Які яблука захистять від ожиріння?

· Жовтень 16, 2015
Зелені яблука допомагають відновити гормональний баланс. Вони багаті на клітковину, а завдяки вмісту поліфенолів вони борються з ожирінням і допомагають контролювати вагу.

Слід вживати одне яблуко на день. Ми всі чули цю фразу; дуже мало продуктів настільки ж корисні для нашої дієти. Але чи можуть яблука дійсно допомогти уникнути ожиріння? Якщо так, то які саме? Ми пояснимо все це нижче.

Яблука: вірні захисники нашого здоров’я

Існує чимало хороших причин для включення яблук у ваш раціон. Щоденне споживання яблук має важливе значення для вашого здоров’я. Як ви вже знаєте, ці фрукти можуть робити справжні дива:

  • Вони зволожують і одночасно є сечогінними, щоб уникнути затримки рідини.
  • Завдяки вмісту калію вони знижують кров’яний тиск.
  • Забезпечують велику кількість клітковини, особливо якщо їх їдять сирими разом зі шкіркою.
  • Пектин у їх складі захищає кишечник.
  • Яблука – і їхня шкірка – допомагають запобігти деяким видам раку, зокрема раку товстої кишки.
  • Їхні фітохімічні сполуки захищають від діабету і знижують рівень холестерину.

Дієтологи рекомендують споживати яблука зі шкіркою, оскільки там найбільш сконцентровані пектин і ефірні фітохімічні сполуки. Тепер ми знаємо, що яблука корисні у багатьох аспектах, але як вони можуть допомогти у боротьбі з ожирінням і зайвими кілограмами, які ми час від часу набираємо?

Яблука Гренні Сміт та їх переваги для схуднення

yabluko-grenni-smitДля того, щоб запобігти ожирінню, підійдуть не будь-які яблука, а лише найкращий сорт, відомий як Гренні Сміт – ароматні зелені яблука з кислуватим присмаком, які добре доповнюють інші продукти. Дослідження, в якому дійшли до цього висновку, було проведене групою вчених з університету штату Вашингтон. Мета дослідження полягала в тому, щоб знайти найкращий сорт для запобігання збільшенню ваги.

Чому яблука Гренні Сміт набагато кращі за інші сорти? У чому ж секрет? Експерти дали нам відповіді на ці питання у випуску журналу “Харчова хімія” разом з кількома іншими фактами, про які слід пам’ятати:

  • Яблука Гренні Сміт містять неперетравлювані сполуки, які перешкоджають розладам, пов’язаним з ожирінням. Цей сорт багатший поліфенолами, харчовими волокнами і вуглеводами.
  • Цей сорт яблук також стимулює зростання так званих “хороших” бактерій, які захищають товсту кишку від токсинів і допомагають перетравлювати жири.
  • Яблука Гренні Сміт більш корисні, ніж такі сорти, як Голден, Фуджи, Гала, Ред Делішес та Бребурн. Вони багатші поліфенолами і неперетравлюваними сполуками, які допомагають контролювати збільшення ваги та ожиріння.
  • Хороші бактерії в товстій кишці допомогти нам худнути, що робить цей сорт яблук справжнім помічником для росту корисних бактерій. Вони відновлюють гормональний баланс. Запалення зникне, і ви відчуєте підвищене відчуття ситості й уникнете збільшення ваги. Диво природи доступне для всіх нас.

Не зволікайте! Почніть їсти яблука щодня і переконайтеся, що це яблука Гренні Сміт!