Здоров’я

Здоров’я – це профілактика, знання та лікування. У цьому розділі ми розповідаємо про людський організм та про те, як працюють органи, про розлади та хвороби та основні методи їх лікування, а також про надання першої допомоги.

Натуральні засоби від дитячих кольок

Погодьтеся, що новоспечених батьків неймовірно турбує поява в малюка кольок. Попри те, що зазвичай дитячі кольки не є ознакою серйозних проблем зі здоров’ям, тривалий та сильний плач дитини лякає та виснажує татусів і мамусь.

Що таке легенева чума?

Легенева чума – один із різновидів хвороби, загально відома як “чума”. Це серйозне захворювання, яке призвело до декількох епідемій протягом історії, внаслідок чого рівень смертності був дуже високим. На щастя, сьогодні вона цілком піддається лікуванню.

Розсічення аорти: що це таке і що це викликає

Розсічення аорти вважають екстреною ситуацією в медицині, яка вимагає негайного хірургічного втручання. Причина, через яку так важливо якомога швидше розпочати лікування, – високий рівень смертності. Якщо ви хочете дізнатися більше про симптоми, причини та запобігання розсіченню аорти, читайте далі.

Лікування залізодефіцитної анемії: 5 природних засобів

Залізодефіцитна анемія – це розлад, який розвивається при зниженні рівня гемоглобіну в крові через дефіцит заліза. Як результат, кисень не може транспортуватися належним чином до тканин та клітин, що спричиняє розлади в організмі. Чи знаєте ви природні методи лікування залізодефіцитної…

Штучна вентиляція легенів

Штучна вентиляція легенів – це варіант лікування пацієнтів з опіками, які зазнали важкої травми дихальної системи. Найчастіше такі травми бувають у людей з опіками, зокрема опіками дихальної системи.

Чи впливає генітальний кандидоз на статеве життя?

Генітальний кандидоз (дріжджова інфекція) – дуже поширений вид інфекції. Насправді, статистика показує, що у більшості жінок розвивається дріжджова інфекція в якийсь момент їхнього життя. Однак вам може бути цікаво, чи впливає генітальний кандидоз на сексуальне життя?

Трансплантація стовбурових клітин може змінити лікування ВІЛ

Великий крок був зроблений у напрямку лікування ВІЛ. Групі іспанських вчених вдалося значно знизити вірусне навантаження на ВІЛ у шести пацієнтів. Хоча це не є абсолютною гарантією лікування, це відкриття може стати величезним проривом у боротьбі з ВІЛ. Ось короткий…

8 фактів, які варто знати про катаракту

Коли йдеться про катаракту, у людей переважно виникають такі асоціації: “проблеми із зором” та “люди похилого віку”. У цьому немає нічого дивного, адже вчені довели, що близько половина людей страждає на катаракту після досягнення 80-річного віку.

Природні засоби для лікування шуму у вухах

Шум у вухах – це проблема, яка впливає на слухові шляхи, змінюючи баланс і здатність чути. Причини часто можуть залишатися непоміченими, оскільки це, як правило, тимчасовий стан. Дізнайтеся про способи лікування шуму у вухах.

Найкращі поради для здоров’я головного мозку

Погодьтеся, що підтримання здоров’я головного мозку є неймовірно важливим, адже саме завдяки цьому вам вдасться зберегти ясність розуму та хорошу пам’ять. Не варто забувати, що з віком активність мозку сильно падає, і цей орган перестає виконувати свої функції належним чином.…

Дізнайтеся все про шизофренічний розлад

Шизофренічний розлад відомий як тип шизофренії, який має схожі симптоми. Однак ці симптоми завжди тривають більше ніж один, але менше ніж 6 місяців у відповідних продромальних, активних і залишкових фазах.

Наркотичні речовини та еректильна дисфункція

Різні розлади можуть впливати на сексуальну функцію і перешкоджати насолоді від сексу. Одним із таких розладів є еректильна дисфункція. Однак, враховуючи багато різних чинників, які можуть впливати на організм, ви можете запитати себе, чи пов’язані певні препарати та еректильна дисфункція.