8 цікавих способів використання активованого вугілля

Наше волосся піддається впливу багатьох факторів, які можуть щодня його послаблювати, висушувати і в цілому наносити досить помітну шкоду.
8 цікавих способів використання активованого вугілля

Останнє оновлення: 25 грудня, 2018

Активоване вугілля – речовина рослинного походження, яку виробляють уже впродовж багатьох десятиліть через її здатність абсорбувати хімікати, метали та токсини. Через ці властивості використання активованого вугілля чудово підходить для детоксикації організму.

Його поверхня має безліч мікропор, що сприяють поглинанню шкідливих речовин у процесі очищення організму.

З давніх часів до сьогодення активоване вугілля вважали лікувальним засобом, оскільки є воно одним із найефективніших антидотів проти різного типу отрути.

Також активоване вугілля наділене протизапальними властивостями, містить антиоксиданти та покращує процес травлення. Ці властивості допомагають запобігти та вилікувати низку захворювань.

Оскільки багато людей не знають, як правильно використовувати цей засіб, у цій статті хочемо розповісти про 8 способів використання активованого вугілля.

Дізнайтесь більше!

1. Відбілює зуби

білі зуби

Завдяки мікропорам, активоване вугілля – це чудове рішення для тих, хто хоче відбілити зуби. Воно поглинає залишки їжі, що є на зубах.

Окрім того, використання активованого вугілля збалансовує рівень pH у ротовій порожнині, сприяє відбілюванню зубів, які потемніли від споживання вина, кави, чаю та інших речовин.

Засіб має також і антибактеріальний ефект. Його можна використовувати з метою зниження ризику розвитку таких хвороб:

2. Усуває здуття та гази

Цей засіб є чудовим рішенням для нормального стану абдомінальної порожнини, що порушується через здуття та гази. Це відбувається завдяки органічним сполукам, що поліпшують виведення шкідливих речовим з організму.

Приймання активованого вугілля запобігає утворенню газів у кишківнику. Крім того, цей лікувальний засіб сприяє правильному розщепленню їжі, що впливає на зовнішній вигляд.

3. Бореться з похміллям

похмілля

Активоване вугілля не абсорбує алкоголь у крові. Проте цей засіб все одно є чудовим помічником, що виводить токсини, які накопичуються тоді, коли людина зловживає алкоголем.

Якщо споживати активоване вугілля, поліпшується метаболізм, краще розщеплюються токсичні елементи, які є в алкогольних напоях. Також прискорюється процес виведення токсинів з організму.

4. Покращує стан шкіри

Активоване вугілля є чудовим засобом, який допомагає шкірі виглядати краще, особливо, якщо поєднати його з алое вера чи ефірною олією.

Здатність вугілля абсорбувати токсини та шкідливі речовини, сприяє очищенню пор. У результаті цього зникають вугрі та інші дефекти шкіри.

Завдяки здатності очищати шкіру, активоване вугілля допомагає позбутися чорних цяток та шрамів.

5. Використання активованого вугілля запобігає передчасному старінню

передчасне старіння

Передчасне старіння клітин є нагальною проблемою через те, що дедалі більше людей сьогодні страждають на захворювання через рінній початок старіння.

Старіння – природній процес. Однак це не норма для тих, хто починає старіти в молодому віці.

Токсини з навколишнього середовища, неправильне харчування, сонячне проміння, а також інші фактори є причиною передчасного старіння.

Саме тому активоване вугілля може стати чудовим помічником для відновлення організму, оскільки сприяє виведенню токсинів, хімікатів, а також інших шкідливих речовин.

6. Контролює рівень холестерину

Складники активованого вугілля усувають поганий холестерин з артерій. Це запобігає утворенню бляшок. Сполуки зв’язуються з ліпідами та не дозволяють їм прилипати до стінок артерій.

Також активоване вугілля сприяє підвищенню еластичності артерій, що сприяє нормальному кровотоку.

Завдяки цим властивостям, лікувальний засіб є корисним для контролю кровотоку та зниження ризику появи хронічних серцевих захворювань.

7. Бореться з вірусами та бактеріями

активоване вугілля бореться з вірусами

Активоване вугілля також є чудовим засобом для зміцнення імунної системи через підвищення здатності організму протистояти бактеріям та вірусам, які є збудниками різноманітних хвороб.

Завдяки своїм властивостям, активоване вугілля зміцнює захисні функції організму і знижує ризик розвитку інфекцій.

8. Знімає почервоніння від укусів комах

Завдяки протизапальним властивостям, а також ефекту детоксикації, активоване вугілля є чудовим засобом проти укусів комах.

Засіб допомагає знизити алергічну реакцію на шкірі, витягує отруту, що потрапила в організм від певних комах, а також послаблює біль.

Користі від активованого вугілля чимало. Споживайте і побачите результат.

Активоване вугілля має неймовірні цілющі властивості. Купуйте його в капсулах, або таблетках. Випробуйте ефект на собі!

Це може вас зацікавити ...
Як усунути зубний наліт природним способом
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
Як усунути зубний наліт природним способом

Зубний наліт – це жовтий бактеріальний наліт, що прилипає та накопичується, а згодом твердне на емалі зубів та може надавати неприємного вигляду зубам.  • Polovina M., Babic B., Kaluderovic B., Dekanski A. (1997). Surface characterization of oxidized activated carbon cloth. Carbon.
  • Fanning P.E., Vannice M.A. (1993). DRIFTS study of the formation of surface groups on carbon by oxidation. Carbon.