9 вчинків для покращення стосунків

Стосунки необхідно підживлювати щодня. Треба вводити нові елементи, щоб не дати рутині віддалити закоханих одне від одного.
9 вчинків для покращення стосунків

Останнє оновлення: 17 травня, 2019

Мати стосунки – це неймовірний досвід, особливо коли обидва партнери можуть ділитися своїми унікальними почуттями. Але як відомо треба завжди розвиватись, тому з цієї статті ви дізнаєтесь про покращення стосунків.

Кохання – це дійсно особливе почуття, яке змінює життя і змушує вас хотіти бути кращою людиною, щоб побудувати майбутнє спільно з коханою половинкою. Однак щоб зберегти стосунки сильними, потрібні інші інгредієнти, які зроблять спільне життя простішим.

Спільні особливі моменти, хобі та задоволення – це ті елементи, які зміцнюють спільне життя, оновлюють стосунки й додають іскри.

Ви можете зробити багато чого, щоб поліпшити стосунки, відірватися від рутини, поділитися цінними моментами та побудувати особливі спільні спогади.

Цього разу ми поділимося 9 чудовими вчинками, які ви можете зробити, щоб поліпшити стосунки та зміцнити зв’язок.

1. Приготуйте щось разом для покращення стосунків

пара разом готує
Приготування їжі для людини, яку ви любите, – це дійсно романтичний жест, який вам точно сподобається.

Спільне приготування їжі неможливо ні з чим порівняти. Це значно впливає на покращення стосунків.

Ми можемо запевнити вас, що час, проведений разом для приготування їжі, буде незабутнім і настільки веселим, що ви захочете зробити це знову.

2. Спіть разом

Коли ви не живете з партнером, але перебуваєте в інтимних стосунках, спати разом – це один з найбільш чуттєвих і красивих вчинків, які ви можете зробити у стосунках.

Засинати та прокидатися в обіймах одне одного – це значно більше, ніж просто займатися сексом. Без сумніву, це дійсно романтично.

При прийнятті рішення жити разом або формалізувати стосунки не слід випускати це з уваги.

3. Подорожуйте разом

Відкриття нових місць і спільна відпустка дозволяє вирватися з рутини й відродити романтику у стосунках. Ви отримаєте нагоду відновити зв’язок одне з одним, особливо якщо справи кепські.

Вам не потрібно їхати дуже далеко або планувати надзвичайну відпустку, щоб насолодитися цим досвідом. Поїдьте в сільську місцевість або в сусіднє містечко, щоб відпочити від неспокійного темпу життя в місті.

4. Прочитайте книгу разом

пара разом читає книжку
Будь-то вдома, в парку або навіть протягом перерви в школі, спільне читання дійсно чудовий спосіб для покращення стосунків.

Читання – це чарівна звичка, яка приведе вас до нових світів, де читачі можуть поставити себе на місце персонажів, щоб побачити історію з їхньої точки зору.

Читаючи разом з партнером, ви додасте певну інтригу і створите необхідність робити це разом.

5. Заведіть домашню тварину

Ви не можете уявити собі красу і зміцнювальний ефект від спільного піклування про домашніх тварин.

Вибір домашньої тварини та відповідальність за неї допоможуть вам розвиватися разом і одночасно підготує вас до майбутнього як батьків.

6. Знайдіть спільне хобі

Не варто робити все разом. Кожна людина має різні вподобання і хобі.

Хороший спосіб дізнатися більше одне про одного – ділитися інтересами й перетворювати їх на незабутні враження.

Ви любите танцювати? Кататись на велосипеді? Щось ще? Не припиняйте робити те, що вам подобається, навчіться ділитися цим з вашим партнером.

 

7. Спостерігайте схід сонця

Вам не доведеться чекати особливого дня, щоб отримати насолоду від однієї з найкрасивіших подій, яку природа може запропонувати. Будь-який схід сонця стане ідеальною романтичною нагодою, щоб поділитися з партнером.

8. Тренуйтеся разом

пара займається спортом у парку
Ви багато бігаєте останнім часом? Спільні тренування будуть мотивувати вас, щоб стати більш дисциплінованими, а також дозволять вести здоровіший спосіб життя.

Ви можете разом прийняти рішення про план здорового харчування і фізичні вправи в тренажерному залі або вдома.

Насправді ця звичка буде зміцнювати й поліпшувати стосунки, тому що вона має багато спільного з моментами близькості та сексу.

9. Прикрасьте будинок

Ви вирішили, що хочете мати власний будинок? Це рішення ви приймаєте разом, і ви обидва маєте насолоджуватися облаштуванням “любовного гніздечка” вашої мрії.

Ви можете сходити по магазинах разом і дійти згоди про те, як саме хочете прикрасити оселю, а потім втілити план у дію.  • Gunn, H. E., Buysse, D. J., Hasler, B. P., Begley, A., & Troxel, W. M. (2015). Sleep Concordance in Couples is Associated with Relationship Characteristics. Sleep. https://doi.org/10.5665/sleep.4744
  • Gutiérrez, J. L. P., Aragón, S. R., Lagunes, I. R., & López Parra, M. S. (2015). Escala de Felicidad en la Pareja: Desarrollo y Validación. Acta de Investigación Psicológica. https://doi.org/10.1016/s2007-4719(13)70967-0

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.