Їжте яблука щодня для здоров’я…

· Червень 13, 2016
Чи знаєте ви, що яблука є ідеальними фруктами для регулювання апетиту? А завдяки вмісту фосфору вони допомагають краще спати і поліпшують пам'ять.

По всьому світу трапляються різноманітні сорти яблук. Вони відомі як одні з найкорисніших, найбагатших на поживні речовини фруктів.

Протягом багатьох століть люди використовували яблука як основний інгредієнт у багатьох стравах завдяки чудовому аромату в салатах, десертах тощо.

Крім цього, нещодавні дослідження встановили, що споживаючи яблука щодня, ви можете побачити дивовижне поліпшення загального стану здоров’я.

На жаль, багато людей досі не додають цей чудовий фрукт у свій раціон. Можливо, вони просто не розуміють, наскільки корисні яблука, якщо їсти їх регулярно.

У сьогоднішній статті ми поділимося 10 причинами, чому варто їсти яблука щодня заради вашого здоров’я. Ми впевнені, що ви, не вагаючись, покладете їх у кошик наступного разу, коли підете в магазин!

1. Поліпшують здоров’я мозку

2-mozok
Яблучна шкірка містить антиоксидант, відомий як кверцетин, який може бути навіть потужнішим, ніж вітамін С, коли йдеться про захист клітини мозку від ушкоджень, викликаних накопиченням вільних радикалів.

Щоденне споживання яблук також допомагає підтримувати хорошу пам’ять і запобігає неврологічним ушкодженням.

2. Борються з раком

Яблука містять не тільки кверцетин, але й катехін – ще один антиоксидант, який допомагає пригнічувати дію вільних радикалів, які можуть зрештою призвести до розвитку ракових клітин.

Інші сполуки в яблучній шкірці можуть відігравати особливу роль у профілактиці раку печінки, товстої кишки та молочної залози.

3. Чистять артерії

Їжте яблука для здоров’я ваших артерій, оскільки вони містять особливий різновид клітковини, відомий як пектин. У довгостроковій перспективі пектин допомагає знизити рівень засмічення артерій поганим холестерином.

Крім того, антиоксиданти також захищають серцево-судинну систему, не даючи жирам прилипати до стінок артерій.

4. Знижують ризик розвитку діабету

3-diabet
У людей, які їдять яблука щодня, нижче ймовірність розвитку діабету в порівнянні з тими, хто ігнорує цей корисний фрукт.

Пектин допомагає регулювати рівень цукру в крові, тому що сприяє виведенню цукру і важких металів, таких як ртуть і свинець.

5. Знижують ризик інсульту

Антиоксиданти та інші поживні речовини, що містяться в яблуках, допомагають знизити ризик інсульту або серцевого нападу.

Дослідження, проведене в Університеті Вагенінген в Нідерландах, виявило, що у людей, які їдять багато яблук (разом з іншими білими фруктами й овочами) знижується ризик розвитку судинних проблем у головному мозку.

6. Регулюють роботу кишківника

Споживання яблук добре впливає на здоров’я товстої кишки, тому що один шматочок може містити до 5 грамів клітковини. Вона необхідна для здорової роботи кишківника і профілактики таких захворювань, як дивертикуліт і геморой.

Це може здатися суперечливим, але яблука також діють і як природний антипроносний засіб, і як легке проносне. Таким чином, з одного боку, вони полегшують гастрит і коліт, а з іншого – допомагають боротися з закрепами.

7. Сприяють схудненню

4-skhudnennya
Не можна сказати, що яблука “спалюють жири”, тому що досі немає жодних наукових доказів на підтримку цієї тези.

Але ми точно знаємо, що яблука сприяють схудненню, тому що вони покращують травлення, містять мало калорій і багато клітковини, щоб ви почувалися ситими й уникали переїдання.

8. Поліпшують якість сну

Яблука мають м’який седативний ефект завдяки вмісту фосфору. Рекомендуємо насолодитися яблуком перед сном, щоб запобігти такій проблемі, як безсоння.

Крім цього, фосфор сприяє зміцненню пам’яті, а також запобігає пошкодженню мозку.

9. Поліпшують здоров’я зубів

Яблука заробили прізвисько “натуральна зубна щітка”, тому що вони допомагають чистити зуби, зменшуючи кількість бактерій, які призводять до їхнього руйнування.

Звісно, вони не можуть замінити належну гігієну порожнини рота, але яблуко може згодитися в разі надзвичайної ситуації, коли у вас немає рід рукою зубної щітки та пасти.

10. Яблука для здоров’я кісток

Кальцій – це не єдиний мінерал, якого потребують кістки, щоб залишатися сильними й здоровими. Яблука можуть бути дуже корисними, адже вони містять бор, який відіграє важливу роль у розвитку кісткового мозку.