Лікувальні властивості імбиру

27 грудня, 2018
Чи чули ви про лікувальні властивості імбиру? Цей корінь дивовижно впливає на наше здоров'я, покращуючи його стан. Дізнайтесь більше в нашій статті.
 

Імбир – корінь азіатського походження. Він відомий у всьому світі, через його використання в кулінарії, а також, завдяки лікувальним властивостям. Ця пахуча рослина має пряний аромат і є дуже ефективною у боротьбі з різними захворюваннями.Поговорімо про лікувальні властивості імбиру.

Протягом багатьох років, імбир використовували, як основну спецію до азіатської їжі. Експерти довели, що він здійснює лікувальний ефект при захворюваннях органів травлення і серця.

Лікувальні властивості імбиру

Тут зазначено низку властивостей, які має ця лікувальна рослина:

Знеболювальний і протизапальний засіб

Застосовуйте його як компрес від болю в суглобах, спричиненого холодом, або від артриту.

Для серця

серце

Імбир можна використовувати як засіб для лікування серцево-судинних захворювань. Він знижує рівень холестерину в артеріях і допомагає захистити вашу кров.

Кровообіг

Він чудово підходить для покращення кровообігу. Рекомендовано для людей, у яких часто холодні руки і ноги.

Головні болі

головні болі

 

Імбир допомагає боротися з  головними болями та нестерпними мігренями. Для кращих результатів – вживайте його тричі на день.

 

Читайте: Як приготувати імбирний коктейль.

Нудота і рвотні позиви

Спожита у вигляді настою, ця рослина знижує запаморочення і викликає блювоту. Це рекомендується вагітним жінкам, які відчувають нудоту протягом перших тижнів вагітності. Тим не менше, ви не повинні зловживати цією рослиною.

Для травлення

жінка тримається за живіт

Ці природні ліки полегшують симптоми гастриту, знижують рівень кислоти, здуття живота, спазми, синдром подразненої товстої кишки, і ще багато захворювань. Вони контролюють жовч, яка виробляється і покращують метаболізм.

Застуда та інфекції

Імбир рекомендують для лікування отиту, циститу, алергії та застуди. Він також полегшує кашель і допомагає очистити дихальні шляхи.

Поради стосовно рослини

Імбир повинен зберігатися цілим, в сухому місці, далеко від джерел тепла і сонячного світла. Щоб приготувати різні види чаю, до імбиру можна додавати:

 • Насіння льону
 • Кедр
 • Арніку
 • Кайенский перець
 • Алое
 • Страстоцвіт
 • Розмарин
 • Овес
 • Часник
 • Лимон

До того ж, ви можете їсти імбир разом з вашими стравами. Він відомий як один з найпопулярніших і вишуканих спецій.

Читайте: Імбирний смузі з ананасом та кокосом для втрати ваги.

Пам’ятайте …

Завжди краще використовувати те, що дає нам природа. Такі ресурси є життєво важливим джерелом для відновлення вашого здоров`я. Цілющі властивості імбиру допомагають протидіяти багатьом хворобам, які з’являються з віком. Також не забувайте: що забагато – те нездорово.

Якщо ви помітили які-небудь несподівані реакції через надмірне вживання імбиру, перестаньте його вживати щонайменше на 4 дні. Завжди звертайтеся до фахівця, щоб проконсультуватися з приводу цієї лікарської рослини.

 
 • А. А. Добровольный, А. С. Шаламай, Г.М. Войтенко. (2012). Імбир: джерело рослинних ліків багатосторонньої та поліорганної дії. Медицина.
 • Еберле Л.В., Коберник А.О., Кравченко І.А. (2017). Аналгетична властивість густого екстракту імбиру. Одеський національний університет імені І.І. Мечникова.