5 порад, щоб ваша дитина проявляла свою любов

Ви повинні бути зразком для своєї дитини. Те, як ви ставитеся до інших людей, і особливо до неї, вплине на те, як ваша дитина буде виражати свої почуття.
5 порад, щоб ваша дитина проявляла свою любов

Останнє оновлення: 18 травня, 2019

Скільки батьків мріють про те, щоб нарешті обійняти свою дитину, після довгого розлучення? Коли вони приїжджають додому з роботи, вони так хочуть прояву ніжності від своїх дітей. Батьки дуже раді, коли дитина показує свою любов, і насправді цього зовсім не важко досягти.

Є деякі обставини, за яких дитина не може виражати свої емоції. Це може бути пов’язано з емоційною травмою або відсутністю любові з боку батьків.

Якщо ваша дитина не надто показує свою любов, перше, що потрібно зробити – це з’ясувати, що сталося. Ви також повинні зрозуміти, як допомогти їй.

Не все ще втрачено!

Якщо ви будете проявляти до дитини багато любові та розуміння, це може стерти будь-які погані звички, які вона має. Ось чому сьогодні ми хочемо поділитися деякими найкращими рекомендаціями, щоб допомогти вашій дитині бути відкритою і люблячою.

Що робити, щоб дитина почала проявляти свою любов

Діти люблять імітувати своїх старших. Ось чому так важливо, щоб перед ними був хороший зразок.

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина любила вас, одним із найкращих способів досягти цього є навчити їх любити інших людей і розвивати такі дії та звички, як: посміхатися, вітати інших з любов’ю та бути уважними до інших людей.

завжди посміхатися

Деякі батьки часто зовсім не проявляють любові до своїх дітей, наприклад, просто даруючи іграшки, цукерки чи гроші. Замість того, щоб виконувати свої батьківські обов’язки, вони створюють прірву у стосунках з дітьми. Є випадки, коли найкращою нагородою мають стати обійми або поцілунок від батьків.

Ваша любов – ось, що їм потрібно. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина проявляла свою любов, ви повинні почати з себе і допомогти їй висловлювати свої почуття щодо людей, до яких вона близька. Кожен крок призведе до хороших результатів.

1. Показуйте дитині свою любов

Вранці будіть свою дитину обіймами та поцілунки, робіть так само, коли вона лягає спати. Ця звичка призведе до того, що дитина буде повторювати це зі своїми друзями та родиною. Це покращить ваші стосунки та зробить вашу дитину в той самий час більш уважною до інших людей .

Любов ніколи не завдає біль. Щедрість є чеснотою, яку слід заохочувати з раннього віку. Прояв любові, на відміну від того, що думають деякі люди, є характеристикою сильних людей. Любов міцно пов’язана з хорошими вчинками. Людина, яка робить добрі речі, має добре серце.

2. Змусьте дитину відчувати себе в безпеці

Багато дітей сумніваються в батьківській любові через відсутність певних жестів, і вони починають думати, що батьки їх не люблять. Ці діти можуть з часом стати неслухняними.

Ви повинні проводити з дітьми час, наприклад, дивитися телевізор, читати, їсти, грати і навіть спати. Коли ви проводите час з ними, вони почуваються більш безпечними, і вони будуть більше вас любити.

любити дитину

3. Забезпечте собі сім’ю, вільну від насильства

Ваша дитина іноді може спричиняти стрес або занепокоєння, але найкраще це знати, як керувати цими емоціями.

Якщо ви цього не зробите, ви можете почати кричати або навіть фізично нашкодити дитині. Єдине, що ви цим досягнете, – дитина почне віддалятися від людей, а особливо від вас самих.
Якщо ви навчитеся керувати своїми емоціями, ви уникнете наслідків, про які ви будете шкодувати у майбутньому.

4. Навчіть дитину поважати інших

Коли ваша дитина йде з вами в магазин, на прогулянку або куди-небудь за межі дому, вона звертає увагу на те, як ви ставитеся до інших людей.

Якщо ви людина, яка вітає інших з проявом поваги, то, мабуть, не буде важко виховати таку ж дитину. Навчаючи її цього, ви демонструєте повагу, з якою вона повинна ставитися до інших.

5. Будьте прикладом

Вітайте всіх з любов’ю, розмовляйте про те, що любите робити, будьте щедрими з тими, хто цього потребує, і наповніть цими цінностями свою дитину.

Діти завжди хочуть бути такими, як їхні батьки. Тому завжди намагайтеся виглядати як супергерой для них, тому що ви людина, якою вони найбільше захоплюються.

бути прикладом для дитини

Висновок

На сьогодні електронні пристрої відволікають нас від прояву любові, яку ми відчуваємо до інших людей. Передаючи всю свою любов через екрани, стає важче спілкуватися з родичами та друзями в реальності. Не дозволяйте цьому зашкодити вашим дітям. Тому що для того, щоб бути люб’язними людьми, вони спочатку повинні побачити це на вашому пристрої.

Кожна дитина відрізняється від іншої. Є такі, чиї особисті риси не дозволяють їм бути дуже виразними. Проте ви, як батько чи матір, можете з цим допомогти..

Нехай з вами вони відчувають себе більш безпечно. Навчіть їх цінувати хороші моменти і забезпечте їм багато своєї любові і обіймів. Проводьте свій вільний час з дітьми, тому що вони подякують вам за це в майбутньому.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.