Напої та поради для зменшення целюліту

· Лютий 7, 2016
Щоб зменшити целюліт, рекомендовано уникати вживання кави, безалкогольних та алкогольних напоїв, тренуватися щонайменше три рази на тиждень і пити багато води. Крім того, не слід носити тісний одяг.

Як ви напевно знаєте, целюліт – це проблема, яку важко усунути. Він виникає частіше у жінок, зокрема внаслідок гормональних змін, хоча це не єдина причина, адже він також може бути викликаний поганим харчуванням, закрепами і відсутністю фізичних вправ.

Целюліт може вразити різні частини тіла, зокрема живіт і стегна, роблячи їх непривабливими на вигляд, тому що шкіра набуває текстуру, дуже схожу на апельсинову кірку. Дійсно, він також відомий під цією назвою.

Для того, щоб усунути цю проблему, люди вдаються до багатьох методів, таких як дієти, масажі, операції, засоби, які обіцяють чудесні зцілення, але насправді для того, щоб вирішити цю проблему, вам потрібно мати велике терпіння і бути дуже послідовними в обраному лікуванні.

Окрім різних процедур для боротьби з целюлітом, також варто слідувати порадам, які можуть бути дуже ефективними в поліпшенні текстури і зовнішнього вигляду ураженої ділянки шкіри. У цьому випадку ви можете додати один напій до методів боротьби з целюлітом, оскільки він обіцяє бути чудовим доповненням до лікування недоліку, який спотворює певні частини тіла. Крім того, цей антицелюлітний напій має дуже приємний смак і досить простий у приготуванні.

Домашній рецепт для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри з целюлітом

Завдяки інгредієнтам, які входять до складу цього напою, він очищує клітини організму. Щоб його приготувати, вам знадобляться:

  • 500 грам гелю алое вера
  • 500 грам меду
  • 6 столових ложок віскі

Щоб його приготувати, просто потрібно збити всі інгредієнти за допомогою блендера або міксера, щоб вони добре змішалися. Потім помістіть його в щільно закриту пляшку і поставте в холодильник. Приймайте столову ложку суміші вранці та на ніч щодня.

Поради, які слід взяти до уваги

Важливо пити достатню кількість води щодня, адже таким чином виводяться токсини, а скупчення жирів, що утворюють целюліт, почнуть зникати.

Знизьте споживання солі, наскільки це можливо, тому що коли ви їсте солону їжу, існує ризик, що організм утримуватиме воду, що безпосередньо впливає на шкіру з целюлітом.

Збільшіть споживання продуктів, багатих на клітковину

vivsyana-kasha
Вживання достатньої кількості клітковини є дуже важливим, щоб зменшити целюліт, тому що це допомагає усунути всі непотрібні відходи з організму. Клітковина міститься в цільнозернових культурах, зелених листових овочах і фруктах.

Уникайте споживання жирів

Жири є дуже шкідливими для здоров’я в цілому, але в цьому конкретному випадку вони мають величезний вплив, тому що викликають накопичення токсинів і тим самим збільшують ризик формування целюліту, через що важко його зменшити і контролювати.

Уникайте безалкогольних та алкогольних напоїв якомога більше

Alkohol1
Ці види напоїв сповнюють організм токсинами, а не поживними речовинами, тому найкращий і найкорисніший шлях – не пити їх.

Інші продукти, яких краще уникати, або, принаймні, зменшити їх споживання, – оброблене борошно, як-от: хліб, печиво та інші хлібобулочні вироби, тому що вони містять багато жирів, які підвищують ризик появи целюліту.

Уникайте надмірного споживання кави, не курыть, не ведіть пасивний спосіб життя і тренуйтеся принаймні три рази на тиждень. Також дуже важливо не носити затісний одяг.

Рекомендуємо відвідати кілька сеансів масажу, адже необхідно розбити жирові вузлики, які утворюють целюліт. Масаж слід замовляти в спеціаліста, який використовує відповідні креми, які допомагають вивести жири, що накопичуються в шкірі. Його слід робити щодня, щоб досягти більш швидкого й ефективного результату.

Запам’ятайте

Целюліт – це стан шкіри, що може вплинути на самооцінку людини, але якщо ви терплячі й послідовні в лікуванні, його можна тримати під контролем. Не хвилюйтеся!