Материнство

Цей розділ містить найкращі підказки, найбільш корисні факти та найновіші наукові дані про вагітність та виховання дітей. Годування, хвороби, управління емоціями, розв’язання конфліктів, спілкування з дітьми-підлітками… Все про материнство тут, у цьому розділі.

Як розпізнати брехню підлітка

Комунікація між батьками і дітьми є популярною темою для обговорення, особливо коли йдеться про брехню і обман у підлітковому віці – стадії переходу до дорослого життя. У цій статті ми розповімо, як розпізнати брехню підлітка.

Чому не варто робити обрізання малюку

Коли ви народжуєте хлопчика, є багато різних думок щодо питання: чи треба робити обрізання і що робити з крайньою плоттю статевого члена. Педіатри не завжди погоджуються: є ті, хто вважає за необхідне обрізати крайню плоть за допомогою медичної процедури. Але…

Як заспокоїти дитину, яка постійно плаче?

Насправді маленька дитина може плакати з багатьох причин, і дуже часто батьки навіть не можуть одразу зрозуміти, що саме стало причиною сліз. Звісно, для того, щоб заспокоїти дитину, потрібно знати, що саме може спричинити сльози і які наслідки матиме довготривалий…

Як розпізнати талановиту дитину?

Безумовно, обдарована дитина сприймає та розуміє реальність зовсім по-іншому. На жаль, через їхні високі інтелектуальні здібності талановиті діти часто залишаються незрозумілими для оточення.

5 порад, які допоможуть виховати здорового підлітка

Погляньмо правді у вічі: підлітковий вік є чи не найскладнішим періодом у житті дитини. Якщо у вашої дитини виникли проблеми, не варто передчасно панікувати: можливо, їй просто складно належним чином сприймати та аналізувати довколишній світ на цьому етапі життя. Дуже…

Вплив постійних сварок на стан дитини

Незалежно від того, наскільки щасливими та зрілими є ваші стосунки, практично неможливо уникнути сварок та негараздів у буденному житті. Утім, дуже часто дорослі не зважають на присутність дітей під час конфліктів.

Як розпізнати обдаровану дитину?

Обдаровані діти сприймають та розуміють реальність по-іншому. На жаль, дуже часто їхні високі інтелектуальні здібності провокують непорозуміння між талановитими дітьми та навколишнім світом.

Як навчити дітей тайм-менеджменту

Важливо, щоб діти навчалися щодня організовувати свої обов’язки і розумно використовували свій час. Вчитися у школі, виконувати свою домашню роботу і знаходити час на ігри… Вони можуть зробити все це, якщо навчити дітей тайм-менеджменту. Розклад батьків визначає повсякденне життя їхніх…

Як ваша дитина реагує на привчання до горщика

Початок привчання до горщика – це один із процесів, що є важливою віхою до незалежності вашої дитини. Як ваша дитина буде реагувати, коли ви почнете відлучати її від підгузків, залежатиме від того, чи будете ви це робити вчасно.

Дитячі істерики: 5 порад як запобігти неконтрольованому гніву

Дитячі істерики – це частина емоційного розвитку дитини. Вони виникають, коли малеча починає глибоко переживати емоції, але не розуміє і не вміє контролювати їх. Хороша новина в тому, що ви можете допомогти дитині, уникаючи ситуацій, які спричиняють емоційні спалахи.

Дитячий енурез: як його лікувати?

Дитячий енурез – це різновид нетримання сечі, який спостерігають у дітей віком від 5 до 6 років. Інакше кажучи, дитина може мимовільно мочитися вдень або під час сну.