Засоби з імбирем для боротьби із випадінням волосся

Люди люблять імбир. Існує небагато спецій, які володіють настільки сильними корисними та терапевтичними властивостями для здоров’я та краси, як ця традиційна китайська рослина. Імбир багатий на ефірні олії, вітаміни, мінерали, антиоксиданти та амінокислоти. Також він є ідеальним засобом для  лікування випадіння волосся.

Властивості імбиру, які допомагають запобігти втраті волосся

Vtrata-volossia

Люди віддавна знали і цінували корисні властивості імбиру. Він дуже багатий на натуральні корисні складники, а це робить його ідеальним для використаннях при різних захворюваннях. Імбир:

А властивості імбиру, які допомагають запобігти випадінню волосся та стимулюють його ріст, можна пояснити таким чином:

  • Імбир має чудову природну здатність стимулювати притік крові до шкіри голови, покращувати її циркуляцію і, таким чином, стимулювати волосяні фолікули та ріст волосся. Жирні кислоти, які містяться у корені імбиру, чудово підходять для тонкого волосся, стимулюють його відновлення та забезпечують хороший догляд.
  • Як ви вже знаєте, іноді лупа також може сприяти випадінню волосся. Зазвичай, ми витрачаємо купу грошей, аби запобігти цьому, втім, багато із цих хімічних продуктів, іноді, можуть виявитися неефективними або навіть викликати алергії. А імбир, ще й на додачу до всього, чудовий засіб для боротьби з лупою. Завдяки його природнім антисептичним властивостям,  він стане невід’ємним помічником у погоні за ідеальним волоссям.

Як приготувати маску для волосся з імбиром

Imbyt-ta-yoho-perevahy

Цей простий лікувальний засіб з імбиром ви повинні використовувати через день протягом місяця. Він буде набагато ефективнішим, якщо ви помасажуєте волосся протягом щонайменше 15 хвилин. Це допоможе суміші добре засвоїтися та проникнути у волосяні фолікули. Тож гляньмо на інгредієнти, необхідні для її приготування.

Що вам знадобиться:

  • Одна ложка натертого імбиру
  • Одна ложка олії жожоба (або оливкової олії)

Як приготувати маску: 

  • Це дуже просто. Просто візьміть шматочок імбиру та натріть його так, щоб вийшла одна столова ложка з горбиком
  • Потім приготуйте столову ложку олії жожоба. Можете купити таку олію в аптеках або магазинах із органічною їжею. Якщо такої олії немає під рукою, її можна замінити оливковою олією.
  • Додайте всі інгредієнти у чашку та добре перемішайте, так щоб усе перетворилося та однорідну  масляну пасту. Запах буде просто неймовірним, з властивою для імбиру кислинкою.
  • Тепер можете нанести маску на вологе волосся. Обов’язково добре та енергійно промасажуйте шкіру голови, це допоможе простимулювати притік крові. Постарайтеся робити такий масаж протягом 15 хвилин.
  • Згодом ви поступово почнете відчувати тепло у волоссі, а це знак того, що імбир почав працювати. Зачекайте 5 хвилин, а потім змийте маску. Коли змиваєте маску, використовуйте теплу, а не гарячу воду. Це допоможе досягнути найкращих результатів.
  • Як ви вже знаєте, цей простий лікувальний засіб на основі імбиру допоможе не лише запобігти випадінню волосся, але й надасть йому сили та усуне лупу. Будьте послідовними та використовуйте маску через день протягом місяця. Результати вас приємно здивують.
Категорії: Краса Теги:
Вас також можуть зацікавити