Гель з алое вера: 5 переваг для вашої шкіри

Окрім того, що гель з алое вера є прекрасним зволожувачем, він має протизапальні та знебарвлювальні властивості, які ідеально підходять для заспокоєння подразнення шкіри.
Гель з алое вера: 5 переваг для вашої шкіри

Останнє оновлення: 08 лютого, 2019

Гель з алое вера, який можна отримати з листя цієї рослини, має чудові цілющі властивості. Ви можете використовувати його поверхнево для лікування різних шкірних проблем, а також споживати його в соках або смузі, щоб вилікувати певні розлади травлення.

У нашій статті ми розкажемо про 5 великих переваг, які має гель з алое вера для покращення шкіри та усунення таких проблем, як сухість, вугрі, роздратування та опіки. Це простий і природний засіб, який ми всі повинні мати вдома.

Алое вера

гель з алое вера

Алое вера – це багаторічна рослина, яка зазвичай росте в регіонах з гарячим кліматом. Люди використовували цю рослину протягом тисяч років через наявність лікувальних властивостей на додаток до того, що її легко вирощувати вдома. Ця рослина дуже корисна завдяки своєму високому вмісту ферментів, антиоксидантів, амінокислот, слизу, а також багатьох інших компонентів.

  • Перевага гелю з алое вера полягає в тому, що ми можемо легко дістати його з листя і застосувати безпосередньо до шкіри.
  • Якщо у нас немає рослини вдома, ви можете придбати гель у аптеці або магазині натуральних продуктів. В такому випадку ми рекомендуємо вибирати продукт, в якому виключно використовується гель алое вера.

Гель з алое вера: корисні переваги

1. Очищає і бореться з вуграми

бореться з вуграми

Гель з алое вера – чудовий засіб для очищення шкіри. Завдяки вмісту ферменту, ми можемо відшаровувати шкіру за допомогою гелю з алое вера. Хороший пілінг допомагає усунути мертві клітини шкіри без її висихання.

Окрім переваг для очищення, гель також має антисептичні, антимікробні та протигрибкові властивості. Таким чином, ми можемо запобігти інфекціям шкіри та боротися з такими станами, як вугри.

2. Зволожує, не залишаючи шкіру жирною

Цей гель є зволожувачем, який ідеально підходить для всіх типів шкіри. Якщо у вас суха шкіра, змішайте його з рослинною олією. З іншого боку, гель з алое вера є також ідеальним для людей з комбінованою або жирною шкірою.

Завдяки вмісту мукополісахаридів, що володіють зволожувальними перевагами, алое також є прекрасним натуральним мастилом. Ми можемо використовувати сирий гель для інтимної зони і навіть для сексуальних цілей.

3. Заспокоює

Якщо вам потрібне природне, швидке та ефективне рішення для заспокоєння шкіри, алое вера може бути одним з найкращих засобів. Завдяки своїм сполукам, таким як фітостерол, він також має протизапальні властивості та полегшує біль.

Це є вагомою причиною тримати рослину вдома або принаймні гель в шафі з ліками. Ми можемо використовувати гель, щоб заспокоїти опіки або висип, а також після гоління. На додаток до заспокоєння подразнення, він також допомагає відновлювати шкіру і дає нам почуття оновлення.

4. Зцілює і відроджує

алое зцілює

Алое вера – чудовий засіб для прискорення загоєння. Насправді, в багатьох процедурах використовують гель з алое вера у поєднанні з шипшинами. Ця комбінація інгредієнтів ідеально підходить для навіть зцілення без рубців.

Овочеві гормони, виявлені в алое вера, стимулюють ріст клітин шкіри. Однак щоб отримати найкращі результати від його наслідків, ми повинні регулярно використовувати його.

  • Нанесіть алое вера на уражену ділянку якомога швидше, кілька разів протягом дня, поки вона повністю не зцілиться.

5. Омолоджує

Ця лікарська рослина підходить для того, щоб підтримувати шкіру молодою.

  • Зберігає шкіру зволоженою: зморшкувата шкіра завжди пов’язана з відсутністю гідратації. Проте шкіра, яка насичена поживними речовинами, є еластичною, і на ній уповільнюється утворення зморшок.
  • Допомагає регенерувати шкіру: постійна регенерація клітин шкіри допомагає запобігти старінню.
  • Містить багато антиоксидантів: допомагає зі збитком від вільних радикалів.

Слід зазначити, що використання гелю з алое вера не обмежується лише обличчям. Наше тіло також отримує користь від поєднання алое вера та рослинної олії за вашим вибором (кокос, мигдаль, жожоба та інше).

Постійне використання гелю з алое вера допоможе нам уникнути таких проблем, як сухість, розтяжки або екзема. Крім того, після нанесення гелю на шкіру, він поглинається і залишає шкіру зволоженою, без відчуття жирності.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.