Медичне обладнання

Mejor con Salud створюється командою лікарів, які спеціалізуються в різних галузях і працюють над тим, щоб гарантувати якість, правдивість і наукову достовірність нашого контенту для досягнення нашої головної мети: сприяти поліпшенню здоров'я, благополуччя і якості життя наших читачів.

Medic Team

Завдяки нашим суворим процесам відбору ми гарантуємо, що кожен з професіоналів, які є частиною нашої команди, має відповідну підготовку і довгу кар’єру, що дозволяє нам підтверджувати і перевіряти, що інформація в наших статтях відповідає стандартам якості. З цієї причини наша медична команда має великий і різноманітний досвід роботи в галузі охорони здоров’я, як у сфері досліджень, так і в приватній та державній професійній практиці.

Наша команда експертів перевіряє інформацію в усіх наших матеріалах, щоб забезпечити їхню якість.

Перед кожною публікацією медична команда оцінює кожну статтю, щоб переконатися, що інформація є точною, актуальною та підкріпленою науковими дослідженнями. Весь контент переглядається на постійній основі, щоб гарантувати, що читачі Mejor con Salud отримують якісну інформацію, адаптовану до останніх даних і досліджень в галузі охорони здоров’я.

Завдяки роботі, зусиллям і досвіду нашої медичної команди та нашим високим стандартам якості, AACI присвоїла нам сертифікат медичного контенту, який підтверджує рівень надійності та безпеки нашого контенту. Це знак, яким ми пишаємося і який підтверджує нашу роботу, спрямовану на те, щоб запропонувати нашим читачам найкращу можливу інформацію про здоров’я та благополуччя.