11 домашніх засобів від бородавок

· Серпень 1, 2015

Цілком ймовірно, що більшість з того, що ви чули про бородавки, насправді неправда. Вони є цілком безпечними. Навіть у найохайнішої людини може з’явитися одна, дві або три бородавки, так що не звинувачуйте себе в тому, що ваше тіло виробляє їх. Краще дізнатися про прості домашні засоби, які допоможуть вам у боротьбі з бородавками.

Бородавки є доброякісними новоутвореннями на шкірі, які, як правило, проявляються на руках, ліктях та колінах. Вони з’являються, коли Вірус Папіломи Людини (ВПЛ) входить в верхній шар шкіри – епідерміс, часто через порізи або подряпини. Діти, як правило, більш схильні до появи бородавок, ніж дорослі (молода та ще не зміцніла імунна система може стати тому причиною), та все ж вони можуть з’являтися в будь-якому віці і що найприкріше, від них досить тяжко позбутися. Але нічого неможливого, як відомо, не буває, особливо з цими 11 домашніми засобами, з якими ми вам пропонуємо ознайомитися.

1. Порошкоподібні дріжджі

Змішайте порошкоподібні дріжджі з касторовою олією до утворення однорідної пасти, після чого нанесіть суміш на бородавку та залиште її на ніч. Краще перев’яжіть бородавку пов’язкою. Зніміть пов’язку наступного ранок та при необхідності повторіть процедуру.

2. Харчова сода

xar4ova-soda-8

Ви також можете спробувати змочувати бородавку харчовою содою. Розчиніть соду у воді та промийте нею уражені бородавкою місця рук або ніг. Зачекайте доки вода з содою висохне природнім шляхом та повторюйте цей засіб поки бородавка не зникне.

3. Раціон

Ваш раціон харчування може впливати та провокувати появу бородавок. Їжте продукти, які зміцнюють імунну систему, такі як часник, солодка картопля, цільнозерновий хліб, насіння соняшнику та рис.

4. Часник

tchasnuk-2

Часник містить два основних елементи, які відповідають за здоров’я вашого організму: алліцин та діалліловий дисульфід.

Наносьте подрібнений часник або цибулю на бородавку або їжте свіжий часник. Якщо ви не хочете пахнути як італійська кухня, спробуйте ковтати 3 зубчика часнику три рази на день або жувати петрушку, яка освіжить дихання після часнику.

5. Гаряча вода

Дослідження показало, що занурення ураженого бородавкою місця в дуже гарячу воду є корисним, оскільки гаряча вода розгладжує бородавки та може вбити вірус. Просто переконайтеся з тому, щоб вода не була занадто гарячою, аби не отримати опік.

6. Вітамін С

apelsunu-2

Подрібніть таблетку вітаміну С та додайте трішки води, щоб вийшла густа паста. Нанесіть пасту на бородавку та перев’яжіть її. Вітамін С може злегка пощипувати, що сприяє швидшому зникненню бородавки.

7. Вітамін Е

Оберніть бородавку вітаміном Е. Розламайте таблетку або капсулу вітаміну Е, нанесіть трохи олії на бородавку та перев’яжіть клейким бандажем. Повторюйте цю процедуру три рази в день. Обов’язково знімайте пов’язку на ніч, щоб уражене місце могло дихати та почніть наступний день з нанесення олії вітаміну Е.

8. Касторова олія

Кислоти, які містяться в касторовій олії, ефективно використовуються для виведення бородавок. Касторова олія накраще справляється з невеликими, плоскими бородавками на внутрішній частині руки. Наносьте касторову олію на бородавку за допомогою ватного тампону двічі на день.

9. Морква

morkva-4

Натріть моркву на дрібній терці та додайте досить оливкової олії, щоб зробити пасту. Наносьте пасту на бородавку два рази на день протягом двох-трьох тижнів, тримаючи приблизно 30 хвилин.

10. Лимонний сік

Обробіть бородавку свіжим лимонним соком, після чого покладіть на неї дрібно нарізану цибулю та тримайте протягом 30 хвилин один раз на день. Лікування треба продовжувати два-три місяці, для досягнення найкращих результатів.

11. Алое вера

Алое вера також може бути чудовим рішенням у боротьбі з бородавками. Нанесіть м’якоть листя на уражену ділянку за допомогою ватного тампону та перев’яжіть його бинтом. Повторюйте цю процедуру кожного день, поки бородавка не зникне.