Міжнародний день сім'ї: найкращий подарунок, який може дати життя

Хоча ви можете думати, що сім'я обмежена вашими кровними родичами, ви можете розширити цю концепцію і додати ще й найближчих друзів.
Міжнародний день сім'ї: найкращий подарунок, який може дати життя

Останнє оновлення: 18 травня, 2019

15 травня святкують заснований Організацією Об’єднаних Націй Міжнародний день сім’ї. Щороку це свято присвячене конкретній темі або темі, яка пов’язана з магічним зв’язком між членами родини. Адже сім’я це найголовніше в житті кожної людини.

Цього року обрана для роздумів тема про “необхідність сприяння здоровому способу життя та сталому майбутньому”.

У будь-якому разі ваша сім’я – це соціальне й особисте коло, всередині якого ви виховуєте дітей і ділите цінності, поведінку і рольові моделі.

Сприяння здоровому способу життя, яке також допомагає йти в напрямку більш сталого та екологічного майбутньому, без сумніву, є зобов’язанням всіх нас перед майбутніми поколіннями та здоров’ям планети.

У сьогоднішній статті ми запрошуємо вас відсвяткувати цей особливий Міжнародний день сім’ї з нами.

Міжнародний день сім’ї – поклик серця

Жити разом і погоджувати все – це не найважливіша ознака сім’ї. Важливіше зберігати єдність, попри можливу відстань, знати, що ви поважаєте одне одного і цінуєте за все, чого досягли, і що визначає вас як особистостей.

Бути сім’єю також означає “знати, як встановлювати реальний зв’язок”, а це, як ми всі знаємо, не завжди легко.

Справді, деякі люди, можливо, ставляться до свята 15 травня з певним скептицизмом. Це може бути тому, що вони зазнали розчарувань і припинили вірити в цю первинну одиницю людського суспільства – родину.

Ми пропонуємо вам розглянути такі аспекти.

Сім’я – це не тільки кровна спорідненість, але й також прояв вірності

Cім'я їжаків
Ви можете не ладити з деякими членами сім’ї, але це не повинно змусити вас припинити вірити в те, що означає саме слово “сім’я”.
  • Сім’я – це мережа різних осіб, об’єднаних прихильністю, любов’ю і повагою. Не має значення, чи є генетичний компонент. Ваша сім’я складається з людей, близьких до вас.
  • Родичів дає вам сімейне древо, але стосунки, які ви встановлюєте з ними, формуються на основі справжньої прихильності та емоційного збагачення, що приносить вам щастя.
  • Іноді бабуся чи тітка може стати вашою справжньою “матір’ю” або мати може виконувати роль батька, бабусі, тітки чи кузенів.

Кожні обставини є унікальними й винятковими. Ваше серце підказує, хто справжні члени вашої родини, яка може містить близьких друзів теж. Чому ні?

Великі сім’ї, маленькі сім’ї

  • Сім’ї бувають різних форм, кольорів і розмірів, що тільки окремі члени можуть розуміти й насолоджуватися.
  • Вони можуть бути розширені, з багатьма братами й сестрами, двоюрідними братами, тітками та дядьками, онуками. Усі дружать, із задоволенням збираються, і є система підтримки. Жодна відстань не заважає давати розраду або допомагати в разі потреби.
  • Є неповні сім’ї, де один з батьків виховує дітей з мужністю і зусиллями, даючи їм все, що може: усмішки та розмови, спільні мрії та цілі.
Мати і немовля

Сім’ї – це скарби, які не варто сприймати як належне

Важливо пам’ятати, що сім’я є архіпелагом, утвореним з дрібних островів. У всіх нас є, наприклад, батьки, тітки та дядьки, двоюрідні брати та сестри.

Так само ми формуємо власні сім’ї з партнерами, яких вибираємо, друзями, які стали як брати та сестри, а згодом, можливо, навіть нашими дітьми.

  • Сім’ї – це скарби, які варто цінувати, незалежно від того, звідки вони прийшли.
  • Іноді, коли ви занурені в особистий проект з вашою половинкою або дітьми, ви можете дещо нехтувати батьками, яких сильно любите, однак не відвідуєте так часто, як необхідно.
  • Без сумніву, вони близькі до вашого серця, але любов і прихильність вимагають постійного зв’язку у формі слів, емоцій, радості й дрібниць.
  • Не нехтуйте ними. Відвідайте свою сім’ю, збирайтеся разом, встановлюйте нові зв’язки з власною родиною і робіть те саме з родиною вашого партнера або друзями.

Це позитивний досвід, який допомагає будувати соціальні зв’язки та нові взаємини. Саме це і створює когнітивний резерв.

сім'я

Цінувати теперішнє важливо для того, щоб піклуватися про власну сім’ю і насолоджуватися моментом.

Прямуйте до щастя, попри суперечки, практикуйте прощення та взаємоповагу. Як пропонує цьогорічна тема Міжнародного дня сім’ї, також прагніть вести здоровий спосіб життя на шляху до сталого майбутнього.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.