Забудьте про здуття живота з цими продуктами

Першим сигналом про те, що з травленням не все гаразд є неприємне відчуття тяжкості в шлунку, здуття живота та підвищене газоутворення. Найчастіше ці симптоми спостерігаються після прийому важкої їжі та є результатом поганого харчування, яке, передусім, містить борошняні вироби та жирну їжу. Щоб ефективно боротися з цими дискомфортними відчуттями, ми пропонуємо вам ознайомитися з кількома продуктами, які можуть бути дуже корисними та допоможуть вам покращити процес травлення та позбутися цього жахливого відчуття здуття живота.

Поради щодо запобігання “здуття” живота

Порада № 1 – Свіжі фрукти

Свіжі фрукти ідеально підходять для вирішення проблем, викликаних поганим травленням. Свіжі фрукти містять велику кількість клітковини та води, і разом з тим практично не містять жиру.

Але майте на увазі одну річ! Намагайтесь додавати до свого раціону різні фрукти, не дозвольте своєму організму звикнути до одних і тих же фруктів. Слідкуйте також за тим, щоб не споживати завелику кількість фруктів, особливо якщо у вас чутливий травний тракт… Як кажуть: “Все в міру”.

Порада № 2 – Салати!

salad

Всім відомо, що салати дуже поживні. Вони також відіграють важливу роль у поліпшенні травлення, особливо якщо включати їх до сніданку або обіду. На вечерю надавайте перевагу легкій їжі, салату або овочевому крем-супу, а особливо, невеликим порціям, так, щоб ви не відчували тяжкість в шлунку коли лягаєте спати. Це невідмінно поліпшить травлення.

Порада № 3 – Люцерна і сочевиця на вашій тарілці!

Паростки люцерни та сочевиці відмінно підходить для покращення травного тракту, оскільки вони містять велику кількість вітамінів та мінералів. Ці продукти є також особливими, тому що ви можете додавати їх до салатів та супів, які ви готуєте вдома.

Порада № 4 – Квашена капуста

Завдяки ферментації, ця дієтична страва набагато легше засвоюється. Це робить її ідеальною при додаванні до будь-якої страви.

Ми повинні також нагадати, що квашена капуста має дуже кислий смак, тому перед подачею її до столу, краще промити її невеликою кількістю води.

Порада № 5 – Мед або патока як замінник цукру

med

Мед є дійсно ефективним у поліпшенні травлення. Однак ви не повинні забувати, що мед слід вживати з обережністю, оскільки у ньому підвищена концентрація цукру, особливо на це слід звернути увагу людям, які страждають на цукровий діабет.

Не забувайте…

Дуже важливо, щоб ви покращували свої дієтичні звички, таким чином, ви зможете краще контролювати проблеми з травленням, особливо ті, які викликають у вас відчуття тяжкості та здуття, оскільки ці проблеми можуть вносити дискомфорт в ваше життя.