Зелений чай проти акне та чорних цяток

11 Січня, 2019
Яблучний оцет допоможе вам зменшити пори, усунути акне та чорні цятки, а також відновити баланс рН вашої шкіри.

Акне та чорні цятки, прищики на чолі та носі… Не потрібно бути підлітком, щоб зіткнутися з такими проблемами. Ця недолік є настільки поширеним на сьогоднішній час, що існує ціла індустрія, яка постійно виготовляє нові креми та засоби для обличчя, що можуть усунути ці недоліки шкіри.

Проте чи знали ви, що такий натуральний та доступний продукт, як зелений чай допоможе вам позбутися цих неприємних явищ? У цій статті ми опишемо три способи використання зеленого чаю, завдяки яким ви забудете про акне та чорні цятки на обличчі.

Акне та чорні цятки: засоби на основі зеленого чаю

1. Маска на основі зеленого чаю та білої глини

акне та чорні цятки

А ви вже чули про неймовірні корисні властивості білої глини? Біла глина, або ж “каолін“, є чудовою основою багатьох натуральних засобів для догляду за шкірою. Вона добре очищує та дезінфікує шкіру. Саме тому біла глина неодмінно повинна бути у вашій аптечці, якщо ви хочете забути про акне та чорні цятки.

  • Маска на основі білої глини та зеленого чаю маю чудові зв’язувальні властивості. Завдяки цьому цей засіб лікує акне та чорні цятки, надаючи при цьому шкірі здорового та сяючого вигляду.
  • Де можна придбати білу глину? Пошукайте її у магазинах з натуральними косметичними засобами та в аптеках. Ви будете приємно здивовані, що біла глина є доступним і недорогим продуктом. Зазвичай її продають у вигляді порошку. Ви одразу переконаєтесь, що її дуже легко наносити на обличчя у складі натуральної маски.
  • Для того, щоб зробити маску на основі білої глини та зеленого чаю, перш за все потрібно приготувати міцний чай. Залийте три пакетики зеленого чаю половиною склянки води. За можливості використовуйте воду, яка не містить хлору.
  • Після того, як чай буде готовий, додайте його до глини. Суміш повинна вийти досить густою, щоб ви змогли легко нанести її на обличчя. Ретельно змішайте маску та нанесіть її на обличчя масажними рухами, приділивши особливу увагу ділянкам, на яких є чорні цятки або прищі.
  • Залиште маску на 15 хвилин, а тоді змийте її прохолодною водою. Радимо проводити таку процедуру двічі на тиждень.

Дивіться також: Натуральні засоби для детоксикації шкіри обличчя

2. Тонік на основі зеленого чаю та яблучного оцту

жінка вмивається водою

Ми радимо вмивати обличчя цим засобом перед сном тричі на тиждень. Яблучний оцет та зелений чай утворюють разом сильну комбінацію, завдяки якій акне та чорні цятки більше не псуватимуть вашого вигляду.

Але чому саме яблучний оцет? Тому що цей продукт є чудовим засобом для боротьби із акне та чорними цятками, а ще він допоможе збалансувати рН вашої шкіри.

Для того, щоб приготувати цей натуральний тонік, спочатку потрібно заварити зелений чай. Залийте три пакетики зеленого чаю половиною склянки води та дайте йому настоятися. Тоді додайте до суміші одну чайну ложку яблучного оцту та перелийте засіб до пляшки із пульверизатором.

Помістіть засіб до холодильника на два дні. Після цього добре струсніть пляшку та збризніть тоніком обличчя. Зачекайте хоча б 30 хвилин, після чого ретельно вмийте обличчя та нанесіть свій звичний зволожувальний нічний крем для шкіри. Як бачите, все просто!

Читайте: Маска з молока та желатину від чорних цяток

3. Парова ванна з додаванням зеленого чаю

парова ванна

Цей спосіб використання зеленого чаю проти акне та чорних цяток є таким же простим, як і попередні. Він є досить ефективним для того, щоб усунути чорні цятки та допомогти вам забути про акне назавжди. Для того, щоб його приготувати, вам не доведеться докладати багато зусиль. Ось рецепт засобу:

  • Закип’ятіть у каструлі трохи води та вкиньте туди 5 пакетиків зеленого чаю. Коли суміш настоїться, нахиліться над каструлею, вкривши при цьому голову рушником, щоб пар не просочувався назовні. Не забудьте попередньо зняти посудину з плити і обов’язково слідкуйте за тим, щоб пар не ошпарив ваше обличчя.
  • Не нахиляйтесь занадто низько над каструлею, щоб уникнути опіків.
  • Дозвольте парові просочитися у вашу шкіру. Ви одразу зрозумієте, якими приємними можуть бути такі відчуття. Для того, щоб помітити ефект від такої парової бані, проводити її слід хоча б двічі на тиждень.

Окрім цього, не забувайте вживати зелений чай і звичним способом: пийте його у післяобідню пору. Це також допоможе очистити вашу шкіру від акне та чорних цяток. Ви готові розпочати піклування про свою красу вже сьогодні?

  • Ali, S. M., & Yosipovitch, G. (2013). Skin pH: From basic science to basic skin care. Acta Dermato-Venereologica. https://doi.org/10.2340/00015555-1531
  • Sandler, A. D. (2003). Comparison of skin-to-skin (Kangaroo) and traditional care: Parenting outcomes and preterm infant development. Journal of Developmental and Behavioral Pediatrics. https://doi.org/10.1097/00004703-200302000-00028