Спосіб життя

У цьому розділі ви знайдете найактуальнішу інформацію в сфері моди та домашнього декору, хитрощі, як максимально оптимізувати побут, унікальні ідеї для вашої кухні, спальні… Якщо ви любите перероблювати речі або шукаєте ідеї для саду чи подвір’я, цей розділ для вас.

Сім способів очищення дека для запікання

Насправді процес очищення дека для запікання не мусить бути настільки втомливим, нудним та довготривалим, як може здатися на перший погляд. Вірте чи ні, але більшості людей прибирання приносить неабияку насолоду (особливо його позитивний результат!). Погодьтеся, дуже приємно спостерігати за тим,…

Зробіть самі: стильні сумки для покупок

Люди, які свідомо відмовляються від пластикових пакетів на користь власноруч виготовленої сумки для покупок, роблять значний внесок у покращення екологічної ситуації на планеті, адже відмова від пластику – це перший крок до зменшення кількості відходів на сміттєзвалищах. Ба більше: забувши…

Шість способів очищення раковин у вашому домі

Раковина –  місце, у якому накопичується чи не найбільше бактерій. У зв’язку з тим, що вони постійно контактують з вологою, а кухонні раковини ще й з харчовими відходами, дуже корисно знати про методи очищення раковин вдома.

Як просто почистити телевізор

Ви дивитеся хороший фільм, а потім якісь плями на екрані привертають вашу увагу. Ви намагаєтеся повернутися до фільму, але тепер ви можете зосередитися лише на пилу, що прямо перед вашим носом. Про фільм вже не йдеться, треба почистити телевізор.

Чищення шкіряного взуття: 5 корисних порад

Чищення шкіряного взуття може бути втомливим завданням, якщо не володіти правильною технікою. Є деякі спеціальні комерційні засоби, які допоможуть почистити шкіряне взуття. Однак варто дізнатися деякі секрети, щоб шкіряне взуття виглядало бездоганним і гладким, а ви не витрачали забагато грошей.

Найкращі види квітів для балкона

Оскільки нині в продажу є чимало різновидів домашніх рослин, вибір декоративних елементів для помешкання може перетворитися на справжнє випробування. Саме тому в цій статті ми зібрали найкращі види квітів для балкона.

Помилки, які роблять під час фарбування стін

Оскільки стіни подекуди потребують декількох шарів фарби, важливо знати, як їх фарбувати, якщо ви хочете зробити це самостійно. Є багато прийомів, які допоможуть вам отримати хороші покриття. Ви повинні взяти до уваги деякі рекомендації, перш ніж перейти до фарбування стін…

П’ять способів освітлення темних приміщень без електрики

Більшість будинків мають темні простори, які потребують постійного освітлення. Хоча ви можете усунути цю проблему за допомогою лампочок, багато людей шукають альтернативи, які не вимагають використання електрики. Хочете дізнатися про освітлення темних приміщень без електрики?

Цікаві ідеї використання старих клаптиків тканини

Мабуть, у кожної людини вдома знайдеться хоча б кілька клаптиків тканини. Це можуть бути залишки від захоплення рукоділлям, старий одяг, килимки, рушники та навіть фіранки. Утім, чи здогадувалися ви про численні способи повторного використання старих клаптиків тканини?

Чотири засоби від плісняви у ванній кімнаті

На жаль, поява плісняви у ванній кімнаті є досить поширеним явищем, адже в цьому приміщенні завжди дуже вологе середовище. До того ж пліснява починає активно поширювати, якщо не приділяти достатньо уваги регулярному провітрюванню ванної. Якщо вам також довелося стикнутися з…

Три ідеї повторного використання алюмінієвих банок

Сьогодні ми розповімо про три найцікавіші способи виготовлення квіткових горщиків та предметів декору зі звичайних алюмінієвих банок. Ми впевнені, що у вашому помешканні також є кілька використаних банок, і ви не знаєте, що з ними робити. У такому випадку уважно…

Як природно очистити плиту та мікрохвильовку

На відміну від інших кімнат вдома, прибирання на кухні вимагає певних знань, щоб правильно очистити меблі та техніку. У цьому сенсі природно очистити плиту та мікрохвильовку може бути складно, якщо у вас немає певних стратегій.

Неймовірні переваги кориці для рослин

Корицю використовували протягом тисячоліть як в гастрономії, так і в натуральній медицині. Однак мало хто знає, що це також чудовий інгредієнт, який зберігає садові рослини здоровими без необхідності використання шкідливих хімікатів. Дізнайтеся нижче про переваги кориці для рослин.

Дев’ять неймовірних ідей для прикрашання ванної

З огляду із сучасних тенденцій ванна кімната вже не є одним із найбільш незначних місць у будинку. Хоча люди завжди звертали увагу на чистоту в ній, багато хто забував про аспекти, які стосуються прикрашання ванної кімнати.

Чотири натуральні засоби для очищення водостоку

Очищення водостоку може перетворитися на виснажливе та довготривале заняття, якщо у вас під руками немає потрібних інструментів та ефективних мийних засобів. Залишки їжі та мила можуть закупорювати труби, коли ви миєте брудний посуд у кухонній раковині або займаєтеся процедурами для…