Традиційний засіб від кісти яєчників з буряком та патокою

Завдяки неймовірним властивостям двох інгредієнтів, цей натуральний засіб від кісти яєчників на основі буряка та патоки здатний не тільки прискорити одужання, але й запобігти повторній появі проблем у роботі репродуктивних органів у майбутньому.
Традиційний засіб від кісти яєчників з буряком та патокою

Останнє оновлення: 06 грудня, 2018

На жаль, з кожним роком дедалі більше жінок страждають через кісту яєчників. Це захворювання не завжди має серйозні негативні наслідки для організму, проте воно потребує постійного спостереження з боку лікаря та лікування.

Дуже важливо вчасно усунути кісту яєчників для того, щоб запобігти розвитку таких серйозних розладів, як безпліддя, кровотеча, нерегулярні та болісні критичні дні або навіть рак.

У цій статті ми детальніше розповімо про неймовірно простий, проте водночас ефективний натуральний засіб від кісти яєчників на основі буряків та патоки. З його допомогою ви зможете не тільки покращити самопочуття, але й запобігти розвитку більш серйозних порушень у роботі статевої та репродуктивної систем.

Що таке кіста яєчника?

На жаль, і молоді, і літні жінки можуть страждати через кісту яєчників або фіброми у будь-який період життя. Попри те, що у більшості випадків ці захворювання не призводять до серйозних наслідків, ми наполегливо рекомендуємо одразу звернутися до лікаря та розпочати лікування, щоб не спровокувати розвиток канцерогенних новоутворень.

Зверніть увагу: спровокувати розвиток кісти яєчників може ціла низка несприятливих факторів, проте зазвичай точні причини появи цього захворювання встановити важко. Та для того, щоб мати змогу вчасно розпізнати хворобу та звернутися до лікаря, необхідно знати основні симптоми кісти яєчників:

 • Нерегулярний менструальний цикл, а також збільшення тривалості місячних
 • Відчуття тиску або важкості в області тазу
 • Біль у нижній частині живота.

У більшості випадків основні симптоми кісти яєчників супроводжуються труднощами під час сечовипускання, стрімким набором ваги або надмірна чутливість у грудях. Щойно у вас з’явилися підозри щодо вашого самопочуття, рекомендуємо одразу звернутися за порадою до гінеколога.

діагностика кісти яєчників

Корисні продукти для лікування кісти яєчників

Сьогодні ми розповімо про два найбільш корисні та поживні продукти для профілактики та лікування кісти яєчників. Ці обидва продукти володіють цілою низкою неймовірних властивостей, які нівелюють згубну дію вільних радикалів та зменшують ознаки запального процесу.

До того ж ці продукти містять велику кількість незамінних для організму поживних речовин. За умови регулярного споживання натурального засобу на основі буряка та патоки ви зможете не тільки запобігти розвитку дефіциту поживних речовин, але й зміцнити імунну систему та знизити ризик повторної появи кісти яєчників.

Буряки

Цей корисний овоч характеризується привабливим фіолетовим кольором та приємним солодким смаком. Буряки заслужено вважають одним з найефективніших продуктів для лікування багатьох внутрішніх розладів. Для прикладу, натуральні засоби на основі буряків допомагають при таких захворюваннях крові, як анемія, високий рівень холестерину, гіпертонія та поганий кровообіг.

До того ж буряк містить велику кількість цукру, вітамінів В та С, а також фолієвої кислоти. Не варто забувати й про переваги бурякового листя, адже до його складу входять білки, вітаміни А, В та С, а також незамінні для організму людини мінерали (цинк, магній, фосфор, кальцій та залізо).

Буряки є неймовірно ефективним продуктом для профілактики та лікування кісти яєчників завдяки великій кількості корисних пігментів. Зверніть увагу, що свіжий буряк володіє потужними антиоксидантними, протизапальними та антиканцерогенними властивостями.

Патока

Чи знаєте ви, що таке патока? Це – темна, густа та солодка рідина, яку отримують шляхом приготування цукрової тростини. Завдяки високій кількості поживних речовин цей продукт вважають набагато кориснішим для організму людини, ніж звичайний рафінований цукор та штучні підсолоджувачі. Патока має інтенсивний специфічний смак, який нагадує локрицю.

Патока містить велику кількість кальцію, міді, заліза та калію, а також вітаміни групи В, зокрема В6. Зверніть увагу: що темнішим є колір патоки, то більше у ній корисних речовин. Якщо ви візьмете на озброєння цей факт, то зможете полегшити процес вибору патоки у магазині. За можливості рекомендуємо обирати патоку органічного походження.

На лікувальному рівні всі ці поживні речовини разом з високим вмістом амінокислот та лінолевої кислоти мають здатність знижувати ризик розвитку ракових захворювань. Саме тому на основі патоки можна приготувати неймовірно ефективний засіб від кісти яєчників. До того ж, ви можете додавати патоку замість цукру для підсолоджування страв.

Натуральний засіб від кісти яєчників на основі буряка та патоки

Інгредієнти:

 • 7 середніх буряків
 • 2 склянки натуральної патоки (480 г)
засіб від кісти яєчників на основі патоки

Спосіб приготування:

 • Перш за все ретельно помийте та почистьте буряки.
 • Збийте буряки у чаші стаціонарного блендера, після чого перетріть отриману суміш через сито, щоб залишився тільки сік.
 • За бажанням можна додати 3-4 свіжі бурякові листки.
 • До бурякового соку додайте патоку та перелийте засіб у чисту скляну посудину.
 • Перед вживанням не забувайте збовтувати засіб.
 • Зберігати буряковий засіб від кісти яєчників необхідно у холодильнику.

Спосіб застосування:

Зверніть увагу, що за один підхід не варто вживати понад 100 мл засобу.

 • Найкраще пити засіб на порожній шлунок щонайменше за півгодини до сніданку.
 • Також можна випивати невелику кількість засобу за 30 хвилин до обіду або вечері.

Для позитивного результату необхідно приймати засіб впродовж щонайменше двох місяців поспіль. Цей засіб від кісти яєчників є неймовірно ефективним, проте вам потрібно буде запастися терпінням, адже для досягнення результату знадобиться трохи часу. Через 2 місяці рекомендуємо пройти повне обстеження організму для того, щоб встановити зменшення або цілковите зникнення кісти.

Щойно вам вдасться повністю одужати, ви можете зменшити рекомендовану норму засобу до однієї чашки на порожній шлунок. Також ви можете час від часу пити буряковий засіб від кісти з метою профілактики повторної появи внутрішніх розладів. • Alfredo Entrala Bueno. Vitaminas: aspectos prácticos en medicina. Ediciones Díaz de Santos, 1995.
 • Prevention Magazine Health Books. Prevention’s Healing with Vitamins: The Most Effective Vitamin and Mineral Treatments for Everyday Health Problems and Serious Disease. Rodale, 1999.
 • Mario R. Garcia Palmieri. Lo Que Debes Saber Sobre Tu Salud. La Editorial, UPR, 2000.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.