Залишайтеся з людьми, які вас цінують

Листопад 10, 2016
Для вашого власного психічного здоров'я дуже важливо оточити себе людьми, які поважають і приймають вас за ваші чесноти й недоліки, не намагаючись ліпити вас відповідно до їхнього бажання.

Не завжди легко вписатися у цьому складному світі. Ще важче знайти людей, які згладжують ваші гострі кути, доповнюють ваші внутрішні порожнечі, а також підтримують ваші цінності та залишаються вірними супутниками протягом всього життя.

Залишайтеся з людьми, які знають ваші найгірші риси та все ж допомагають вам ставати кращими з кожним днем. Залишайтеся з людьми, які змушують вас усміхатися щоранку, коли ви розплющуєте очі, проганяють страхи, занепокоєння і нещастя.

Хоча це може здатися непросто, правда в тому, завжди є багато людей, які здатні пролити світло на темні моменти. Це люди, які знають, що у них є, коли це у них є, і ми говоримо не тільки про любовні стосунки.

У житті нам всім потрібні друзі, родина і партнери, які б нас поважали й розуміли. Мало того, що необхідно любити себе і зміцнювати власну самооцінку щодня, але ми також маємо створити хорошу соціальну мережу знайомих.

Залишайтеся з людьми, які підштовхують вас бути кращими

Люди, які не дають вам змінюватися, будують стіни навколо вашого особистого розвитку. Ніхто не є прикладом абсолютної гідності, і всі людські істоти здатні долати перешкоди і вчитися щодня, засвоюючи нові уроки.

 • Нехай люди, які збагачують вас, увійдуть у ваше життя. Нехай вони підштовхують вас до особистісного зростання.
 • Для того, щоб ставати кращими з кожним днем, варто усвідомити свої помилки та свої обмеження. І ви можете добитися цього, тільки змирившись з цим фактом.
 • Залишайтеся з людиною, яка замість того, щоб засуджувати, критикувати або карати вас, є прикладом того, як поводитися. Ця людина допоможе вам зустрітися зі страхами, вгамує занепокоєння і допоможе крокувати життям впевненіше.

Залишайтеся з людьми, які думають, що ви “незамінні” у повсякденному житті

zalyshajtesya-z-kymos-khto-znaye-shcho-maye
Ми впевнені, що ви чули, що потрібно “уникати прив’язаності” або “уникати необхідності в комусь”. Але слід дивитися на це досить об’єктивно, тому що є певні люди в житті, які нам потрібні для того, щоб бути щасливими.

 • Ви повинні знати, як розрізняти необхідність мати на своєму боці людей, яких ви любите, і бажання “зробити їх” такими, якими ви хочете, щоб вони були, обмежуючи їхню свободу, їхню здатність вибирати та особистісний розвиток.
 • Люди, які потребують вас, також мають вас поважати. Ви незамінні в житті багатьох людей, але це означає, що вам потрібно давати повагу і любов, не придушуючи їх. Цей тип любові збагачує.
 • Залишайтеся з людьми, які щодня показують, що ви важливі для них. Ці люди можуть зробити вас щасливими без контролю або недовіри.

Залишайтеся з людьми, які дають вам світло в темні дні

Ми впевнені, що у вашій родині або серед друзів є люди, які щоразу коли ви звертаєтеся до них з проблемою, замість того, щоб допомагати вам, лише наголошують на ваших помилках, які призвели до такої ситуації.

 • Деякі люди просто принижують вас, а не дають відповіді. Це те, чого слід уникати. Коли щось піде не так у житті, мудро обирайте, до кого звернутися за підтримкою, навіть якщо це просто моральна підтримка.
 • Деякі люди будуть слухати й поважати вас. Вони знають, як показати відкритість і співпереживання.
 • Залишайтеся з людьми, які, замість того, щоб засуджувати, наближаються до вас. Ці люди здатні поставити себе на ваше місце, щоб краще вас зрозуміти.
 • Не відпускайте людей, які здатні заспокоїти в складні періоди та втішити, коли ви почуваєтеся самотніми.

Залишайтеся з людьми, які пропонують тверду прихильність, чиї емоції не змінюються раптово
zhinka-v-lisi-dumaye

Для деяких людей, стабільність, повага і прихильність не мають жодної мети. Сьогодні ці люди проявляють всі види любові, приязні та поваги, а завтра вони демонструють байдужість.

Ви можете побачити це не лише у стосунках, але й у ситуаціях з членами вашої родини. Вони показують нестабільні емоції та відсутність емоційної зрілості.

 • Ніхто не має право давати тисячу обіцянок, а потім забирати їх наступного дня, ніби ви зроблені з каменю. Безсумнівно, це найбільш руйнівні й токсичні взаємини, тому треба обмежити контакт з ними та захистити себе.
 • Залишайтеся з людьми, які проявляють емоційну зрілість і є стабільними у своїх прихильностях, почуттях і на словах день у день.
 • Усі люди потребують безпеки. Ось чому варто оточити себе людьми, які не змінюють свою думку, які пропонують непохитну прихильність і дають обіцянки, які будуть виконані, а не змарновані.
Вас також можуть зацікавити