Кокосова олія для покращення здоров'я ротової порожнини

Чи знаєте ви, що кокосова олія є ідеальним інгредієнтом для полоскання і чищення зубів, а також для покращення здоров'я ротової порожнини?
Кокосова олія для покращення здоров'я ротової порожнини

Останнє оновлення: 11 січня, 2019

Кокосова олія є все більш популярним суперпродуктом завдяки неймовірній харчовій цінності. Постійно відкривається все більше і більше способів її використання. Сьогодні ми хочемо поговорити про те, як можна використовувати кокосову олію для покращення здоров’я ротової порожнини.

Тут ми поділимося засобом з кокосовою олією, який допоможе зберегти хороше здоров’я зубів і ясен. Це може запобігти певним проблемам, таким як зубні інфекції, карієс та гінгівіт.

Кокосова олія для покращення здоров’я ротової порожнини

кокосова олія для покращення здоров'я ротової порожнини
Ця олія є необхідною для збалансованого харчування. Крім того, що це жир, ця олія дуже ефективна, коли йдеться про втрату ваги, оскільки вона прискорює метаболізм.

Ви повинні знати, що вона також має багато інших застосувань. Ця олія є прекрасним засобом для лікування проблем, пов’язаних зі шкірою, ротом і волоссям.

Вона також чудово підходить для покращення здоров’я ротової порожнини завдяки таким терапевтичним властивостям:

 • кокосова олія бореться з зубними інфекціями, викликаними бактеріями, завдяки вмісту лауринової кислоти
 • вона відбілює зубну емаль, не пошкоджуючи її та запобігає утворенню зубного нальоту
 • ця олія може зменшити запалення і кровотечу ясен

Ми рекомендуємо вибирати кокосову олію для цього природного лікування, оскільки вона найкраще підходить для полегшення проблем зі здоров’ям ротової порожнини. Олія стає твердою при температурі нижче 240С, але повертається у рідину після того, як вступить в контакт з теплотою тіла.

Засіб для покращення здоров’я ротової порожнини

Лікування, яке ми пропонуємо сьогодні, ґрунтується на двох кроках. Ви повинні послідовно робити процедуру щодня, щоб отримати найкращі результати та підтримувати хороше здоров’я ротової порожнини:

 • Вранці: прополощіть.
 • Ввечері: чистьте, як звичайною зубною пастою.

Нижче ми наведемо більш детальну інформацію про те, як користуватися цим домашнім засобом для покращення здоров’я ротової порожнини.

1. Полоскання

Щоденне полоскання кокосовою олією – це найдавніший прийом для поліпшення здоров’я рота і всієї травної системи. Ми пропонуємо використовувати кокосову олію холодного віджиму завдяки її антибактеріальним властивостям.

Полоскання кокосовою олією сприяє глибокому очищенню рота і допомагає збалансувати травний тракт. Це ефективно усуває бактерії та токсини, не змінюючи делікатного рН рота.

Ви також усунете зубний камінь, покращите дихання і зменшите запалення ясен.

Як це зробити?

 • Перед сніданком наберіть в рот одну столову ложку кокосової олії (15 мл). Переконайтеся, що олія найвищої якості.
 • Не полощіть горло, щоб запобігти потраплянню олії в горло.
 • Спробуйте полоскати близько 20 секунд. Протягом цього часу ви помітите, що щільна текстура олії стає легшою та більш водянистою, що є хорошим знаком.
 • Сплюньте олію, а потім ретельно почистьте зуби, використовуючи звичайну зубну пасту.
 • Ми рекомендуємо зачекати принаймні ще 15 хвилин до сніданку і завжди починати зі склянки води, щоб уникнути токсинів з організму.
 • Повторюйте процедуру щоранку.

2. Натуральна зубна паста

Щоб зберегти рот здоровим і стійким до зубних інфекцій, ми пропонуємо вибрати тільки натуральні варіанти зубної пасти. Це допоможе вам уникнути сульфати, фтор та інші добавки, які можуть вплинути на ваше здоров’я і змінити рН слини.

Деякі ефективні природні альтернативи містять рослинні та ефірні олії, глину, активоване вугілля та багато іншого.

 • Завжди чистьте зуби після кожного основного прийому їжі.
 • Щоб підсилити регулярне чищення зубів, заміняйте зубну пасту кокосовою олією принаймні раз на день.

Кокосова олія може стати додатковою зубною пастою для зміцнення природних захисних сил ротової порожнини.




Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.