Здоров’я

Здоров’я – це профілактика, знання та лікування. У цьому розділі ми розповідаємо про людський організм та про те, як працюють органи, про розлади та хвороби та основні методи їх лікування, а також про надання першої допомоги.

7 запитань, які варто поставити гінекологу

Щойно ви почнете жити статевим життям, вам необхідно буде відвідувати гінеколога щонайменше один раз на рік. Якщо ви помітили наявність проблеми або якийсь тривожний симптом, рекомендуємо звернутися до спеціаліста якомога швидше. Для того, щоб візит до лікаря був продуктивним, ми…

Дізнайтеся все про відхилення в сечі

Сеча – це рідина, яку нирки виробляють після фільтрації органічних відходів та надлишку води. Потім вона досягає сечоводів і, нарешті, сечового міхура, де вона і зберігається. Інколи бувають відхилення в сечі.

Вправи, які допоможуть перебороти дитяче ожиріння

На жаль, за останні декілька десятиліть дитяче ожиріння стало однією з найбільш розповсюджених проблем у всьому світі. Необхідно не забувати про серйозні негативні наслідки такого стану для того, щоб зменшити ризик розвитку багатьох захворювань та зберегти гарне самопочуття.

Основні відмінності між застудою та грипом

Якщо ви відчуваєте сильний дискомфорт у дихальних шляхах, це може свідчити про те, що ви захворіли на застуду або грип. Обидва захворювання є вірусними, тобто вони передаються від однієї людини до іншої шляхом передавання хвороботворних вірусів. Утім, чи знаєте ви…

Три корисні звички для контролювання гастриту

Чи доводилося вам потерпати через неприємні пекучі відчуття у шлунку? Насправді цей симптом є свідченням розвитку запального процесу у слизовій оболонці шлунка, а пекучі відчуття виникають тому, що організм намагається себе захистити. Для того, щоб неприємні розлади травлення вас більше…

Натуральні засоби від дитячих кольок

Погодьтеся, що новоспечених батьків неймовірно турбує поява в малюка кольок. Попри те, що зазвичай дитячі кольки не є ознакою серйозних проблем зі здоров’ям, тривалий та сильний плач дитини лякає та виснажує татусів і мамусь.

Що таке легенева чума?

Легенева чума – один із різновидів хвороби, загально відома як “чума”. Це серйозне захворювання, яке призвело до декількох епідемій протягом історії, внаслідок чого рівень смертності був дуже високим. На щастя, сьогодні вона цілком піддається лікуванню.

Розсічення аорти: що це таке і що це викликає

Розсічення аорти вважають екстреною ситуацією в медицині, яка вимагає негайного хірургічного втручання. Причина, через яку так важливо якомога швидше розпочати лікування, – високий рівень смертності. Якщо ви хочете дізнатися більше про симптоми, причини та запобігання розсіченню аорти, читайте далі.

Лікування залізодефіцитної анемії: 5 природних засобів

Залізодефіцитна анемія – це розлад, який розвивається при зниженні рівня гемоглобіну в крові через дефіцит заліза. Як результат, кисень не може транспортуватися належним чином до тканин та клітин, що спричиняє розлади в організмі. Чи знаєте ви природні методи лікування залізодефіцитної…

Штучна вентиляція легенів

Штучна вентиляція легенів – це варіант лікування пацієнтів з опіками, які зазнали важкої травми дихальної системи. Найчастіше такі травми бувають у людей з опіками, зокрема опіками дихальної системи.

Чи впливає генітальний кандидоз на статеве життя?

Генітальний кандидоз (дріжджова інфекція) – дуже поширений вид інфекції. Насправді, статистика показує, що у більшості жінок розвивається дріжджова інфекція в якийсь момент їхнього життя. Однак вам може бути цікаво, чи впливає генітальний кандидоз на сексуальне життя?

Трансплантація стовбурових клітин може змінити лікування ВІЛ

Великий крок був зроблений у напрямку лікування ВІЛ. Групі іспанських вчених вдалося значно знизити вірусне навантаження на ВІЛ у шести пацієнтів. Хоча це не є абсолютною гарантією лікування, це відкриття може стати величезним проривом у боротьбі з ВІЛ. Ось короткий…