Найкращі способи освітлення волосся, які не завдають шкоди

· Липень 19, 2018
Якщо ви хочете змінити колір волосся, дізнайтеся більше про ці прості способи освітлення волосся, які не завдають шкоди.

Є різні комерційні способи освітлення волосся, але їхні хімічні сполуки можуть спричинити як легке, так і сильне пошкодження волосся. У деяких випадках шкода може бути незворотною. Крім того, багато дівчат, як правило, фарбують волосся багато разів на рік, завдаючи ще більшого збитку.

Ви коли-небудь замислювалися, як освітлити волосся, не пошкодивши його?

У цій статті ми розглянемо деякі натуральні способи освітлення волосся, які допоможуть вам довше залишатися світлими, зменшуючи частоту застосування абразивних засобів.

Як освітлення впливає на волосся?

як освітлення впливає на волосся
Ваше волосся ділиться на три частини.

 1. У вас є кутикула, яка утворюється клітинами, що складаються з кератину, і відповідає за захист волосся. Це впливає на його блиск і колір.
 2. Далі у вас є коркова речовина. Кора формує внутрішню частину волосся, що складає близько 70% його маси. Решта складається з кератинізованих клітин.
 3. Нарешті, у вас є мозкова речовина. Це центральна частина волосся, де розташовані природні пігменти та олії з сальних залоз. Це зумовлює густину волосся.

Освітлення волосся – це процес, коли зменшується пігмент волосся. Комбінація оксигенізованої води та освітлювального засобу звільняє активний кисень і атакує пігмент, надаючи йому світлого вигляду. Кінцевий результат залежить від початкового пігменту, який має ваше волосся. Щоб отримати інтенсивний світлий колір, коли ви починаєте з темно-коричневого кольору, вам потрібно використовувати освітлювальний засіб кілька разів.

Як ви знаєте, освітлення волосся хімічними засобами – агресивний процес. Тому ви повинні бути обережними, оскільки ви можете постраждати від негативних наслідків у майбутньому і навіть під час застосування. Чим більше відбілювального засобу ви застосуєте, тим більший збиток він може спричинити.

Також читайте: 5 масок зроблять волосся блискучим та шовковистим

Натуральні способи освітлення волосся

Можливе освітлення вашого волосся і без шкоди. За допомогою наведених нижче методів ви можете зменшити інтенсивність кольору волосся.

Крім того, ви обов’язково помітите, що ваше волосся буде яскравішим і живим.

1. Освітлення ромашкою

способи освітлення волосся ромашкою
Ромашка – один із найпоширеніших засобів для відбілювання волосся. Ось чому ми говоримо про неї. Лимон є ще одним освітлювальним засобом, і ви можете поєднати його з ромашкою. Процедура дуже проста.

 • У каструлі скип’ятіть дві склянки води.
 • Коли вода закипить, додайте пакетик з ромашкою.
 • Потім покладіть його в морозильник, щоб швидко охолонув.
 • Після цього додайте сік половини лимона.

На вологе волосся за допомогою пляшки для розпилення, нанесіть суміш на 20 хвилин. Ви повинні робити це принаймні двічі на тиждень, щоб побачити бажані результати.

Щоб зробити результати більш потужними, додайте екстракт ромашки до шампуню. Так ви можете зміцнити ефект щоденним душем. Є навіть такі комерційні засоби, як екстракт ромашки.

Перевірте також: 7 порад для жінок, щоб мати густіше волосся

2. Маска з лимоном, яйцем та пивом

способи освітлення волосся пивом

 • Перше, що потрібно зробити для освітлення волосся без шкоди – це збити яєчний білок в піну.
 • Потім додайте половину чашки безалкогольного пива.
 • Змішайте їх дерев’яною ложкою і додайте лимон.
 • Застосовуйте цю маску на вологе волосся за допомогою ніжного масажу і залиште приблизно на 20 хвилин. Потім змийте водою. Ви можете робити цю процедуру двічі на тиждень.

Так, пиво також можна використовувати в різних випадках!

3. Освітлення яблучним оцтом і медом

способи освітлення волосся яблучним оцтом

 • Інший спосіб освітлити волосся, не завдаючи збитку, – це яблучний оцет та мед.
 • Поставте каструлю на середній вогонь, додайте воду і дві столові ложки меду.
 • Коли вода почне кипіти, додайте дві столові ложки яблучного оцту і варіть суміш ще кілька хвилин.
 • Зніміть з вогню та поставте в холодильник.
 • Щойно охолоне, нанесіть на волосся. Висушіть волосся феном, щоб допомогти йому поглинути суміш. Як і з іншими методами, залиште на 20 хвилин і змийте великою кількістю води.

Ви повинні знати, що після освітлення вам потрібно буде вжити додаткових запобіжних заходів, щоб захистити волосся. Це гарантуватиме, що ваше волосся буде настільки блискучим і казковим, як ніколи.