Усунення симптомів підошовного фасцииту

Листопад 14, 2015
Зайва вага може ускладнювати підошовний фасциит, адже ноги тримають вашу вагу протягом всього дня. Дізнайтеся, як захистити ноги від подальших ускладнень.

Ваші ноги вкриті товстим шаром шкіри і м’язів, що захищає їх від пальців до п’ятки; це підошва ноги, яка є основним захистом для ваших ніг від впливу ходьби, бігу підтюпцем або звичайного бігу поруч з іншим фізичним навантаженням, яке передбачає неодноразовий контакт ніг з твердою поверхнею. При цьому запалення і деформації є загальними симптомами, і це називається підошовним фасциитом.

Симптоми підошовного фасцииту

Симптомами цього захворювання є:

  • Біль у п’яті або підошві, який може стати гострим і раптовим. Його можна відчувати протягом дня, а вночі він полегшується.
  • Подекуди цей біль поширюється до кінчиків пальців.
  • Може з’явитися набряк або запалення п’яти.

Цей біль може заважати вашій щоденній діяльності, втручаючись у повсякденні справи.

Поради, щоб полегшити цю недугу

kubyky-lyodu
Одним з найбільш поширених засобів є застосування льоду на запалену ділянку. Залишіть десь на 15 хвилин, лід може зменшити запалення і біль. Якщо ваш стан є ускладненим, ми рекомендуємо використовувати лід від 5 до 6 разів на день.

Біль при такому стані, як правило, проявляється протягом перших годин дня. Ми рекомендуємо масажувати ноги, зокрема великий палець, що, як було доведено, допомагає розслабити м’язи і полегшити біль. Використовуйте круглий об’єкт, наприклад, м’яч, для масажу зводу стопи, щоб розслабити ноги і полегшити біль.

З іншого боку, щоб гарантувати тривалий ефект, ви повинні використовувати взуття з товстою підошвою, яка підтримує ногу. Можна придбати спеціальні устілки, щоб допомогти підтримати ноги і захистити п’яти. За нагоди ви повинні використовувати ортопедичні опори.

Профілактика захворювання

nohy1
Якщо це захворювання ще не завдає вам болю або якщо воно щойно з’явилося, є певні заходи, які ви можете зробити, щоб уникнути ускладнення або взагалі запобігти його появі.

  • Позбавтеся зайвої ваги, щоб зменшити тиск на ваші ноги.
  • Якомога більше уникайте тривалих періодів стояння та ходіння босоніж або у взутті з тонкими підошвами, яке не дає ногам жодної підтримки.
  • Виконуйте фізичні вправи, в яких навантаження на ноги чергується з відпочинком.
  • Коли ви бігаєте, стрибаєте або бігаєте підтюпцем, уникайте твердих поверхонь і обирайте м’які поверхні, такі як трава.

Про що потрібно пам’ятати

У підошовного фасцииту може бути багато причин, методів лікування і профілактики. Ваші ноги дуже важливі для вашого здоров’я в цілому і відіграють ключову роль у щоденній діяльності.

Зрештою, ми рекомендуємо подбати про ваші ноги, щоб залишатися активними і реагувати на команди вашого мозку без болю. Треба піклуватися про кожну частину вашого тіла, особливо коли вона страждає від виснажливої ​​травми або хвороби.

Вас також можуть зацікавити