Хвороби

У цьому розділі ви знайдете різноманітну інформацію про основні проблеми здоров’я людського тіла. Хвороби, захворювання, порушення дихальної та серцево-судинної систем, проблеми жіночого здоров’я… Кожна з них має певні симптоми, які потрібно знати, ми також розповімо вам про найновіші методи лікування та дослідження.

Дізнайтеся все про відхилення в сечі

Сеча – це рідина, яку нирки виробляють після фільтрації органічних відходів та надлишку води. Потім вона досягає сечоводів і, нарешті, сечового міхура, де вона і зберігається. Інколи бувають відхилення в сечі.

Вправи, які допоможуть перебороти дитяче ожиріння

На жаль, за останні декілька десятиліть дитяче ожиріння стало однією з найбільш розповсюджених проблем у всьому світі. Необхідно не забувати про серйозні негативні наслідки такого стану для того, щоб зменшити ризик розвитку багатьох захворювань та зберегти гарне самопочуття.

Основні відмінності між застудою та грипом

Якщо ви відчуваєте сильний дискомфорт у дихальних шляхах, це може свідчити про те, що ви захворіли на застуду або грип. Обидва захворювання є вірусними, тобто вони передаються від однієї людини до іншої шляхом передавання хвороботворних вірусів. Утім, чи знаєте ви…

Що таке легенева чума?

Легенева чума – один із різновидів хвороби, загально відома як “чума”. Це серйозне захворювання, яке призвело до декількох епідемій протягом історії, внаслідок чого рівень смертності був дуже високим. На щастя, сьогодні вона цілком піддається лікуванню.

Розсічення аорти: що це таке і що це викликає

Розсічення аорти вважають екстреною ситуацією в медицині, яка вимагає негайного хірургічного втручання. Причина, через яку так важливо якомога швидше розпочати лікування, – високий рівень смертності. Якщо ви хочете дізнатися більше про симптоми, причини та запобігання розсіченню аорти, читайте далі.

Чи впливає генітальний кандидоз на статеве життя?

Генітальний кандидоз (дріжджова інфекція) – дуже поширений вид інфекції. Насправді, статистика показує, що у більшості жінок розвивається дріжджова інфекція в якийсь момент їхнього життя. Однак вам може бути цікаво, чи впливає генітальний кандидоз на сексуальне життя?

8 фактів, які варто знати про катаракту

Коли йдеться про катаракту, у людей переважно виникають такі асоціації: “проблеми із зором” та “люди похилого віку”. У цьому немає нічого дивного, адже вчені довели, що близько половина людей страждає на катаракту після досягнення 80-річного віку.

Дізнайтеся все про шизофренічний розлад

Шизофренічний розлад відомий як тип шизофренії, який має схожі симптоми. Однак ці симптоми завжди тривають більше ніж один, але менше ніж 6 місяців у відповідних продромальних, активних і залишкових фазах.

Симптоми, що свідчать про захворювання товстої кишки

На пізніх стадіях рак товстої кишки завжди супроводжується хронічними симптомами, включно зі змінами в роботі кишківника та болем у шлунку. У цій статті ми розповімо про тривожні симптоми, якими супроводжуються захворювання товстої кишки, щоб ви змогли розпізнати недугу на ранній…

Перші гормональні симптоми раку підшлункової залози

Зазвичай така хвороба як рак може вплинути на більшість клітин нашого організму. Рак підшлункової залози проявляється, коли клітини підшлункової починають безконтрольно ділитися. Він однаково вражає чоловіків і жінок і може проявлятися у будь-якому віці. Рекомендуємо дізнатися більше про симптоми раку…

Для чого потрібні інгалятори?

Астма є хронічним респіраторним захворюванням. Через неї бронхи запалюються і стискаються. Тому під час дихання повітрю важче потрапити в легені, і необхідно використовувати інгалятори.

Грижа стравохідного отвору діафрагми: причини виникнення та натуральні лікувальні засоби

Маєте відчуття печіння в животі? Чи важко вам ковтати? Ви відчуваєте нудоту? Це може означати, що у вас є грижа стравохідного отвору діафрагми. У найсерйозніших випадках її лікування може потребувати хірургічного втручання.

Основні симптоми зубних інфекцій

Зуби людини перебувають у постійному контакті з часточками їжі, бактеріями, слиною та іншими речовинами. Зверніть увагу, що всі ці речовини можуть негативно вплинути на здоров’я людини та навіть спричинити розвиток зубних інфекцій.