7 природних альтернатив ібупрофену

· Липень 22, 2015

Ібупрофен, як і будь-які інші ліки, має різні несприятливі побічні ефекти. Проблема ще й у тому, як легко ми можемо купити багато різних ліків без рецепта і займатись самолікуванням. У більшості випадків така самостійна терапія проходить без дотримання необхідних термінів лікування і правильних дозувань. Основним ефектами ібупрофену є: болезаспокійливий, протизапальний і жарознижуючий, і саме тому він так широко поширений і потрібний у багатьох випадках.

Не просто так ваш лікар єдиний, хто може призначати вам певний вид ліків для вашої конкретної ситуації і пояснювати вам, як їх правильно вживати. Альтернатива для запобігання будь-яких ушкоджень – це звернутися до лікаря при будь-якому розладі вашого здоров’я. Але в не дуже серйозних ситуаціях, ви можете спробувати скористатись натуральними ліками, які ви можете придбати, щоб полегшити біль більш традиційним способом. Будь ласка, пам’ятайте, що природні ліки можуть також мати побічні ефекти, тому ми наполегливо рекомендуємо поговорити з вашим лікарем, перед тим як починати будь-яке лікування.

Основними проблемами, які виникають в результаті щоденного зловживання ібупрофену в великих дозах є: діарея, проблеми з животом, виразки, головні болі й навіть проблеми з серцем та серцевий напад.

Які є природні альтернативи?

Є різні рослини і природні засоби, які ви можете застосувати всякий раз, коли ваше здоров’я не в серйозній небезпеці.

І, звичайно, якщо ви не почуваєте себе краще після лікування – ви повинні проконсультуватися з лікарем якомога швидше.

Ось 7 природніх альтернатив ібупрофену.

Природні протизапальні:

Куркумаkurkuma

Вона має протизапальні властивості. Вона допомогає вашим суглобам залишатися здоровими. Ви можете знайти її у вигляді порошку, а також у формі таблеток.

Протипоказання

Дітям у віці до трьох років; якщо ви приймаєте антиагреганти; у передопераційному періоді або якщо у вас є камені в жовчному міхурі. Її використання не рекомендується під час вагітності.

Арніка

Вона має протизапальну і болезаспокійливу дії. Її як правило використовують при болях, м’язових болях, сльозах і ревматоїдному артриті. Ви можете використовувати її у вигляді настоянки з чайної ложки сухої рослини і чашкою води. Нанесіть її на уражені ділянки  чистою тканиною.

Вона тільки для зовнішнього застосування. Не приймайте її всередину.

Червоний перець

peretsВін має болезаспокійливу і протизапальну дію. Скористайтеся його лікувальним ефектом просто додавши його до ваших улюблених страв. Не забувайте, що це дасть їм сильний пряний аромат. Вам потрібно буде додати четверть чайної ложки червоного перцю до склянки гарячої води. Пийте її повільно протягом дня.

Ви також можете знайти його в формі мазі, крему або олії у вашому магазині природної продукції. Будьте обережні, не вдихніть його і запобігайте контакту з вашими слизовими оболонками. Ви повинні мити руки після того як торкалися його або використовувати рукавички, щоб бути в безпеці.

Верба біла

Через її знеболювальні ефекти її використовують для зняття менструальних болів, м’язових болів, головних болів, а також у таких випадках, як артрит і лихоманка.

Локриця

locricaВи можете знайти локрицю в супермаркеті, аптеці або трав’яних магазинах у формах таблеток, капсул, крему і т.д. Пацієнти з цукровим діабетом II типу, високим кров’яним тиском, низьким калієм в крові, гепатитом і під час вагітності повинні оминати її.

Намагайтеся не використовувати її з іншими препаратами. Розкажіть своєму лікарю про використання локриці.

Імбир

Він має болезаспокійливі й протизапальні властивості. Ви можете використовувати його зовнішньо при артриті, синдромі зап’ястного каналу, травмах, вивихах і т.д.

Їжа з протизапальними властивостями

  • Риба (форель, лосось, сардини)
  • Рослинні олії, такі як оливкова або з льону
  • Горіхи і зелень, насіння льону, мигдаль, фундук.

Якщо ви страждаєте від якихось запальних хвороб, включіть ці продукти до свого раціону.

Після того як ви дізнались про серйозні побічні ефекти таких препаратів, як ібупрофен – спробуйте використовувати природні рішення. Не забувайте, що вам потрібно повне обстеження лікаря для визначення правильних доз і термінів лікування.

Проте той факт, що вони є природними, не означає, що ви можете зловживати їх споживанням або що ви можете використовувати їх у будь-яких випадках. Запишіться на кваліфіковану консультацію, і якщо ви використовуєте природні препарати по призначенню – то ви не повинні зіткнутися з ніякими проблемами.

Пам’ятка

Якщо ви проходите курс лікування – це не той варіант, щоб відмовитися від фармацевтичних препаратів і лікуватися цими природними засобами. Ці методи рекомендовані тільки для тих, хто  не хоче споживати ліки у випадку невеликих болів, які не є ознакою серйозного захворювання.