Як швидко позбутися від гнид

Гниди - це яйця вошей, які розмножуються з дуже високою швидкістю. Читайте далі, щоб дізнатися, як швидко позбутися від гнид.
Як швидко позбутися від гнид

Останнє оновлення: 10 травня, 2020

Коли скоро прийде літо, а температура підніметься, поширюються гниди. Гниди – це не що інше, як яйця вошей, які заселяють волосся господаря. Діти схильні до зараження, тому важливо якомога швидше позбутися від гнид, щоб не допустити їх поширення.

Що таке гниди і як вони поширюються

Яйця, які відкладають воші, називають гнидами. Вони відкладають їх на шкірі голови, як правило, на потилиці, маківці та за вухами. Насправді, це відбувається тому, що ці ділянки виділяють тепло, яке потрібне яйцям вошей для інкубації.

Воші виробляють дуже міцний клей, який допомагає гнидам залишатися на місці. Це ускладнює їх змивання або зішкрябування. Крім того, після того, як воші відкладають яйця, для вилуплення знадобиться близько тижня, залежно від температури та вологості.

як позбутися від гнид
Тому дуже важливо позбутися від гнид якомога швидше, щоб не допустити їх поширення. Так вони не поширюватимуться на інших дітей. Насправді воші рухаються так швидко, що можуть потрапляти з однієї голови на іншу під час контакту.

Швидке лікування для позбавлення від гнид

Щойно ви помітили наявність гнид, потрібно вжити заходів. Воші сверблять, оскільки живляться кров’ю, тому ви можете помітити, як ваша дитина чухає голову.

Щоб позбутися від гнид швидко й ефективно, потрібно використовувати лікування від вошей. Наприклад, використовуйте відомі фармацевтичні засоби. Безбарвні засоби без запаху не завдають дітям дискомфорту. Крім того, засоби допомагають позбутися від гнид і вошей всього за 5 хвилин. Таким чином, вам не потрібно буде використовувати шкідливі пестициди.

Після того, як ви нанесли засіб на волосся дитини, вам потрібно використати спеціальний шампунь, щоб позбутися від гнид і мертвих вошей. Далі вам потрібно взяти гребінець вошей для видалення гнид і вошей з волосся.

Цим гребінцем від вошей можна вичісувати вологе волосся, щоб не пошкодити його. Він дуже простий у використанні: просто проведіть ним по пасму від кореня до кінчиків.

Окрім того, пам’ятайте, що найефективніші гребінці виготовлені з нержавіючої сталі. Вони кращі за пластикові та легше видаляють вошей та гнид.

Поради щодо профілактики вошей та гнид

Хоча це правда, що неможливо уникнути вошей і гнид на 100%, періодичні перевірки волосся можуть допомогти вчасно зупинити інфекцію та швидше провести лікування. Крім того, ви також можете дотримуватися наших порад:

  • Щоб запобігти виникненню вошей і гнид, завжди варто мати під рукою гребінець від вошей, щоб розчісувати волосся дитини хоча б раз на тиждень, навіть якщо вона не заражена. Потім ретельно вимийте його гарячою водою.
  • Перевіряйте голову дитини під яскравим світлом. Також зверніть особливу увагу на найпоширеніші ділянки зараження: маківку, шию та за вухами.
  • Не діліться іншими аксесуарами для дітей, такими як шапки, гребінці, щітки чи рушники.
  • Часто мийте волосся дитини.

Як бачите, гнид та головних вошей не важко позбутися. Однак вам потрібно скористатися правильними засобами та слідувати інструкціям. Профілактика не займає багато часу, але також слідкуйте за попереджувальними ознаками.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.