Як зробити омолоджувальну яблучну маску

Ця яблучна маска проти старіння дозволить вам отримати максимальну користь від переваг яблук і меду для шкіри.

Наша шкіра змінюється протягом років, і коли ми досягаємо певних етапів у житті, нормальним явищем є поява мімічних ліній або зморшок, які відображають вік.

Наразі в косметичній та медичній промисловостях були зроблені важливі досягнення щодо методів і продуктів для зменшення ознак старіння та запобігання йому. Більшість людей намагається довше виглядати молодшими.

Велика проблема в тому, що тепер, із сьогоднішнім сучасним способом життя, ми постійно піддаємося забрудненню навколишнього середовища, УФ-променям, малорухливому способу життя, поряд з іншими факторами, які прискорюють процес старіння шкіри та тіла. Це призводить до того, що люди відчувають ознаки старіння в більш ранньому віці.

У спробі зменшити вплив вільних радикалів та інших речовин, які чинять негативний вплив на шкіру, експерти краси тепер рекомендують робити певний щоденний догляд, щоб забезпечити наявність необхідних поживних речовин, яких шкіра потребує для регенерації та збереження молодості.

Ці кроки можна доповнити використанням кремів проти зморшок і старіння, які містять концентровані активні інгредієнти, що здатні відновлювати шкіру. Однак ці комерційні продукти, як правило, дуже дорогі та є недоступними для багатьох людей.

Добре те, що є натуральні інгредієнти, які доступні для всіх. Їх можна використати для приготування домашнього омолоджувального засобу. Ми говоримо про найпоширеніший фрукт, яблуко, багатий на антиоксиданти та інші сполуки, які приносять користь шкірі.

Переваги яблук для шкіри

perevagi-yabluk-dlya-shkiri

Існують різні сорти яблук в усьому світі, більшість з яких подібна за своєю кількістю поживних речовин.

Цей фрукт рекомендований в дієтах, оскільки він чудово підходить для шкіри через його високий вміст вітаміну С та бета-каротину, разом з антиоксидантними з’єднаннями, які можуть блокувати вільні радикали. Ці молекули переривають клітинну функцію.

Яблука забезпечують наявність клітковини, що є необхідним з’єднанням для гарного травлення та пожвавлення руху в кишечнику. Вони також містять пектин, який є вуглеводом і покращує функцію кишечника, усуваючи токсини, винні у різних проблемах зі шкірою.

Його основні переваги для шкіри приписують яблучній кислоті та винній кислоті. Ці дві активні інгредієнти допомагають позбутися накопичених мертвих клітин шкіри, передусім, на обличчі.

Яблучна кислота є в значній кількості в кислих яблуках, хоча вона також міститься, меншою мірою, у вині, сидрі та інших фруктах.

Винна кислота також міститься в яблуках і деяких винах.

Омолоджувальна яблучна маска

yabluchna-maska-proti-starinnya

Завдяки своїм компонентам і активним речовинам, яблука є чудовими фруктами для виготовлення масок, щоб регенерувати та живити недоглянуте обличчя.

Цю яблучну маску проти старіння легко зробити, вона призначена для отримання максимальних переваг антиоксидантів, зволожувальних компонентів, діуретиків і вітаміну Е в яблуках. Вони ідеально підходять для зменшення ознак старіння.

Інгредієнти

  • 1 зелене яблуко, шматками
  • 1 столова ложка меду (25 г)
  • 2 столова ложка молока (30 мл)

Вказівки

Помістіть яблуко та молоко в блендер і змішайте до однорідної суміші.

Після того, як інгредієнти будуть змішані в пасту (без грудок), додайте мед і добре збовтайте, щоб перемішати.

Спосіб нанесення яблучної маски проти старіння

  • Перед нанесенням маски на обличчя, шию та груди, дуже важливо використати засіб для зняття макіяжу або очисний засіб, щоб переконатися, що ваша шкіра не має більше макіяжу або бруду, які могли накопичитися протягом усього дня.
  • Після того, як ваша шкіра чиста і свіжа, нанесіть достатню кількість пасти рівномірно від грудей до чола.
  • Будьте обережні, уникайте попадання в очі. Суміш не повинна вступати в контакт з краями очей, оскільки це може викликати роздратування. Щоб запобігти цьому, помістіть шматочки огірка або скибочки картоплі на очі.
  • Залиште маску на обличчі на 20 хвилин, потім змийте прохолодною або теплою водою.

Пам’ятайте, що найкраще це робити на ніч перед сном, що дозволить поживним ефектам цієї маски працювати під час вашого відпочинку.