Зміцнюйте нігті за допомогою лосьйону з часнику та олії

Листопад 16, 2017
Щоб мати міцні та здорові нігті, ви можете застосовувати лосьйон з часнику та олії ввечері перед сном. Доповнюйте догляд за нігтями збалансованим харчуванням, щоб захист також ішов зсередини.

Нігті стали дуже важливим елементом жіночої краси. Зрештою, вони не просто доповнюють образ, а також є символом гарного смаку.

Дуже важливо для жінки підтримувати ідеальний стан нігтів. Це тому, що жінки схильні шукати у собі вади, коли на них не звертають увагу.

Є багато засобів для зовнішнього застосування, які підтримують красу та здоров’я нігтів. Однак постійний вплив токсинів та хімікатів пошкоджує нігті. Це робить їх слабкими та ламкими.

Ця ситуація – це не тільки естетична проблема. Вона може також підвищити ризик розвитку інфекцій та грибку.

На щастя, є багато натуральних дешевих засобів, що допомагають зміцнити та захистити нігті від різноманітних проблем.

У цій статті дізнайтеся про лосьйон для нігтів з олії та часнику. Корисні властивості цього засобу живлять та зміцнюють нігті.

Вам сподобається!

Лосьйон для нігтів з олії та часнику зміцнює нігті природним шляхом

лосьйон з олії та часнику

Є безліч засобів, які сприяють здоров’ю та зміцненню нігтів. Однак жоден із них не містить корисних речовин шляхом зовнішнього застосування.

У цій статті хочемо розповісти про лосьйон для нігтів, зроблений з мигдалевої та оливкової олії у поєднанні з часником. Після поглинання, цей лосьйон зміцнює та зволожує слабкі та крихкі нігті.

Це на 100% натуральний продукт. Він має високий вміст основних жирних кислот, антиоксидантів, мінералів, чиї властивості роблять нігті міцними. Засіб захищає нігті від шкідливого впливу компонентів навколишнього середовища.

Інгредієнти засобу мають таку користь:

 • Регулярне використання допомагає кутикулі. Засіб має антибактеріальні та протигрибкові властивості, які зупиняють розвиток інфекцій.
 • Цей лосьйон ідеально підходить для тих, хто має проблеми зі здоров’ям нігтів. До того ж, засіб захищає нігті від ламкості, сприяючи їхньому активному росту.
 • Поєднання оливкової та мигдалевої олії характеризується високим вмістом вітаміну E. Це той корисний елемент, який має здатність підвищувати відновлювальні властивості нігтів.
 • Усе це, разом із сірчистими сполуками часнику посилює нігті, захищаючи від небажаного впливу.

Приготування лосьйону з олії та часнику

олія для нігтів

Рецепт домашнього засобу надзвичайно простий. До того ж, дуже економний у порівнянні з цінами на продукцію для зміцнення нігтів, що продається у супермаркетах.

Оскільки усі інгредієнти є на 100% натуральними, можна використовувати їх, не побоюючись небажаної реакції. Окрім того, лосьйон не шкідливий для шкіри.

Важливо використовувати олію першого віджиму, а також органічні інгредієнти. Це тому що рафінована олія не містить тих самих корисних речовин.

Інгредієнти

Посуд

 • Скляна баночка з кришкою
 • Пензлик для фарбування нігтів

Інструкція

 • Почистіть зубчики часнику та розчавіть їх у ступці.
 • Можна також дуже дрібно нарізати часник.
 • Викладіть часник у скляну баночку, додайте оливкову та мигдалеву олію.
 • Закрийте кришкою. Засіб має постояти у темному місці 2 або 3 днів.
 • Коли засіб стане достатньо концентрованим, видаліть рештки часнику з лосьйону.

Застосування

 • Після очищення нігтів або видалення будь-яких хімічних засобів, змочіть пензлик для полірування нігтів у лосьйоні та змастіть нігті і кутикулу.
 • Засіб має абсорбуватися. Не змивайте його.
 • Рекомендуємо використовувати його перед сном. Таким чином, засіб із запахом часнику не буде проблемою.
 • Застосовуйте засіб щодня, поки нігті не стануть міцнішими.

Варто пам’ятати

лосьйон для нігтів

Пам’ятайте, що для того, щоб мати хороші результати, необхідно кожного дня використовувати цей лосьйон для нігтів як частину процедури для підтримки краси.

З першого застосування засобу ви відчуєте, що нігті стали гладкішими та більш зволоженими. Однак важливо використовувати його постійно. Таким чином, ви отримаєте всі корисні елементи, які сприятимуть здоров’ю нігтів.

Компоненти лосьйону мають різний вплив на різних людей. Тому ефект буде різнитися.

Використання лосьйону варто проводити із дотриманням дієти, збагаченої білком, жирними кислотами, водою та антиоксидантами.

Вас також можуть зацікавити