Натуральні засоби для видалення бородавок

Цибуля – один з ефективних засобів від бородавок, але якщо у вас чутлива шкіра, треба бути обережним, адже вона може викликати подразнення.

Бородавки – дуже поширена проблема з якою можуть зіткнутися як дорослі, так і діти. Це маленькі випуклі гульки, які можуть з’явитися на будь-якій частині тіла і досить часто з невідомих причин. Інколи це незначні недоліки, які не є реальною небезпекою для здоров’я. Втім, треба зробити все можливе, щоб вилікувати і видалити бородавки, перш ніж вони поширяться на інші частини тіла, або виростуть в розмірах, як зазвичай і стається.

Якщо ви шукаєте простий і натуральний засіб для видалення бородавок, ви звернулися у правильне місце! Нижче ви знайдете деякі з найбільш легкодоступних і простих домашніх засобів для лікування та видалення бородавок.

Рицинова олія

Рицинова олія як засіб для видалення бородавок, дає прекрасні результати. Просто ватним диском наносіть трохи рицинової олії на бородавку перед сном і дивіться, як вона зникає прямо на очах.

Інжирinzhyr

Спробуйте інжир, і ви забудете про бородавки. В недозрілому інжирі міститься речовина схожа на молочко, яку можна наносити на вражену ділянку кілька разів на день. Наносьте доти, поки не побачите результати, без будь-яких побічних ефектів.

Картопля

Сира картопля – один з кращих природних засобів від бородавок. Просто почистіть сиру картоплю і натріть на тертці на маленькі шматочки. Можна наносити її безпосередньо на бородавку. Радимо залишити нанесену картоплю на ніч. Але щоб уникнути незручності і щоб картопля не злітала з бородавки, обмотайте цю ділянку бинтом або рушником. Вранці розгорніть і промийте холодною водою.

Цибуляtsybulia

Цибуля  – це ще один чудовий природній домашній засіб для лікування бородавок. Нанесіть сік цибулі безпосередньо на бородавку і дайте йому висохнути. В ідеалі треба робити це перед сном. А вранці просто змити. Цю процедуру рекомендовано робити тільки на бородавках, які знаходяться на руках чи ногах, оскільки сік цибулі є подразником для чутливої шкіри. Тому не варто наносити його на обличчя.

Банани

Якщо у вас з’явилась бородавка, простим і смачним рішенням цієї проблеми можуть бути банани. Їжте банан перед сном, а його шкірку прикладіть до ділянки з бородавкою, закріпіть за допомогою бинта і залиште на ніч. Застосовуючи цей метод, ви переконаєтеся, як швидко і легко можна позбутися бородавок.

Часникporizanyichasnyk

Спочатку ретельно очистіть ділянку навколо бородавки водою і милом. Почекайте, поки висохне і нанесіть тонкий шар подрібненого часнику на бородавку, залиште на ніч. Цю процедуру треба робити протягом 15 днів. Ви помітите як повільно бородавка відділятиметься від шкіри. І зрештою вона відпаде, залишивши шкіру гладенькою та без жодних шрамів.

Пам’ятайте

У випадку якщо бородавки з’являються часто або вражають великі ділянки тіла, обов’язково треба звернутися до лікаря, тому що це може бути небезпечним для здоров’я або ж потребувати спеціального лікування.