Які добавки для суглобів покращують їхню роботу

· Липень 4, 2018
Почніть дбати про суглоби, перш ніж вони почнуть створювати проблеми. Так ви зможете запобігти ускладненням, які можуть вплинути на здоров'я. Дізнайтеся про необхідні добавки для суглобів.

Суглоби дають змогу рухатися під різними кутами. Вони також забезпечують механічну підтримку нашої кісткової структури. У людському тілі є 205 кісток, які пов’язані принаймні з однією кісткою. Це з’єднання відбувається завдяки суглобам, які роблять наші фізіологічні рухи плавними. Добавки для суглобів можуть покращити їхню роботу.

Завдяки своєму розташуванню в організмі вони також забезпечують стабільність і рух.

Як працюють суглоби?

Щоб краще зрозуміти їхню функцію, ми поділимо їх відповідно до ступеня рухливості.

Обмежений або відсутній рух

чому корисні добавки для суглобів
Суглоби, які не рухаються, мають найбільшу стійкість. Вони забезпечують міцний зв’язок між кістками, тому й мало рухаються.

Наприклад, суглоби, розташовані в черепі, з’єднані фіброзною тканиною, яка перешкоджає руху сусідніх кісток. Це допомагає захищати мозок.

Обмежений рух

У цьому випадку сполучна волокниста тканина з’єднує кістки з дуже обмеженим рухом.

Основна функція цього типу полягає у підтримці ваги тіла, щоб забезпечити його стабільність.

  • Наприклад, великогомілкова і малогомілкова кістка – це кістки з обмеженим простором між ними. Це забезпечує стабільність тіла, коли ми стоїмо.
  • Суглоби в хребетному стовбурі уможливлюють обмежені рухи, які разом надають тілу необхідну гнучкість для прийняття різних положень.

Широкий діапазон руху

проблеми з суглобами
Ці суглоби безпосередньо не зв’язують кістки одна з одною. Поверхню суглоба вкриває рідина, що дозволяє цю мобільність.

  • Суглоби з широким діапазоном руху менш стійкі.
  • Більшість з них розташовані в скелеті, який утворює кінцівки тіла (руки, ноги, кисті та стопи) або апендикулярний скелет. Їхні функції уможливлюють ріст м’язів навколо кісток.

Зв’язки

Зв’язка – це структура, утворена фіброзними тканинами, які працюють для з’єднання та стабілізації кісток у суглобах.

Зв’язки з’єднують сусідні кістки у суглобі. Отже, це робить можливим безмежний рух у природних анатомічних напрямках. Крім того, вони обмежують порушення, завдяки чому ви не отримуєте травми.

Хрящі

біль у суглобах
Хрящі забезпечують рух між кістками. Вони діють як амортизатор, який не дає кісткам контактувати

Хрящ огинає суглобову капсулу, яка зміцнюється зв’язками. Вони (хрящі та зв’язки) працюють разом, щоб з’єднувати кістки в суглобах.

Перш ніж говорити про необхідні добавки для суглобів, важливо, насамперед, зрозуміти роль суглобів у людському організмі.

Без них людина не зможе рухатися, а людське тіло буде фізично негнучким. Хрящі та зв’язки також міцно пов’язані з суглобами.

Зношення

Діяльність, яка залучає роботу суглобів, зумовлює постійну роботу цієї системи та, як наслідок, викликає зношення хрящів та зв’язок.

Хрящі найбільше страждають від зношення. Вони рвуться, стають дедалі слабшими, і це викликає болісне відчуття через тертя кісток.

Це може навіть призвести до того, що суглоб втратить свою гнучкість.

Немає підстав чекати, поки цей біль проявиться і вплине на загальне здоров’я. Треб дбати про суглоби щодня.

Не пропустіть: 8 продуктів, яких варто уникати, якщо у вас проблеми із суглобами

Проте ви можете запобігти розладу і покращити його, виробивши здорові життєві звички. Слідкувати за вагою і дотримуватися збалансованого харчування – це, без сумніву, дуже корисні поради.

Але якщо ви дійсно хочете відновити структуру суглобів, вам потрібно надати їм додаткову допомогу.

Необхідні добавки для суглобів

Глюкозамін

корисні добавки для суглобів
Однією з найкращих добавок для лікування суглобів є глюкозамін. Наше тіло вже виробляє цей компонент природно, і його можна знайти навколо суглобів, які підтримують хрящі.

Коли ми старіємо, рівні глюкозаміну зменшуються, і це призводить до поступового зношення суглобів. Ось чому важливо приймати цю добавку.

  • Вона може бути отримана через ракоподібних, таких як краби або омари.
  • Глюклзамін також можна приймати як харчову добавку, яка продається в магазинах з натуральними продуктами.

Хондроїтин

Сульфат хондроїтин виготовляють з ланцюга альтернативних цукрів, які допомагають у будівництві та відновленні хряща.

Хондроїтин зазвичай витягують із тваринного хряща.

МСМ

MСM або метилсульфонілметан є природним джерелом сірки з важливими властивостями, які зміцнюють суглобові тканини й зберігають їх.

Хороше здоров’я суглобів є основою для нашого загального добробуту. Додайте ці необхідні добавки для суглобів до свого раціону і насолоджуйтеся кращою якістю життя.