Чотири лікувальні засоби на основі харчової соди

Харчова сода обов'язково повинна бути одним з ваших союзників у домашніх умовах.
Чотири лікувальні засоби на основі харчової соди

Останнє оновлення: 06 січня, 2019

Ви можете використовувати харчову соду не тільки для очищення різних кімнат та предметів, але й також як натуральну та ще й ідеальну заміну для різних косметичних та лікувальних засобів. У цій статті ви дізнаєтеся найефективніші лікувальні засоби, виготовленні на основі природної харчової соди.

Харчова сода від гінгівіту

Це захворювання або хвороба ясен трапляється набагато частіше, ніж ви думаєте. Ця хвороба, в загальному, характеризується кровотечею з ясен, особливо, коли ви чистите зуби. Вважається,  що одним з найкращих варіантів для лікування гінгівіту є спеціальні зубні пасти, проте багато людей недооцінюють силу та ефективність домашніх засобів. Якщо запалення ясен трапилось через просте подразнення чи подряпину (наприклад, ви поранили їх шматком хліба або іншої твердої їжі), харчова сода може зробити велику роботу у полегшенні лікування пошкодження.

В інших випадках, гінгівіт виникає через накопичення зубного нальоту по краях передніх і кутніх зубів. Існують різні зубні щітки для цієї мети, які також завжди використовуються разом з ефективним продуктом для чищення зубів. Проте ви можете сміло полоскати ротову порожнину харчовою содою, замість використання дорогих зубних паст. Це, безумовно, прекрасний недорогий, проте дієвий варіант.

kharch_soda1

Для того, щоб запобігти появі гінгівіту, вам слід вживати багато сирих овочів щодня, збільшити вживання вітаміну С і кальцію, а ще злегка масажувати подразнену ділянку.

Використання харчової соди від подагри

Тисячі людей страждають від подагри по всьому світу і вживають багато знеболювальних, щоб послабити біль. Проте, здається, що всі знеболювальні засоби  не тамують біль на довше, ніж на термін протягом декількох годин. Це поширене захворювання найпростіше вилікувати природним способом, але небагато людей знають про це, особливо якщо йдеться про лікувальні засоби на основі харчової соди.

Чому ж саме харчова сода є дієвим засобом у полегшенні симптомів подагри? А тому що подагра викликана ​​підвищенням рівня сечової кислоти в організмі, яка не виводиться з нього належним чином. Лікувальні засоби на основі харчової соди нейтралізують і розчиняють цю кислоту, а також кристали цієї кислоти і зменшують біль та дискомфорт.

stopy3

Харчова сода також підвищує розчинність сечової кислоти, ось чому тіло буде виводити її швидше. Сода збільшує обсяг рідин, які проходять через нирки, і якщо вам ще не достатньо фактів її користі, то ось ще один – вона підвищує рівень рН сечі, що допомагає зменшити ризик утворення каменів у нирках.

Просто змішайте чайну ложку харчової соди в склянці води і випийте розчин вранці, після обіду і перед сном на ніч.

Харчова сода як засіб для відбілювання зубів

Ми говорили про переваги харчової соди для лікування гінгівіту вище. Тепер ми скажемо більше, її застосування в ротовій порожнині тим не закінчилося. Якщо ви хочете мати гарні, блискучі, і білі зуби, як ті, що демонструють в рекламних роликах  зубної пасти на телебаченні, ви не повинні соромитися чи вагатися використовувати харчову соду для догляду за зубами.

ПРИМІТКА: Будьте обережні при застосуванні цього засобу. Не використовуйте його занадто часто. Головним чином, це через негативний ефект, який сода може мати на зубну емаль. Правильне застосування – один раз на тиждень, або навіть раз на два тижні. (Деякі люди взагалі роблять це раз на місяць).

Зуби отримують забарвлення і плями  з багатьох причин, серед яких: куріння, вживання кави або чаю, продуктів з барвниками, погана гігієна порожнини рота, через рахіт, вік і т.д. Жовтуватий колір, який можна побачити на зубах, з’являється тому, що біла емаль, яка огортає зуби зношується з часом і залишає дентин неприкритим.

Щоб відбілити зуби, ми пропонуємо готувати такий препарат: одна чайна ложка харчової соди на півсклянки води. Рідина повинна потрапляти на всю поверхню  всіх передніх та кутніх зубів. Спочатку ви помітите, що її смак трохи солоний. Спробуйте витримати цей смак деякий  час, і ваш рот звикне до нього. Не пийте цей розчин. Повторіть процедуру, принаймні, два або три рази на день (кожен раз, коли ви чистите зуби, наприклад), але згадайте, про які застереження ми говорили раніше.

Ще одна перевага такої процедури природного відбілювання зубів полягає в тому, що вона допоможе вам побороти неприємний запах з рота і залікувати болячки, пухирі, або будь-які інші проблеми або травми, які ви можете мати у роті. (Харчова сода, також, може використовуватись окремо для багатьох схожих на ці проблем).

Харчова сода для того, щоб позбутись акне (прищів)

Коли ми говоримо про найпоширеніші проблеми шкіри, акне є однією з них, особливо в дитячому та підлітковому віці. Ця проблема шкіри може бути викликана різними факторами, такими як жирна шкіра, гормональні зміни, генетична схильність, нераціональна дієта, так само як і екологічні зміни. Прищі розвиваються в місцях, де відбувається прискорений ріст сальних фолікулів. Саме з цієї причини, найвірогідніше, вони з’являться на обличчі, спині, грудях і шиї.

Хоча більшість людей вважають, що це лише косметична проблема і займаються лікуванням акне для краси та з естетичних міркувань, проте, правда полягає в тому, що прищі також вказують на дисбаланс в шкірі, та повинні оброблятися таким чином, щоб їхні прояви не погіршали або не стали хронічним. Харчова сода є одним з найефективніших природних засобів для лікування акне.

maska_zSody

Кроки, які необхідно зробити є, насправді, дуже простими. Спочатку очистіть обличчя з допомогою ніжного нейтрального мила. Тоді змішайте дві столові ложки соди з водою в мисці, поки з них не утвориться паста. Консистенція повинна бути схожою на крем. Нанесіть засіб на ті ділянки шкіри, де у вас є прищі або вугрі та де вони особливо докучають. Наносячи пасту робіть кругові рухи так, щоб вона проникала глибше в шкіру, а потім залиште засіб на кілька хвилин на шкірі (не надто довго, тому що це може викликати подразнення або сухість). Після цього змийте теплою водою і витріть шкіру легкими рухами м’яким рушником.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.