Рекламна політика

Місією Moye Zdorov’ya є бути надійним джерелом пошуку інформації про здоров’я та добробут людей. Ми зобов’язуємось надавати достовірний та практичний контент, який створюється за суворими редакційними та медичними вимогами для забезпечення точності, актуальності та зрозумілості.

Moye Zdorov’ya фінансується через продаж реклами на власному веб-сайті та в соціальних мережах, завжди надаючи перевагу редакційній автономії, що не змінює нашої позиції в будь-якому випадку через цю модель фінансування.

У деяких випадках Moye Zdorov’ya може співпрацювати зі спонсорами, щоб популяризувати їх марку, продукт або послугу. Цей контент завжди позначається як “спонсорована стаття”, і користувачам надається ця інформація на початку статті.

Отже, ці правила визначають конкретні типи реклами, які ми приймаємо:

1. Ми не рекламуємо жоден продукт або послугу, яка рекламується.

Незважаючи на те, що деякі продукти або бренди можуть з’являтися на нашому сайті у вигляді реклами, це ні в якому разі не повинно розглядатися як затвердження продукту, послуги або рекламованого бренду. Оцінка продуктів або послуг повністю належить редакційній команді, без врахування рекламних відносин, які можуть існувати з компаніями, що їх розповсюджують.

2. Ми чітко розрізняємо рекламу від редакційного контенту.

У всіх випадках ми чітко розділяємо рекламу від редакційного контенту. Усі оголошення на Moye Zdorov’ya чітко та однозначно позначені як такі.

3. Ми не приймаємо деякі типи реклами.

Оголошення не повинні містити обманливу, образливу або образливу інформацію, включаючи матеріал, який спотворює, глузує або нападає на особу або групу за віком, коліром шкіри, національним походженням, расою, релігією, статтю, сексуальною орієнтацією або інвалідністю.

Оголошення не повинні містити дискредитуючу, обманливу або загрожливу інформацію. Оголошення не повинні мати стосунку до зброї, порнографії, наркотиків, політичних кампаній або імітації новин або надзвичайної ситуації. Будь-яке оголошення, яке може бути неправильно сприйнято як редакційний контент, буде позначено як реклама.

4. Ми перевіряємо оголошення.

Moye Zdorov’ya має виключну владу визначати типи реклам, які будуть прийняті та показані на веб-сайті, і залишає за собою право відхилити, скасувати або вилучити будь-яке оголошення в будь-який час, якщо воно суперечить політикам Moye Zdorov’ya. У разі вилучення оголошення рекламодавцеві буде негайно повідомлено про причини, з яких було прийняте таке рішення.

5. Ми чітко розрізняємо між контентом, який підтримується та не підтримується

Moye Zdorov’ya шукає патронати від організацій досліджень, виробників та інших надійних та довірених постачальників послуг. Патронати забезпечують економічну вигоду для Moye Zdorov’ya, але також корисні для наших користувачів, надаючи їм актуальну інформацію про послуги, які ці організації пропонують.

Контент, який підтримується рекламодавцем, підлягає нашій редакційній політиці і перевіряється нашою командою. Крім того, якщо контент надається або впливається організацією, він позначається як патронований, щоб користувачі були належним чином проінформовані.

6. Програма партнерських продажів.

Як частина процесу створення статей, наша редакційна команда може включати посилання на відповідні продукти, які вони вважають корисними для наших читачів. Хоча всі продукти вибираються незалежно, ми хочемо, щоб ви знали, що Moye Zdorov’ya може отримувати плату, якщо ви здійсните покупку на сайті, використовуючи надане нами посилання.

У випадках, коли Moye Zdorov’ya отримує плату, коли користувачі купують продукт або підписуються на послугу, сторінка буде містити наступний текст: Ця стаття об’єктивно та незалежно рекомендує продукти та послуги, які можуть бути цікаві для читачів. Коли користувач робить покупку через конкретні посилання, що вказані в цій новині, Moye Zdorov’ya може отримати комісію.