5 отрут для знищення шкідників

Якщо у вас є сад і ви хочете позбутися надокучливих шкідників, які поїдають рослини, або ж хочете вигнати мишей з дому, можете скористатися запропонованими у цій статті методами. Читайте та дізнавайтеся більше!
5 отрут для знищення шкідників

Останнє оновлення: 04 лютого, 2019

Отрута для виведення шкідників залежить від типу комах, які надокучають. Якщо шукаєте натуральних засобів для боротьби з шкідниками в оселі, ця стаття прийде на допомогу.

У якийсь момент у нашому житті трапляється навала невеликих істот, які дуже надокучають. Є різні види шкідників : мурахи, таргани, інші комахи ; бур’яни, мікроби ; а можливо навіть і миші .

Який би не був випадок, завжди знайдеться розв’язання проблеми. У цій статті хочемо розповісти про натуральні домашні засоби для виведення шкідників, щоб ви забули про них, як про страшний сон.

Ризик використання пестицидів

Коли комахи з’являються у домі, перше, що спадає на думку, це використання пестицидів . Проте це не найкраща альтернатива .

По-перше, тому що вони шкодять здоров’ю. Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що вдихання певних видів хімікатів навіть у невеликій кількості може сильно зашкодити здоров’ю .

Статистика, опублікована цією організацією, свідчить про те, що отруєння пестицидами призвело до смерті 186 тисяч людей у 2002 році.

Це не єдина причина отруєнь . Можна також отруїтися через споживання забрудненої питної води . Саме тому багато людей організовує органічний овочевий сад, для утримання якого не використовує жодних пестицидів.

Хочете дізнатися більше Читайте статтю: 5 чудових ідей для створення міні-саду в оселі

5 отрут для виведення шкідників

1. Коріандр 

отрута із коріандру проти шкідників

Коріандр є чудовим репелентом для видалення кліщів . Спосіб приготування дуже простий: треба відварити цю рослину впродовж 10 хвилин, процідити суміш та окропити нею рослини.

2. Отрута з лаванди

Настій з 300 грамів свіжого лавандового листя та літра води добре відганяє комах. Перед розпиленням суміші, цей засіб варто остудити для кращого ефекту.

3. Цукор та харчова сода прекрасно відлякують комах

отрута із цукру

Це найпоширеніша отрута для виведення шкідників. Цей засіб надзвичайно популярний. Таргани – це відразливі істоти, які ховаються в меблях, трубах, шафках, тріщинах, отворах. Щоб їх вивести, приготуйте засіб за наступним рецептом :

  • У контейнері змішайте шість кубиків цукру з содою. Солодке приваблює тарганів, а сода вбиває їх. Додайте трошки води.
  • Помістіть цей контейнер у місці, де зазвичай ховаються таргани. Можна приготувати декілька таких пасток.
  • Інший варіант – розсипати суміш на підлогу у місцях скупчення тарганів. У цьому випадку воду краще не додавати. Суміш має бути сухою.

Звісно , можна скористатися інсектицид ами , іншими пастками і приман ками , щоб позбутися цієї чуми. Однак цей природний варіант є дуже економним та водночас надзвичайно ефективним.

Разом з використанням цього засобу варто також  підтримувати чистоту та гігієну, щоб повністю позбутися надокучливих і неприємних істот. Прибирайте та провітрюйте оселю , позбувайтеся тріщин у стінах, не залишайте немитий посуд в раковині, який так приваблює тарганів.

4. Часник – потужний інсектицид

Цей засіб прекрасно захистить рослини від різних видів комах. Часник – це потужний репелент. Засіб легко готувати, а сад буде в безпеці .

Щоб приготувати цей засіб, розчавіть декілька зубчиків часнику, додайте його до двох склянок води . Коли добре все змішаєте, залиште настоюватися впродовж 24 годин.

Потім додайте ще три літри води до суміші. Засіб готовий. Розпиліть засіб на рослини, і всі жучки у вашому саду загинуть.

Цікаво прочитати статтю:   9 натуральних ароматів для відлякування комарів

5. Проженіть мишей за допомогою харчової соди

отрута із харчової соди

Безсумнівно, поява мишей викликає велику кількість незручностей. До того ж миші є нічними тваринами, які надзвичайно активні вночі. Тому часто можна почути їхнє шарудіння та подряпування тоді, коли ми намагаємося заснути.

Якщо хочете вивести мишей натуральним способом, харчова сода стане у пригоді. Треба змішати її з цукром та борошном. Кількість цукру у суміші повинна становити приблизно 50% і більше).

Отрута викладається у невеличкі контейнери, які слугуватимуть годівничками. Після споживання цієї суміші, миші відразу ж загинуть через утворення газів, які вступають в контакт зі шлунковими кислотами.

Виведення шкідників – це дуже важлива справа, особливо коли вони вам надокучають. Якщо не можете їх вивести самостійно, зверніться до професіонала, який точно знає, як вирішити ситуацію та яку продукцію краще застосувати, щоб не зашкодити здоров’ю людини.

Це може вас зацікавити ...
Чотири способи позбутися тарганів без використання інсектицидів
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Чотири способи позбутися тарганів без використання інсектицидів

Якщо хочете їх позбутися тарганів, скористайтеся деякими натуральними засобами, які вам точно допоможуть у цій нелегкій боротьбі.  • Plenge, F. Sierra, J. Castillo, Y. (2007). Riesgos a la salud humana causados por plaguicidas. Tecnociencia.
  • Barrera, J. F. (2007). Manejo holístico de plagas: más allá del MIP. XXX Congreso Nacional de Control Biológico-Simposio Del IOBC.
  • Matas, S. J. (2013). Comportamiento de plaguicidas persistentes en el medio ambiente. Centro Interdisciplinario de Investigación Para El Desarrollo Integral Regionla Unidad Durango Del Instituto Politécnico Nacional.
  • Chapagain, R. (2011). Regulación internacional del uso de pesticidas: la experiencia de Costa Rica. Rev Costarr Salud Pública.

Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.