Умови використання

1. Ідентифікаційні дані

Відповідно до закону № 34/2002 від 11 липня “Про послуги інформаційного суспільства та електронної комерції” зазначається, що власником веб-сайту є GRUPO M CONTIGO SL з ідентифікаційним номером оподаткування B37527900, розташованим у місті Саламанка, Калле Консехо, 13, 2ºА, 37002 Саламанка, організація зареєстрована в Реєстрі підприємств Саламанки від 08.08.2013 р., File 146, Volume 442, Book 0, Sheet SA-15157, електронна пошта: [email protected].

2. Згода користувача

Ці умови використання регулюють використання сайту GRUPO M CONTIGO SL. www.moyezdorovya.com.ua

Доступ до веб-сайту та його використання передбачають повне прийняття цих положень та умов використання та політики конфіденційності та її використання відповідно до умов, зазначених нижче, а також чинного законодавства.

GRUPO M CONTIGO SL залишає за собою право в будь-який час і без попереднього повідомлення внести зміни та оновлення інформації, що міститься на веб-сайті, а також її конфігурації та презентації та умов використання та доступу до неї. Користувачі будуть автоматично зобов’язані виконувати умови використання, які діють під час доступу до веб-сайту, тому вони повинні періодично читати умови використання.

3. Законодавство

Як правило, відносини між компанією GRUPO M CONTIGO та Користувачами телематичних послуг, які існують на цьому веб-сайті, регулюються іспанським законодавством та юрисдикцією.

4. Використання та доступ користувачів

Користувач інформується та погоджується, що доступ до цього веб-сайту ні в якому разі не означає початку ділових стосунків з GRUPO M CONTIGO SL або з будь-якою з її дочірніх компаній.

5. Інтелектуальна та промислова власність

Права на інтелектуальну власність на вміст веб-сайтів, їх графічний дизайн, логотипи та коди є власністю компанії GRUPO M CONTIGO SL, а отже – відтворення, розповсюдження, публічне спілкування, трансформація чи будь-яка інша діяльність, здійснена зі змістом веб-сайту, навіть з посиланням на джерело, заборонена без письмової згоди компанії GRUPO M CONTIGO SL.

GRUPO M CONTIGO SL є законним власником прав на використання контенту, опублікованого на веб-сайті у всьому світі, на безстроковий термін, без будь-яких обмежень. Зокрема, і не обмежуючись цим, GRUPO M CONTIGO SL може повністю або частково відтворювати, рекламувати, поширювати, перекладати, публікувати, друкувати, змінювати, трансформувати, редагувати та змінювати контент та укладати контракти з третіми особами на надання дозволу на використання, приймати рішення про розподіл і навіть передачу прав користування.

6. Вміст веб-сайту

Вебсайт є перекладеною та адаптованою версією Mejor con Salud (www.mejorconsalud.com).

GRUPO M CONTIGO SL залишає за собою право оновлювати, змінювати або скасовувати інформацію, що міститься на її веб-сайтах, і навіть обмежувати або забороняти доступ до такої інформації певним користувачам.

GRUPO M CONTIGO SL не бере на себе жодної відповідальності за інформацію, що міститься на сторонніх веб-сайтах, доступ до яких можна отримати за посиланнями з веб-сайту компанії або посиланнями з будь-якого веб-сайту, що належить GRUPO M CONTIGO SL. Наявність “посилань” або посилань на веб-сайти GRUPO M CONTIGO SL здійснюється лише для інформаційних цілей, а не для будь-яких пропозицій, запрошень або рекомендацій щодо них.

Автори контенту добровільно передають право власності на твори у володіння GRUPO M CONTIGO SL, при цьому перепублікація без згоди компанії чи згадування оригінального джерела заборонена.

Кожен автор, з яким співпрацюють, несе відповіадльність за свої статті, а також за власні думки, викладені у цих статтях. Усі статті, які автори бажають опублікувати, спершу переглядаються редактором та фармацевом Сарою Вірега Енсінас (Sara Viruega Encinas). GRUPO M CONTIGO SL не несе жодної відповідальності за будь-які зміни чи доповнення змісту, в яких висвітлюється певна точка зору, яка, можливо, є недоречною чи неправдивою. GRUPO M CONTIGO SL також не несе відповідальність за публікацію змісту, розміщеного на вебсайті, або за поведінку користувача стосовно опублікованого контенту.

Якщо є контент, який може порушувати права інтелектуальної власності або будь-які інші права третіх сторін, GRUPO M CONTIGO SL видаляє його з веб-сайту або забороняє доступ до нього, як це вимагає компетентний орган, як це передбачено в чинних правилах .

Веб-сайт може містити інформацію про здоров’я та медичні проблеми. Ця інформація не призначена для заміни поради лікаря або іншого спеціаліста у галузі охорони здоров’я. Користувач не повинен використовувати інформацію, опубліковану на веб-сайті, для діагностики захворювання або проблеми зі здоров’ям, він завжди повинен консультуватися зі своїм лікарем.

Контент веб-сайту має виключно інформативний характер, цього недостатньо, щоб користувачі на його основі приймали рішення.

6.1 Графічний контент

Графічний контент охоплюється ліцензією, отриманою від компанії Fotolia © ShutterStock Inc., і її використання відповідає положенням та умовам контракту, підписаного з цими компаніями.

Ліцензіари зберігають усі права власності та самі роботи. Такі роботи охоплюються та охороняються авторським правом, торговою маркою та іншими правами інтелектуальної власності своїх ліцензіатів.

Якщо ви фотограф і вважаєте деякі з фотографій, опубліковані на цьому веб-сайті як власні, зв’яжіться з нами негайно. Ми вкажемо ваше авторство або, за вашим бажанням, миттєво вилучимо вашу роботу з нашого веб-сайту.

GRUPO MCONTIGO SL не несе відповідальності за будь-які порушення авторських прав на неліцензійні фотографії, які можуть бути образливими для авторів, з якими ми працюємо.

Цю відповідальність несуть автори moyezdorovya.com.ua.

GRUPO MCONTIGO SL детально досліджує статті, щоб уникнути можливих порушень. Якщо ви маєте інформацію про порушення авторських прав, будь ласка, негайно зв’яжіться з нами за адресою [email protected]

7. Чесність у рекламній та редакційній політиці

Наша мета – створення об’єднаного вебсайту, спрямованого на покращення здоров’я та благополуччя людей. Ми зосереджені на наданні доступного та надійного змісту, який стане у нагоді користувачам.

Вебсайт виключно фінансується за рахунок оренди рекламного простору. Це фінансування дозволяє нам покривати витрати, пов’язані з веденням сайту, залученням експертів, здійсненням необхідних технічних та редакційних оновлень для забезпечення оптимальної роботи користувачів.

Моє здоров’я містить оголошення Google. Ми не контролюємо зміст цих оголошень, а наш редакційний контент повністю вільний від будь-якого комерційного впливу.

Всі оголошення, розміщені на нашому вебсайті, чітко позначені словом “Реклама” або “Оголошення Google”. При натисканні на рекламу користувач переходить на веб-сайт рекламодавця.

Ми не залежимо від жодної компанії, а також не маємо стосунку до жодної з них. Хоча на нашому вебсайті з’являється реклама, за жодних обставин вона не повинна вважатися схваленням рекламного продукту або послуги компанії, що виробляє або пропонує її, або будь-якої компанії, яка її розповсюджує чи рекламує. Наш вебсайт є повністю незалежним та неупередженим, не пов’язаним із жодною лабораторією чи фармацевтичною промисловістю.

8. Застереження

GRUPO M CONTIGO SL не несе відповідальності за будь-які збитки, які виникли внаслідок використання веб-сайту, або будь-яких дій, зроблених на основі інформації, наданої на ньому.

Веб-сайт призначений для користувачів віком від 14 років, GRUPO M CONTIGO SL не несе відповідальності за вільний доступ та несанкціоноване використання веб-сайту.

9. Повідомлення про порушення

Якщо будь-яка особа чи організація вважає, що вміст, опублікований на веб-сайті, порушує інтелектуальні або промислові права, права на честь, конфіденційність, імідж чи будь-яке інше право, вони можуть це повідомити GRUPO M CONTIGO SL будь-яким з методів контакту, перерахованих на веб-сайті в темі “Порушення прав” та вимагати вилучення цього вмісту.

Будь ласка, врахуйте, що необхідно вказати таку інформацію:

  • І. Визначення прав, захищених чинним законодавством, які вважаються порушеними.
  • ІІ. Визначення контенту, який нібито порушує ці права, з достатньою інформацією для GRUPO M CONTIGO SL, щоб знайти такий матеріал на веб-сайті.
  • ІІІ. Контактна інформація (фізична адреса або електронна адреса та номер телефону), щоб GRUPO M CONTIGO SL могли сконтактувати з фізичною чи юридичною особою.
  • ІV. Заява, що така особа чи організація стверджує, що інформація в повідомленні є справжньою та точною та що вона є власником прав, які, як стверджується, порушені, або що вони мають право діяти від їхнього імені.
  • Копія посвідчення особи, паспорта або іншого офіційного документа, що підтверджує особу.

GRUPO M CONTIGO SL розгляне цей запит, і якщо дійде висновку, що така особа чи організація має причини або просто викликає запит на видалення правопорушного змісту, буде негайно вилучено їх із веб-сайту, щоб вони не були доступними для користувачів, навіть не з кеш-пам’яті.

10. Сфера застосування

Будь-який вміст, угода або подібне, про що зазначено на цьому веб-сайті, регулюються законодавством Іспанії. Відвідувачі цього веб-сайту та будь-яка особа або компанія, які використовують або замовляють будь-яку надану тут послугу, прямо відмовляються від будь-якої іншої юрисдикції, повинні звернутися до Арбітражного суду Торгово-промислової палати Саламанки для судового розгляду в суді міста Саламанки для вирішення будь-яких можливих юридичних справ або позовів.