Підлітки

Вам потрібно налагодити спілкування з вашою дитиною-підлітком? У нас є поради саме для вас: як навчити дітей відповідальності, розвинути емоційний інтелект, про сексуальне виховання та правильне харчування. Щасливий, відповідальний підліток сьогодні – зріла, незалежна доросла людина завтра.

Як розпізнати брехню підлітка

Комунікація між батьками і дітьми є популярною темою для обговорення, особливо коли йдеться про брехню і обман у підлітковому віці – стадії переходу до дорослого життя. У цій статті ми розповімо, як розпізнати брехню підлітка.

5 порад, які допоможуть виховати здорового підлітка

Погляньмо правді у вічі: підлітковий вік є чи не найскладнішим періодом у житті дитини. Якщо у вашої дитини виникли проблеми, не варто передчасно панікувати: можливо, їй просто складно належним чином сприймати та аналізувати довколишній світ на цьому етапі життя. Дуже…

Чотири поради для спілкування з підлітками

Погодьтеся, що спілкуватися з тінейджерами досить непросто. Зазвичай у батьків виникають труднощі під час спілкування з підлітками, адже заведено вважати, що ці два покоління розмовляють двома різними мовами. Якщо у вас також є дитина перехідного віку, рекомендуємо не панікувати передчасно.…

Зміни настрою у підлітковому віці: причини та шляхи розв’язання проблеми

Коли дитині виповнюється 10 чи 11 років, в її організмі починають відбуватися серйозні зміни. Це фізичні, афективні, психологічні та соціальні перетворення, які впливають на розвиток дитини. Зміни настрою у підлітковому віці не є рідкістю, вони є наслідком вищезгаданих процесів.

3 стратегії виховання підлітків

Підлітки виховуються не завжди легко і вимагають багато терпіння та кмітливості з вашого боку, зокрема знання того, як вкоренити тверді цінності і встановити обмеження, щоб ваша дитина виросла розумною і відповідальною. У сьогоднішній статті ми пояснимо три стратегії виховання підлітків.