Спосіб життя

У цьому розділі ви знайдете найактуальнішу інформацію в сфері моди та домашнього декору, хитрощі, як максимально оптимізувати побут, унікальні ідеї для вашої кухні, спальні… Якщо ви любите перероблювати речі або шукаєте ідеї для саду чи подвір’я, цей розділ для вас.

Чотири натуральні освіжувачі повітря для кухні

Неприємні запахи, як правило, накопичуються на кухні. Приготування капусти, овочів, риби та інших продуктів часто утворює запах, який не зникає, навіть після ввімкнення витяжки. У цій статті дізнайтеся, як зробити чотири природні освіжувачі повітря для кухні.

Дізнайтеся про неймовірні властивості абрикосів

З-поміж інших фруктів абрикоси виділяються високим вмістом незамінних антиоксидантів. Саме тому неймовірні властивості абрикосів вважають незамінними для збереження молодості та краси. До того ж всього кілька шматочків свіжого абрикоса здатні забезпечити вас енергією на весь день.

Як очистити повітря від бактерій

Повітря є своєрідним мотором для легень. Без дихання неможливо жити та гарно почуватися, проте нині через забруднене навколишнє середовище нам усе частіше доводиться дихати брудним повітрям.

Поради для усунення плям від дезодоранту

Вам більше не потрібно буде купувати дорогі засоби для усунення плям від дезодоранту на футболках. Звісно, подібні очисні засоби є у продажу, проте ми пропонуємо вашій увазі натуральну альтернативу з абсолютно безпечними інгредієнтами.

Корисні поради для тих, хто не любить прибирати

Сортування, підмітання, натирання та очищення оселі важко назвати улюбленими заняттями більшості людей. Утім, усі ці обов’язки нам однаково доводиться виконувати регулярно, якщо ми не хочемо мешкати в безладі. У цій статті ми поділимося з вами корисними хитрощами, за допомогою яких…

Будиночки для тварин з перероблених матеріалів

З кожним роком повторне використання різних предметів стає дедалі популярнішим способом оздоблення та вдосконалення різних частин помешкання. Вірте чи ні, але навіть собачкам та кішечкам вдалося скористатися перевагами цих інноваційних ідей. У цій статті ми детальніше розповімо, як власноруч зробити…

Хронічне хвилювання: 3 наслідки для здоров’я та як із ним справлятися

Хронічне хвилювання впливає на вас не лише психологічно. Воно також може погіршувати фізичне здоров’я й навіть ослаблювати імунну систему. Як наслідок, людина стає вразливіша до різних захворювань і частіше хворіє.

Як вирощувати чорницю вдома

Синьо-блакитний колір майже так само привабливий, як і характерний смак. Ця дуже смачна ягода росте на кущах середнього розміру. Якщо ви бажаєте вирощувати чорницю вдома, читайте далі! Ми розповімо, як легко це зробити.

Дослідження ВООЗ про взаємозв’язок м’яса та раку

Чи знали ви, що близько 75-80% випадків всіх ракових захворювань виникають в результаті дії на організм несприятливих зовнішніх факторів? На жаль, навіть щоденні харчові звички також можуть з часом спровокувати розвиток злоякісних пухлин.

Щоденні звички, які погіршують роботу серця

Піклуватися про серце та інші органи серцево-судинної системи необхідно завжди. Утім, дуже багато людей регулярно ігнорують певні щоденні звички, які можуть негативно вплинути на роботу серця та спровокувати інші негативні наслідки для організму.

Кухонні хитрощі, які полегшать вам життя

Насправді приготування їжі може перетворитися на виснажливе випробування, якщо у вас немає достатньо вільного часу чи досвіду. Відлякати людину від роботи на кухні також можуть попередні невдачі, хоча не варто забувати, що в процесі приготування їжі багатьох інцидентів дуже важко…

Причини тривоги: 9 шкідливих звичок

А ви знали, що недостатня організованість і нелюбов до порядку можуть спричиняти стрес і тривогу? Якщо ви перестанете відкладати всі справи до останньої миті, ваше життя стане значно спокійнішим.