Материнство

Цей розділ містить найкращі підказки, найбільш корисні факти та найновіші наукові дані про вагітність та виховання дітей. Годування, хвороби, управління емоціями, розв’язання конфліктів, спілкування з дітьми-підлітками… Все про материнство тут, у цьому розділі.

Як заспокоїти дитину, яка постійно плаче?

Насправді маленька дитина може плакати з багатьох причин, і дуже часто батьки навіть не можуть одразу зрозуміти, що саме стало причиною сліз. Звісно, для того, щоб заспокоїти дитину, потрібно знати, що саме може спричинити сльози і які наслідки матиме довготривалий…

Як розпізнати талановиту дитину?

Безумовно, обдарована дитина сприймає та розуміє реальність зовсім по-іншому. На жаль, через їхні високі інтелектуальні здібності талановиті діти часто залишаються незрозумілими для оточення.

5 порад, які допоможуть виховати здорового підлітка

Погляньмо правді у вічі: підлітковий вік є чи не найскладнішим періодом у житті дитини. Якщо у вашої дитини виникли проблеми, не варто передчасно панікувати: можливо, їй просто складно належним чином сприймати та аналізувати довколишній світ на цьому етапі життя. Дуже…

Вплив постійних сварок на стан дитини

Незалежно від того, наскільки щасливими та зрілими є ваші стосунки, практично неможливо уникнути сварок та негараздів у буденному житті. Утім, дуже часто дорослі не зважають на присутність дітей під час конфліктів.

Як розпізнати обдаровану дитину?

Обдаровані діти сприймають та розуміють реальність по-іншому. На жаль, дуже часто їхні високі інтелектуальні здібності провокують непорозуміння між талановитими дітьми та навколишнім світом.

Як навчити дітей тайм-менеджменту

Важливо, щоб діти навчалися щодня організовувати свої обов’язки і розумно використовували свій час. Вчитися у школі, виконувати свою домашню роботу і знаходити час на ігри… Вони можуть зробити все це, якщо навчити дітей тайм-менеджменту. Розклад батьків визначає повсякденне життя їхніх…

Як ваша дитина реагує на привчання до горщика

Початок привчання до горщика – це один із процесів, що є важливою віхою до незалежності вашої дитини. Як ваша дитина буде реагувати, коли ви почнете відлучати її від підгузків, залежатиме від того, чи будете ви це робити вчасно.

Дитячі істерики: 5 порад як запобігти неконтрольованому гніву

Дитячі істерики – це частина емоційного розвитку дитини. Вони виникають, коли малеча починає глибоко переживати емоції, але не розуміє і не вміє контролювати їх. Хороша новина в тому, що ви можете допомогти дитині, уникаючи ситуацій, які спричиняють емоційні спалахи.

Дитячий енурез: як його лікувати?

Дитячий енурез – це різновид нетримання сечі, який спостерігають у дітей віком від 5 до 6 років. Інакше кажучи, дитина може мимовільно мочитися вдень або під час сну.

Як правильно навчити дитину сидіти

Батьки часто з нетерпінням чекають на перші здобутки дітей. Вони не можуть дочекатися першої посмішки, перших повзань та перших кроків. Попри те, що це відбувається поступово, цілком природно тривожитися. Кожен хоче бачити, як дитина сидить самотужки та якомога скоріше. Якщо…

Кесарів розтин: догляд до і після

Кесарів розтин – це різновид хірургічної операції, що полягає у розрізі в черевній порожнині та матки для того, щоб дістати дитину. Сьогодні фахівці вважають, що кесарів розтин є найбезпечнішою процедурою для запобігання ускладненням, які можуть статися під час вагінальних пологів.

Чому малюки краще сплять поруч з матерями?

“Чому моя дитина міцно спить лише тоді, коли знаходиться поруч зі мною?”. Це запитання ставлять багато молодих матерів після численних недоспаних ночей, виплаканих сліз та постійного відчуття втоми. Насправді відповідь на це запитання є дуже простою. Цілком природно, що малюки…