6 простих природних способів підвищити лібідо

4 Січня, 2019
Чи знаєте ви, що сонячні ванни можуть допомогти покращити емоційне та фізичне здоров'я? Вони також допомагають поліпшити лібідо! Дізнайтеся більше з цієї статті.

Нестача лібідо або статевого потягу може мати багато різних причин: емоційні проблеми, стрес, недоїдання, психологічні розлади, побічні ефекти від наркотиків, гормональні порушення тощо.

Це може бути одноразовою чи хронічною проблемою. Часто низьке лібідо змушує людей почуватися незахищеними та призводить до проблем у стосунках, якщо не підходити до цього терпеливо і довірливо.

Ми розкажемо про 6 простих природних способів збільшення лібідо за допомогою їжі, добавок та терапевтичних методів без ризику негативних побічних ефектів.

Лібідо у чоловіків і жінок

лібідо у чоловіків і жінок
Стереотип стосовно того, що жінки після досягнення певного віку втрачають лібідо, застарів у сучасному світі.

Сучасне життя з його стресом і поганим харчуванням може викликати проблеми з лібідо серед багатьох інших проблем зі здоров’ям у чоловіків та жінок.

Отже, важливо самостійно оцінити ситуацію. Проаналізуйте можливі причини зниження статевого потягу та можливості їх усунення за допомогою цих природних засобів та методів.

Ви поліпшите своє загальне здоров’я, водночас насолоджуючись більш активним і здоровим сексуальним життям.

1. Кориця і мед

Кориця – це смачна спеція з властивостями, які стимулюють і заохочують. Її оцінять люди зі зниженим лібідо.

А якщо ви поєднаєте її з медом, багатим на вітаміни та мінерали, то отримаєте дуже поживний і ситний засіб, який дасть вам багато енергії.

Споживайте столову ложку меду щоранку з дрібкою порошкоподібної цейлонської кориці.

Цейлонська кориця краща, тому що має більше лікувальних властивостей, хоча вона трохи дорожча за інші різновиди.

2. Коктейлі з макою

Мака
Фруктові та овочеві коктейлі зараз дуже популярні, оскільки вони є зручним та смачним способом споживання сирої поживної їжі.

Ці коктейлі багаті на вітаміни, мінерали, клітковину, білки та жирні кислоти, тому це прекрасний вибір для боротьби з будь-яким розладом або слабкістю.

Якщо ви додасте порошок маки до коктейлів, потужність цього афродізіаку буде посилена, і це дасть вам ще більше енергії.

Але людям, які страждають на гіпертонію або занепокоєння, не варто починати прийом маки без попередньої консультації з лікарем.

3. Ефірна олія іланг-іланг

Ефірні олії – дуже ефективний природний ресурс для посилення чуттєвості у будь-якому вигляді: як парфуми, освіжувач для спальні, масажні олії.

Ефірна олія іланг-іланг є одним з найпотужніших афродизіаків. Інші ефірні олії, такі як ваніль, жасмин, кориця та імбир, також є непоганими афродизіаками.

4. Додайте імбир до всіх страв

Імбир, як і кориця, є дуже корисною спецією, ідеальною для збільшення лібідо без медикаментів.

Крім того, імбир також добре підходить для травлення і сприяє схудненню, оскільки він допомагає усунути затримку рідини та активізує обмін речовин.

Ви можете додавати його до різноманітних страв, серед яких:

  • соки та коктейлі
  • солодощі та тістечка
  • лимонад
  • м’ясо та риба
  • хліб

5. Ламінарія

Ламінарія – це коричневі водорості з високим вмістом вітамінів групи В, мінералів, клітковини та білка.

Існують різні різновиди, наприклад, комбу, і всі вони чудово підходять для поповнення мінералів в організмі. Вони навіть можуть допомогти вам схуднути.

Однак одна з маловідомих властивостей цих водоростей полягає у здатності збільшувати сексуальний потяг.

6. Сонячні ванни

Нарешті, остання порада стосується переваг сонячних ванн. Звісно, завжди спирайтеся на здоровий глузд: виходьте на сонце ненадовго щодня, коли сонячні промені не надто сильні. Найкраще виходити на вулицю вранці або наприкінці дня для всіх переваг для здоров’я, але з меншим ризиком сонячних опіків.

Також ми рекомендуємо засмагати без одягу, щоб розбудити свої сексуальні бажання.

Якщо ви спробуєте робити це щодня, то дуже скоро помітите суттєве поліпшення.