можуть зацікавити