Переробка сміття

Ви правильно переробляєте відходи? У цьому розділі ви дізнаєтесь, як переробляти сміття, а також дивовижні способи як подарувати друге життя старим речам. Унікальні поради, прості у використанні і корисні для навколишнього середовища… і для вашого гаманця. Не пропустіть!

Цікаві ідеї використання старих клаптиків тканини

Мабуть, у кожної людини вдома знайдеться хоча б кілька клаптиків тканини. Це можуть бути залишки від захоплення рукоділлям, старий одяг, килимки, рушники та навіть фіранки. Утім, чи здогадувалися ви про численні способи повторного використання старих клаптиків тканини?

Три ідеї повторного використання алюмінієвих банок

Сьогодні ми розповімо про три найцікавіші способи виготовлення квіткових горщиків та предметів декору зі звичайних алюмінієвих банок. Ми впевнені, що у вашому помешканні також є кілька використаних банок, і ви не знаєте, що з ними робити. У такому випадку уважно…

Як використовувати скляні пляшки для декорування

Якщо ви  харчі в супермаркетах, то, мабуть, вже помітили, що велика кількість продуктів продається у скляних пакуваннях. До таких популярних товарів належать банки з маринованими огірками та варенням, а також пляшки із фруктовими соками та вином.

Як зменшити кількість відходів

Зниження екологічного сліду, тобто екологічного впливу на Землю – це те, що ми всі можемо зробити. Один із головних кроків у цьому напрямку – зменшити кількість відходів, які ви виробляєте вдома. Це один із ключів до запобігання забрудненню та захисту…

5 порад щодо повторного використання шин

Повторне використання шин – це чудовий спосіб утилізувати їх і подарувати їм нове життя. Крім того, ви зможете очистити гараж від зайвого непотребу та скористатися звільненим простором, щоб поскладати там потрібніші речі.

19 креативних способів повторного використання бляшанок

Переробка стала однією з найкращих звичок заради скорочення надлишкових відходів. Хоча ми вже звикли називати певні матеріали “сміттям”, ви можете переробити бляшанки для повторного використання різними способами.

Не викидайте коробки від яєць

Повторне використання стало важливою частиною домашнього господарства, бо це є одним із найефективніших способів зменшення кількості сміття, яке забруднює навколишнє середовище. Ви досі викидаєте картонні коробки від яєць в сміття? Замість цього спробуйте повторно використати їх за допомогою деяких із цих…