Час з родиною

Проводячи час разом, сім’я стає міцнішою, а ви отримуєте позитивні емоції. В цьому розділі дізнайтесь, як разом провести час – творчі, веселі ідеї, як отримати незабутні враження і спогади на все життя.

Кохання і мозок: як мозок реагує, коли ви закохані?

Хоча часто говорять, що ми знаходимо нашу “кращу половинку” серцем, саме мозок відповідає за те, щоб ви відчували ті “метелики” у шлунку та інші почуття, пов’язані з закоханістю. У сьогоднішній статті ми хочемо поглянути на те, як пов’язані кохання і…

5 порад, щоб ваша дитина проявляла свою любов

Скільки батьків мріють про те, щоб нарешті обійняти свою дитину, після довгого розлучення? Коли вони приїжджають додому з роботи, вони так хочуть прояву ніжності від своїх дітей. Батьки дуже раді, коли дитина показує свою любов, і насправді цього зовсім не…

Як правильно дати пораду дітям

Нелегким завданням є навчання дітей, стимулювання їх на розвиток свого максимального потенціалу, щоб відігравати важливу роль у суспільстві. Саме тому батьки повинні навчитися знаходити підходи до дітей. У такий спосіб діти будуть відкриті для ваших порад, які захистять їх від багатьох помилок.

Міжнародний день сім’ї: найкращий подарунок, який може дати життя

15 травня святкують заснований Організацією Об’єднаних Націй Міжнародний день сім’ї. Щороку це свято присвячене конкретній темі або темі, яка пов’язана з магічним зв’язком між членами родини. Адже сім’я це найголовніше в житті кожної людини.

9 вчинків для покращення стосунків

Мати стосунки – це неймовірний досвід, особливо коли обидва партнери можуть ділитися своїми унікальними почуттями. Але як відомо треба завжди розвиватись, тому з цієї статті ви дізнаєтесь про покращення стосунків.

Типи прив’язаності в парі

Люди потребують прив’язаності і прихильності для створення почуття безпеки і формування позитивної самооцінки. Форма цих зв’язків багато в чому залежить від того, наскільки ви щасливі.