7 переваг застосування льоду для догляду за шкірою

7 переваг застосування льоду для догляду за шкірою
7 переваг застосування льоду для догляду за шкірою

Останнє оновлення: 31 січня, 2019

Лід для догляду за шкірою може стати найкращим другом.

Шкіра піддається впливу великої кількості факторів, які можуть призвести до передчасного її пошкодження і старіння.

Токсини з навколишнього середовища, ультрафіолетове проміння, погане харчування – це лише декілька причин, що призводять до старіння шкіри.

Лід для догляду за шкірою

На щастя, індустрія косметології може запропонувати численну кількість продуктів та засобів лікування, що можуть допомогти подолати цей негативний вплив та створити захисний бар’єр для шкіри.

Однак проблема втому, що така продукція є досить дорогою. Не кожен може дозволити собі використовувати її щодня для догляду за красою шкіри.

Ви повинні знати, що не завжди потрібно витрачати велику кількість грошей для підтримання здорового та красивого зовнішнього вигляду.

Натуральні методи, наприклад, крижана терапія, стають усі більше популярними, оскільки вони є доступними. Окрім того, вони мають для шкіри численні переваги.

Хочемо виокремити 7 найкращих переваг догляду за красою шкіри із застосуванням льоду.

1. Тонізує шкіру

лід для догляду за шкірою

Звичайний кубик льоду є прекрасною альтернативою комерційній продукції. Холод зменшує пори, робить шкіру ніжною впродовж тривалого часу.

Лід стягує шкіру та зміцнює її, що сприяє зменшенню кількості зморшок та запобіганню провисанню шкіри.

Можна потерти льодом деякі частини тіла, приміром, ноги та сідниці, аби довершити ефект від зміцнювальних вправ.

Можете також прочитати: Від сухої до гладенької та молодої шкіри

2. Зменшення кількості зморшок

Цей природній інгредієнт впливає на  звуження кровоносних судин під шкірою. Це може сприяти поліпшенню циркуляції та кращому насиченню клітин киснем.

Холодна температура контролює надмірне запалення та мінімізує вплив вільних радикалів на шкіру.

Регулярне застосування льоду сприятиме пружності та еластичності шкіри. Це спосіб запобігти виникненню передчасних зморшок.

3. Усуває синці під очима

кубики льоду усувають синці під очима

Усі хочуть позбутися синців, мішків та темних кіл під очима.

Серед основних причин їх появи можна назвати проблеми із затримкою рідини та кровопостачанням. Проте вони також можуть бути спричинені використанням певних косметичних продуктів та недосипанням.

На щастя, ви можете усунути синці під очима за декілька хвилин, скориставшись протизапальним ефектом льоду.

Промасажуйте проблемні зони, прикладаючи до них лід, усього декілька хвилин перед сном і після того, як прокинулися вранці.

4. Усуває надлишки жиру

Кубики льоду допомагають контролювати активність сальних залоз шкіри, оскільки вони можуть виробляти надмірну кількість жиру.

Зволожувальні та в’язкі властивості допоможуть поглибити пори та видалити шкірний жир, що може призвести до появи акне.

Якщо провести льодом по шкірі усього лише кілька секунд, можна помітити, що зменшується негарний блиск та з’являється приємне відчуття м’якості.

5. Позбавляє від сухості

лід зволожує шкіру

Лід є корисним інгредієнтом, що допомагає боротись із шкірним жиром, але й також є чудовим рішенням для людей, які мають досить суху шкіру.

Його зволожувальні властивості запобігають природній втраті води з тканин шкіри. Це допомагає усунути мертві клітини шкіри та зберегти зволоження.

Через те, що він не змінює рівень pH шкіри, це чудовий засіб боротьби із сухістю шкіри.

6. Знімає сонячні опіки

Завдяки низькій температурі та ефекту зволоження, крижана терапія – це прекрасний вибір боротьби із сонячними опіками.

Застосування льоду зменшує опік та позбавляє від відчуття свербіння. Крім того, стимулюється активність клітин для швидшого відновлення.

Вам може сподобатись: Найкращі засоби від сонячних опіків

7. Запобігає появі акне

акне

Завдяки глибокому очищенню пор, застосування льоду є цікавим методом запобігти утворенню вугрів та прищів.

Якщо застосовувати лід двічі на день щодня, стимулюється видалення бруду зі шкіри та мертвих клітин.

Як ви бачите, звичайний кубик льоду може дуже допомогти для підтримання природньої краси шкіри. Переконайтесь, щоб лід завжди був загорнутий у чисту тканину, аби уникнути подразнення від безпосереднього застосування льоду на шкіру.  • Cerqueiro and Matti (2003) ‘Beneficial use of an ice-balloon as part of botulinum toxin type A therapy for facial dynamic wrinkles and other skin injection procedures’, British Journal of Plastic Surgery. Elsevier Ltd, 56(6), pp. 619–619. doi: 10.1016/S0007-1226(03)00216-9.
  • Mac Auley, D. C. (2001). Ice therapy: How good is the evidence? International Journal of Sports Medicine. https://doi.org/10.1055/s-2001-15656
  • Topp, R., Ledford, E. R. and Jacks, D. E. (2013) ‘Topical menthol, ice, peripheral blood flow, and perceived discomfort.’, Journal of athletic training, 48(2), pp. 220–5. doi: 10.4085/1062-6050-48.1.19.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.