ЗАЯВА ПРО ВІДМОВУ

Ці правила регулюють використання веб-сайту https://moyezdorovya.com.ua/, що належить організації GRUPO M CONTIGO S.L. (Податковий ідентифікаційний код – CIF B37527900), зареєстрованої за адресою: Concejo 13, 37002, Salamanca, Spain (Іспанія) в Торговому реєстрі міста Саламанки запис від 20.08.2013, папка 146, 442 тому, книга 0, сторінка SA-15157.

ЗАКОНОДАВСТВО

Взаємини між організацією GRUPO M CONTIGO S.L. і Користувачами наданих нею послуг на цьому сайті перебувають під юрисдикцією іспанського законодавства.

ДОСТУП КОРИСТУВАЧІВ ТА ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Користувач має доступ до інформації і отримує її, приймаючи при цьому той факт, що сам доступ ніяк не передбачає початок будь-яких ділових стосунків з організацією GRUPO M CONTIGO S.L. або однією з її філій.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ТА ПРОМИСЛОВА ВЛАСНІСТЬ

Авторські права на зміст веб-сторінок даного сайту, графічний дизайн та оформлення належать GRUPO M CONTIGO S.L., а тому відтворення, поширення, переробка, публічне повідомлення і будь-які інші дії з вмістом даного сайту навіть із зазначенням на джерело заборонене без письмової згоди організації GRUPO M CONTIGO S.L..

ЗМІСТ САЙТУ ТА ПОСИЛАННЯЗМІСТ САЙТУ ТА ПОСИЛАННЯ

GRUPO M CONTIGO S.L. залишає за собою право оновлювати, змінювати і видаляти інформацію, що міститься на сторінках свого веб-сайту, а також може обмежити або заборонити доступ до неї конкретним користувачам.

GRUPO M CONTIGO S.L. не несе відповідальності за інформацію, розміщену на інших веб-сайтах, які можуть бути доступні за посиланнями, які знаходяться на сторінках сайту GRUPO M CONTIGO S.L.. Наявність таких посилань на сторінках веб-сайту GRUPO M CONTIGO S.L. має чисто інформативний характер і в жодному разі не є рекомендацією, запрошенням або публічною офертою.