Типи бактерій, знайдені на грошах

Щодня ми вимушені торкатися грошей, на яких міститься дуже багато мікробів та бактерій. Тому якщо ми не вживатимемо належних гігієнічних заходів, бактерії, знайдені на грошах, впливатимуть на наше здоров'я найнебезпечнішим чином.
Типи бактерій, знайдені на грошах

Останнє оновлення: 28 листопада, 2018

У цій статті, ми обговоримо бактерії на грошах: на купюрах та монетах. Те, про що ви дізнаєтесь, здивує вас!

Не дивлячись на те, що на сьогоднішній день кредитні та дебетові картки стають все більш і більш популярними в якості оплати, все ж більшості з нас щодня доводиться мати справу з купюрами та монетами зважаючи на нашу професійну діяльність.

Першою та очевидною порадою для боротьби з бактеріями, що містяться на грошах, є, звичайно, часте миття рук. Ця проста та корисна звичка може допомогти вам уникнути багатьох проблем зі здоров’ям. Беручи в руки гроші, ми ризикуємо тим, що бактерії можуть потрапити в наш організм, якщо ми торкаємося потім руками свого роту або очей.

За даними досліджень, проведених в США та Колумбії, було показано, що паперові гроші містять велику кількість бактерій, які можуть викликати інфекції, а також мікроорганізмів, які здатні провокувати захворювання, з якими імунна система нашого організму може бути не в змозі боротися. Дослідження також показало, що, як і паперові гроші, монети також містять до семи різних типів бактерій.

Стафілококовий епідерміт

Ця бактерія викликає інфекції в різних частинах тіла; деякі з його симптомів: лихоманка, втома, гострий біль, прискорене дихання та частота серцевих скорочень, а також підвищене потовиділення.

Паличкоподібні бактерії

Деякі види паличкоподібних бактерій не супроводжуються жодними симптомами, але й існують і такі бактерії, які виробляють патогенні мікроорганізми у людей та тварин, які можуть викликати блювоту та діарею протягом 5-10 годин, тобто протягом часу проникнення в організм господаря.

Стрептокок

Стрептокок є причиною виникнення багатьох серйозних хвороб, серед яких: менінгіт, бактеріальна пневмонія та фарингіт. Однак є певні різновиди цієї бактерії, які не є хвороботворними.

Кишкова паличка

Симптомами, викликаними цією бактерією, можуть бути сильний біль у животі, що супроводжується діареєю (яка в багатьох випадках може містити кров), блювота, нудота та лихоманка. Симптоми спостерігаються протягом 3-4 днів після зараження.

Не забувайте мити руки !!!

треба мити руки через бактерії на грошах

Багато з цих бактерій знайдені в навколишньому середовищі. Ось чому зменшити ймовірність попадання паразитів в наш організм може допомогти ретельне миття рук перед їжею.

Пам’ятайте, що, хоча більшіть бактерій, яким ми піддаємося, можуть викликати не досить серйозні захворювання, існують інші, які здатні призвети до тяжких хвороб, таких як гастроентерит, а в більш крайніх випадках, до смерті.

Так, звісно, повністю уникнути контакту з грошима неможливо, але в наших силах вживати заходи обережності. Особливо мити руки після кожного контакту з грошима, перед їжею, перш ніж торкатися інших частин нашого тіла та немовлят. Ці прості дії можуть допомогти вам уникнути проблем зі здоров’ям через бактерії на грошах.

Бактерії на грошах, що варто запам’ятати

Монети можуть містити до 2400 бактерій! Деякі з них також виявлені на паперових грошах. Мікроорганізмів, які накопичуються на грошах, з кожним днем стає все більше. Оскільки вони передаються з рук в руки, таким чином, мікроби, які має один хвора людина, можуть бути з легкістю передані усім, кто тримав одну й ту саму купюру.

Бактерії

Саме тому особливо не рекомендується дітям тримати гроші в руках. Намагайтесь не торкатися руками свого рота, очей та інших частин вашого тіла, після того як, тримали гроші. Також намагайтесь тримати руки у чистоті протягом всього дня!

Це може вас зацікавити ...
Як позбутися бактерій і відмерлої шкіри на стопах
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
Як позбутися бактерій і відмерлої шкіри на стопах

Ваші стопи перевтомилися, сверблять, неприємно пахнуть або занадто сухі? Цей простий натуральний засіб допоможе позбутися відмерлих клітин шкіри, вбити бактерії та підтримувати ніжки красивими й здоровими.  • Cecchini, E. (2001). Infectología y enfermedades infecciosas. Madrid: Journal.
  • Kumate, J. (1998). Manual de Infectología. Chichuahua: Méndez.
  • Wilson, W. R. et al. (2001). Diagnóstico y tratamiento de enfermedades infecciosas. México, DF: Manual Moderno.