Як зволожити і збагатити киснем волосся

Липень 6, 2015

Ваше волосся має дуже велике значення, здебільшого, тому що цей естетичний елемент визначає ваш зовнішній вигляд. Однак як і у випадку з іншими частинами організму, слід дбати про волосся, щоб воно виглядало здоровим і красивим. Щоб досягти такого ефекту, різні варіанти стануть вам у пригоді. Тому ми надамо вам кілька порад і рекомендацій, щоб ви знали, як зволожити і збагатити киснем волосся, щоб воно мало приголомшливий вигляд.

Чому слід зволожувати волосся

Важливо зволожувати волосся, тому що воно потребує певних умов, щоб бути здоровим, сильним і гарним. Якщо воно належно не зволожене, воно буде слабким, крихким, тьмяним, заплутаним та легко осипатиметься. В цілому, причинами такого стану є погане харчування, сонячні промені або шкідливі речовини, такі як хлор в басейнах.

Як зволожувати волосся

Існує безліч способів зволоження волосся. Проте Ви маєте завжди пам’ятати, що для того, щоб отримати найкращі результати, і щоб ваше волосся було здоровим, дуже важливо піклуватися про ваш організм всередині, а вже потім наносити зволожувальні засоби. Отже, нанесення продукту на волосся не призведе до жодних змін, якщо у вас погане здоров’я і ви не піклуєтеся про себе.

Тож, щоб ваше волосся було зволожене належним чином, скористайтеся такими корисними порадами:

 • Дотримуйтесь правильної і збалансованої дієти.
 • Випивайте якомога більше води, принаймні два літри на день.
 • Їжте фрукти, овочі та продукти, збагачені вітаміном В.
 • Їжте бобові, сухофрукти та продукти, які мають вітамін Е, а також оливкову олію.
 • Вживайте добавки з вітаміном В12 для кращого зволоження.
 • Наносьте зволожувальні або відновлювальні маски. Капілярні методи лікування також добре діють.
 • Використовуйте спеціальні шампуні та кондиціонери. Вони допоможуть зволожити волосся.
 • Не використовуйте продукти, які містять алкоголь, оскільки вони можуть серйозно пошкодити волосся.

Інші поради для зволоження волосся

Для того, щоб отримати найкращі результати, ми пропонуємо робити таке:

 • Під час нанесення лікувального засобу, ви можете обернути волосся у вологий рушник, який заздалегідь слід нагріти в мікрохвильовій печі. В результаті завдяки пару виникне вологий ефект.
 • Два дуже ефективні продукти для зволоження – оливкова олія і йогурт. Ви можете залишити обидва на приблизно дві години, а потім змити.
 • Дуже важливо не зловживати фенами або випрямлячами, адже обидва прилади підпалюють і пошкоджують волосся. Крім того, ми не рекомендуємо зачісувати волосся вгору, коли воно мокре.

Чому та як збагачувати волосся киснем

Як і зволоження, збагачення киснем дуже корисне для волосся, здебільшого через те, що воно сприяє гарному вигляду й зміцненню його здоров’я. Кисень допомагає відновити шкіру голови і клітини. Для того, щоб наситити Ваше волосся киснем, є кілька способів. На жаль, більшість з них мають бути застосовані професіоналами, адже для цього бракує домашніх засобів.

Тому, краще за все звернутися до фахівця, який спрямує Вас і порекомендує найкраще лікування для оксигенації волосся.

 

Вас також можуть зацікавити