Переробка сміття

Ви правильно переробляєте відходи? У цьому розділі ви дізнаєтесь, як переробляти сміття, а також дивовижні способи як подарувати друге життя старим речам. Унікальні поради, прості у використанні і корисні для навколишнього середовища… і для вашого гаманця. Не пропустіть!

5 порад щодо повторного використання шин

Повторне використання шин – це чудовий спосіб утилізувати їх і подарувати їм нове життя. Крім того, ви зможете очистити гараж від зайвого непотребу та скористатися звільненим простором, щоб поскладати там потрібніші речі.

19 креативних способів повторного використання бляшанок

Переробка стала однією з найкращих звичок заради скорочення надлишкових відходів. Хоча ми вже звикли називати певні матеріали “сміттям”, ви можете переробити бляшанки для повторного використання різними способами.

Не викидайте коробки від яєць

Повторне використання стало важливою частиною домашнього господарства, бо це є одним із найефективніших способів зменшення кількості сміття, яке забруднює навколишнє середовище. Ви досі викидаєте картонні коробки від яєць в сміття? Замість цього спробуйте повторно використати їх за допомогою деяких із цих…