Cтрави

Закуски та основні страви на обід або вечерю, ідеї з усього світу, а також рецепти для дітей або особливих випадків… У цьому розділі “Кроку до здоров’я” ми пропонуємо безліч варіантів ідей смачних та корисних страв, перед якими ніхто не зможе встояти.

Як приготувати смачні фрикадельки в іспанському соусі

Приготувати страви з меленим м’ясом досить легко. Відмінність цього рецепту – це те, як його видозмінили в Іспанії. Ці фрикадельки в іспанському соусі відрізняються тим, що містять смачний соус з дійсно дивовижних середземноморських інгредієнтів. Сьогодні ви дізнаєтеся, чи справді ви…

Два способи приготувати нежирний бульйон

Мабуть, вам неодноразово доводилося їсти неприємні або невиразні на смак бульйони. На щастя, є велика кількість хитрощів та простих рецептів, за допомогою яких можна з легкістю приготувати смачні та поживні бульйони на власній кухні.

Як приготувати смачний гратен з картоплею та сиром

Ми знаємо, що сучасна людина має велику кількість важливих зобов’язань, регулярно переживає стрес та постійно намагається впорядкувати безліч думок у своїй голові. Утім, на бажання можна навіть за такого шаленого темпу життя знайти можливість цікаво та корисно провести час на…

Смачний французький омлет з шинкою та сиром

Ми всі любимо креативні рецепти, які дають змогу експериментувати та проявляти свою фантазію. Поєднання певних інгредієнтів робить блюда більш апетитними. Тут йдеться про французький омлет з шинкою та сиром, що є неймовірно смачним.

Куряча грудка: два смачні рецепти

Вам до вподоби куряча грудка? Різноманітні частини курки можна по-своєму використати в різних рецептах. Проте курячі грудки є ключовим видом курятини, який поєднує користь зі чудовим смаком.