6 простих природних способів підвищити лібідо

Чи знаєте ви, що сонячні ванни можуть допомогти покращити емоційне та фізичне здоров'я? Вони також допомагають поліпшити лібідо! Дізнайтеся більше з цієї статті.
6 простих природних способів підвищити лібідо

Останнє оновлення: 04 січня, 2019

Нестача лібідо або статевого потягу може мати багато різних причин: емоційні проблеми, стрес, недоїдання, психологічні розлади, побічні ефекти від наркотиків, гормональні порушення тощо.

Це може бути одноразовою чи хронічною проблемою. Часто низьке лібідо змушує людей почуватися незахищеними та призводить до проблем у стосунках, якщо не підходити до цього терпеливо і довірливо.

Ми розкажемо про 6 простих природних способів збільшення лібідо за допомогою їжі, добавок та терапевтичних методів без ризику негативних побічних ефектів.

Лібідо у чоловіків і жінок

лібідо у чоловіків і жінок

Сучасне життя з його стресом і поганим харчуванням може викликати проблеми з лібідо серед багатьох інших проблем зі здоров’ям у чоловіків та жінок.

Отже, важливо самостійно оцінити ситуацію. Проаналізуйте можливі причини зниження статевого потягу та можливості їх усунення за допомогою цих природних засобів та методів.

Ви поліпшите своє загальне здоров’я, водночас насолоджуючись більш активним і здоровим сексуальним життям.

1. Кориця і мед

Кориця – це смачна спеція з властивостями, які стимулюють і заохочують. Її оцінять люди зі зниженим лібідо.

А якщо ви поєднаєте її з медом, багатим на вітаміни та мінерали, то отримаєте дуже поживний і ситний засіб, який дасть вам багато енергії.

Споживайте столову ложку меду щоранку з дрібкою порошкоподібної цейлонської кориці.

Цейлонська кориця краща, тому що має більше лікувальних властивостей, хоча вона трохи дорожча за інші різновиди.

2. Коктейлі з макою

Мака

Ці коктейлі багаті на вітаміни, мінерали, клітковину, білки та жирні кислоти, тому це прекрасний вибір для боротьби з будь-яким розладом або слабкістю.

Якщо ви додасте порошок маки до коктейлів, потужність цього афродізіаку буде посилена, і це дасть вам ще більше енергії.

Але людям, які страждають на гіпертонію або занепокоєння, не варто починати прийом маки без попередньої консультації з лікарем.

3. Ефірна олія іланг-іланг

Ефірні олії – дуже ефективний природний ресурс для посилення чуттєвості у будь-якому вигляді: як парфуми, освіжувач для спальні, масажні олії.

Ефірна олія іланг-іланг є одним з найпотужніших афродизіаків. Інші ефірні олії, такі як ваніль, жасмин, кориця та імбир, також є непоганими афродизіаками.

4. Додайте імбир до всіх страв

Імбир, як і кориця, є дуже корисною спецією, ідеальною для збільшення лібідо без медикаментів.

Крім того, імбир також добре підходить для травлення і сприяє схудненню, оскільки він допомагає усунути затримку рідини та активізує обмін речовин.

Ви можете додавати його до різноманітних страв, серед яких:

 • соки та коктейлі
 • солодощі та тістечка
 • лимонад
 • м’ясо та риба
 • хліб

5. Ламінарія

Ламінарія – це коричневі водорості з високим вмістом вітамінів групи В, мінералів, клітковини та білка.

Існують різні різновиди, наприклад, комбу, і всі вони чудово підходять для поповнення мінералів в організмі. Вони навіть можуть допомогти вам схуднути.

Однак одна з маловідомих властивостей цих водоростей полягає у здатності збільшувати сексуальний потяг.

6. Сонячні ванни

Нарешті, остання порада стосується переваг сонячних ванн. Звісно, завжди спирайтеся на здоровий глузд: виходьте на сонце ненадовго щодня, коли сонячні промені не надто сильні. Найкраще виходити на вулицю вранці або наприкінці дня для всіх переваг для здоров’я, але з меншим ризиком сонячних опіків.

Також ми рекомендуємо засмагати без одягу, щоб розбудити свої сексуальні бажання.

Якщо ви спробуєте робити це щодня, то дуже скоро помітите суттєве поліпшення.

Це може вас зацікавити ...
5 трав, які допоможуть покращити лібідо
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
5 трав, які допоможуть покращити лібідо

Якщо у вас виникають проблеми в сексі, спершу поговоріть зі своїм партнером. Також можна спробувати деякі трави, щоб покращити лібідо. Докладніше т... • Montgomery KA. Sexual desire disorders. Psychiatry (Edgmont). 2008;5(6):50–55.
 • Kotta S, Ansari SH, Ali J. Exploring scientifically proven herbal aphrodisiacs. Pharmacogn Rev. 2013;7(13):1–10. doi:10.4103/0973-7847.112832
 • Shin BC, Lee MS, Yang EJ, Lim HS, Ernst E. Maca (L. meyenii) for improving sexual function: a systematic review. BMC Complement Altern Med. 2010;10:44. Published 2010 Aug 6. doi:10.1186/1472-6882-10-44
 • LiverTox: Clinical and Research Information on Drug-Induced Liver Injury [Internet]. Bethesda (MD): National Institute of Diabetes and Digestive and Kidney Diseases; 2012-. Maca. [Updated 2019 Apr 10]. Available from: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK548552/
 • Tan LT, Lee LH, Yin WF, et al. Traditional Uses, Phytochemistry, and Bioactivities of Cananga odorata (Ylang-Ylang). Evid Based Complement Alternat Med. 2015;2015:896314. doi:10.1155/2015/896314
 • Banihani SA. Ginger and Testosterone. Biomolecules. 2018;8(4):119. Published 2018 Oct 22. doi:10.3390/biom8040119
 • Kim, S. K., & Bhatnagar, I. (2011). Physical, chemical, and biological properties of wonder kelp-laminaria. In Advances in Food and Nutrition Research (Vol. 64, pp. 85–96). Academic Press Inc. https://doi.org/10.1016/B978-0-12-387669-0.00007-7
 • Eo, A. (2008). Cocoa and chocolate consumption – Are there aphrodisiac and other benefits for human health? South African Journal of Clinical Nutrition. Medpharm Publications.

Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.