Як позбутися червоних родимок

Як позбутися червоних родимок
Як позбутися червоних родимок

Останнє оновлення: 29 листопада, 2018

Якщо у вас є червоні родимки, вам не варто бити на сполох, адже це не загроза для вашого здоров’я. Тим не менше, багато людей, які мають такі родимки, хочуть вивести їх суто з естетичних міркувань.

У цій статті ми розповімо про натуральні лікувальні засоби, які допоможуть позбутися від червоних родимок, а також пояснимо що це таке, чому вони виникають, згадаємо про медичні засоби для їх лікування та декілька загальних порад щодо догляду та захисту вашої шкіри.

Як виглядають червоні родимки?

Червоні родимки, також відомі як невус, мають круглу форму, червоний колір, і зазвичай не більші, ніж 2 міліметри у діаметрі. Найчастіше вони з’являються в області грудей, шиї та рук.

червоні додимки

Чому вони з’являються?

У більшості випадків вони починають з’являтися з віком, все частіше і частіше їх можна помітити на шкірі старших людей. Також доведено, що частіше вони з’являються в людей із дуже світлою шкірою.

Основною причиною їх появи є розширення дрібних кровоносних судин в шкірі та надмірний вплив сонячних променів.

Як позбутися від них

Якщо вони невеликого розміру, ви можете приховати їх за допомогою консилера або косметики, втім, існують різні медичні засоби, які дають можливість позбутися від них. У такому разі вам варто звернутися за консультацією до вашого лікаря чи дерматолога, аби вони могли підібрати найкращий для вас засіб:

  • Хірургічне втручання: зазвичай цей метод використовують для великих та глибоких родимок. Виконують за допомогою надрізу шкіри: родимка видаляється, а надріз зашивають. Цей метод може бути досить болісним і досить часто залишає шрам.
  • Лазерна терапія: цей метод швидкий та безболісний, крім того, він майже не має побічних ефектів.
  • Кріотерапія: у цьому методі використовують азотну рідину для того, аби заморозити родимку, а потім видалити її таким самим способом, як і бородавку. Головний недолік такого методу – його висока вартість.

У будь-якому разі, багато людей хочуть спочатку спробувати натуральні лікувальні засоби, адже так вони зможуть уникнути дискомфорту від медичного лікування та заощадити.

Деякі натуральні лікувальні засоби:

Касторова олія:

Вам знадобиться касторова оіля, ватний тампон та пластир.

Намочіть ватний тампон в олії та прикладіть до родимки, зафіксуйте його за допомогою пластиру. Змінюйте ватний тампон кожного дня та повторюйте процедуру протягом одного тижня.

Часник

Часник володіє дуже сильними лікувальними властивостями, ви, молживо, вже знаєте про них через його здатність видаляти бородавки. У випадку родимок, часник працює схожим чином. Прикладайте шматочок свіжого часнику на родимку щодня, та фіксуйте її на місці за допомогою пластиру. Бажано змінювати її двічі на день – зранку та перед сном.

Як варіант, також ви можете їсти сирий часник або капсули із часниковою олією. 

часник

Кисле яблуко

Вичавіть сік з кислого яблука та наносьте його на родимку щонайменше тричі на день протягом двох тижнів. Це повільний метод лікування, який потребує терплячості, але, тим не менше, він ефективний і незабаром ви помітите, як родимки зникають.

Засоби для догляду за шкірою

Для того, аби у вас не з’являлися нові родимки, вам варто доглядати за вашою шкірою, особливо, якщо вона  чутлива чи дуже світла.

  • Завжди використовуйте засоби для захисту від сонячної радіації, особливо влітку та в час дня, коли радіація особливо сильна (з 12 до 4 години). Завжди використовуйте крем від сонця та намагайтеся уникати впливу сонця в обід, або чимось прикривайте вашу шкіру.
  • Один раз на тиждень або раз на п’ятнадцять днів використовуйте для тіла натуральні пілінги хорошої якості, правильно підібрані для вашого типу шкіри.
  • Регулярно зволожуйте та підживлюйте вашу шкіру за допомогою овочевих або натуральних зволожувальних кремів.
  • Носіть одяг з натуральних тканин, як от льон чи бавовна. Уникайте сиснетичних матералів.
  • Дотримуйтеся здорового харчування. Щодня їжте фрукти, сирі овочі та здорові жири. Це глибоко наситить вашу шкіру поживними речовинами та надасть їй сили.
  • Коли маєте можливість, приймайте холодний душ, або принаймні обливайте себе холодною водою після прийняття душу. Це покращить кровообіг шкірних покривів та тіла в цілому. Дуже гаряча вода осблаблює вас та знижує міцність вашої шкіри.

Зображення люб’язно надані morberg


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.