Вегетаріанство і веганство

Все більше і більше людей стають вегетаріанцями і веганами, і ми говоримо про це у “Кроці до здоров’я”. У цьому розділі ви знайдете безліч рецептів для всіх потреб у харчуванні. Ми допоможемо вам перетворити здорові, смачні інгредієнти в їжу, десерти та хліб, від яких просто неможливо встояти.

Рослинне молоко для перекусів: смачні рецепти

Можливо, ви почуваєтеся найбільш голодними у другій половині дня. Вам важко не схухатися своїх імпульсів, щоб задовольнити цю тягу. Однак є також здорові способи тамування голоду в середині дня. Ви можете задовольнити його, спробувавши рослинне молоко для перекусів.

Вегетаріанські нагетси: 3 смачні рецепти

Ми знаємо, що в світі, де в гастрономії завжди домінує м’ясо, нелегко знайти смачні вегетаріанські страви. Однак сьогодні ми хочемо показати вам три рецепти, як приготувати вегетаріанські нагетси, які вам сподобаються!

Фрикадельки з баклажанів: пальчики оближеш!

Серед рідноманіття вегетаріанських і веганських страв, фрикадельки з баклажанів є одним із найсмачніших і найоригінальніших варіантів. Після приготування вони залишаються хрусткими зовні та твердими зсередини. Крім того, якщо ви не дуже любите тофу, баклажани є чудовим замінником м’яса.

3 смачні рецепти, як приготувати овочеві чипси

Секрет овочевих чипсів полягає у виборі правильних овочів і приправ. Оскільки їх дуже легко приготувати, важливо знати, які варіанти вибирати. Ви можете зробити овочеві чипси солоними або пряними, або підібрати улюблені спеції.