8 незвичайних способів використання дитячої присипки

18 Січня, 2019
Якщо у вас скрипить дерев'яна підлога, вам допоможе дитяча присипка. Потрібно просто насипати її в щілини.

Дитяча присипка популярна протягом багатьох десятиліть завдяки приємному аромату і здатності запобігати попрілості.

Але не так давно було виявлено, що цей засіб не є повністю безпечним для маленьких дітей, тому що він може викликати проблеми з диханням і навіть висушити їхню ніжну шкіру.

Дитяча присипка ще доступна на ринку в більшості країн світу, втім Американська академія педіатрії не рекомендує її застосовувати. Добре те, що є багато інших способів її використання в оселі, які можуть зробити ваше повсякденне життя простішим.

Тож якщо ваша дитина виросла, а у вас залишилася дитяча присипка, або ви отримали її в подарунок і вважаєте за краще не застосовувати її за призначенням, спробуйте альтернативні способи використання цього засобу. Перевірте їх на практиці!

Перелік незвичайних способів, де використовується дитяча присипка

1. Усуває жирні плями

очищення килиму
Якщо одяг або оббивка забруднені якоюсь маслянистою речовиною, її важко видалити, то часто доводиться вдаватися до допомоги агресивних хімікатів.

Щоб уникнути цього, наступного разу просто скористайтеся дитячою присипкою: посипте її на пляму і залишіть протягом декількох хвилин перед витиранням начисто.

2. Усуває рипіння нового взуття

Коли ви одягаєте нову пару взуття, ви зазвичай помічаєте, як воно рипить з кожним кроком. Це відбувається через тертя матеріалів, адже вони нагріваються, роблячи дратівливий звук знову і знову.

Для того, щоб позбутися цього, все, що вам потрібно, – це один з найменш відомих способів використання дитячої присипки. Насипте трохи цього засобу всередину взуття і повторюйте процедуру за потреби.

3. Зберігає кухонні рукавички

келих вина
Кухонні рукавички легко пошкоджуються пліснявою, що призводить до розкладу гуми.

Для того, щоб тримати їх у хорошому стані й запобігти розмноженню мікроорганізмів на внутрішньому боці, просто насипайте трохи дитячої присипки в рукавички щоразу після використання. Вам потрібна лише невелика кількість, щоб поглинути будь-який залишок вологи.

4. Запобігає скрипінню дерев’яної підлоги

Ми згадували, що цей засіб може усунути дратівливий звук нових скрипучих черевиків. Але чи знаєте ви, що він може також змусити замовкнути скрипучі дерев’яні підлоги?

Якщо скрип дерев’яної підлоги вам заважає, насипте трохи дитячої присипки на потрібні ділянки. Візьміть мітлу, щоб змести присипку в куточки та тріщинки, які викликають тертя.

5. Відганяє мурах

Завдяки сполукам, що містяться в цьому засобі, мурахи не можуть перетнути бар’єр і потрапити до будинку. Це чудовий спосіб, щоб тримати їх подалі. Крім того, це безпечніше, ніж отрути, які продають в більшості магазинів.

Посипте дитячою присипкою навколо вікон і тріщин, звідки мурахи зазвичай приходять в будинок.

6. Шампунь для жирного волосся

шампунь для волосся
Дитяча присипка не лише корисна для позбавлення від жирних плям, вона може також поглинути надлишок олій тіла.

Якщо ваша шкіра голови жирна, ви можете висушити її за допомогою тальку за 15 хвилин, перш ніж йти в душ.

Цей засіб також підходить для догляду за шерстю домашніх тварин без використання води.

7. Засіб після гоління

Окрім того, що дитячу присипку можна легко знайти, вона може творити чудеса, коли справа доходить до заспокоєння поголеної шкіри. Вона має охолоджувальний ефект, що призводить до зняття роздратування, викликаного лезом бритви.

Якщо у вас чутлива шкіра, ви можете навіть використовувати її, щоб запобігти алергічним реакціям.

8. Покращення запаху котячого лотка

котячий лоток
Хоча котячий туалет має поглинати відходи та запах, через кілька днів він сам може дуже смердіти.

Щоб уникнути цього, додайте 4 столові ложки дитячої присипки в  лоток, і ви помітите, наскільки добре вона нейтралізує запахи.

У цілому, цей засіб не зовсім корисний для дітей, як колись думали, однак він може згодитися для прибирання будинку.

Якщо у вас безлад в оселі, не марнуйте часу і спробуйте згадані способи використання дитячої присипки вже сьогодні!