9 природних засобів, щоб підвищити артерільний тиск

Попри те, що існують різні природні засоби для підвищення артеріального тиску, завжди слід поспілкуватися з фахівцем перед початком будь-якого лікування, яке може мати негативні наслідки. Дізнайтеся більше в цій статті!
9 природних засобів, щоб підвищити артерільний тиск

Останнє оновлення: 13 травня, 2019

Кожен може мати низький артеріальний тиск. Це може бути через швидкий рух, надто високу температуру повітря або побічний ефект ліків.

Проте є люди, які регулярно страждають від цього стану. Це може свідчити про те, що у них є проблеми зі здоров’ям у повсякденному житті.

У цій статті ми хочемо поділитися 9 природними засобами, які дуже ефективні, щоб вилікувати хронічний низький артеріальний тиск. До них належать лікарські рослини, харчові продукти, поради та терапії, які можуть допомогти кожному.

Чому у вас низький артеріальний тиск?

Якщо ви стурбовані тим, чому у вас постійно низький артеріальний тиск, ви повинні зробити ці дві речі як можна скоріше:

 • Купити тонометр, прилад, який вимірює артеріальний тиск. Таким чином, ви зможете правильно міряти артеріальний тиск. І ви зможете почати слідкувати за ним.
 • Звернутися до свого лікаря, щоб зробити деякі загальні тести та виявити можливі проблеми або хвороби.

Важливо також знати, коли це трапляється з вами. Ви також повинні подумати, можливо щось у вашому житті змінилося в цей момент. Це може бути їжа, стрес, емоційні ситуації, ліки та інше.

низький артеріальний тиск

Глибоке лікування

Лікування, які ми перерахуємо в цій статті, є дуже ефективними. Але якщо низький артеріальний тиск тримається у вас постійно, потрібно також зосередити увагу на таких чинниках, як:

 • Дієта
 • Можливі дефіцити певних продуктів
 • Стиль життя

Таким чином, ви зможете перевірити, чи пов’язано це із проблемами зі здоров’ям. І, якщо так, ви зможете вирішити обидві проблеми водночас.

Природні ліки

1. Чиста солодка

Солодка – прекрасний продукт для підвищення артеріального тиску. Фактично, люди з гіпертонією повинні бути обережними, перш ніж їсти її.

 • Ви можете їсти її у будь-якому вигляді. Це означає жування кореня солодки, приймання її у вигляді таблеток або концентрованого чаю. Однак ви повинні уникати цукерок, які виробляються з солодкою.

2. Імбир

Імбир – це природний стимулятор без негативних ефектів, таких як кофеїн у каві.

Цей екзотичний корінь прискорює метаболізм. Він також пробуджує ваше тіло дуже швидко.

Його також дуже добре використовувати, якщо у вас низький артеріальний тиск у поєднанні з запамороченням та нудотою.

 • Ви можете прийняти його сирим, терти у їжу, додавати в чай, соки і коктейлі, або у вигляді порошку. Він має злегка гострий аромат.
розмариновий чай

3. Розмариновий чай та мед

Чудовим засобом для будь-якого віку є розмариновий чай з медом. Це також чудово підходить для дітей, тому що в цьому немає жодного ризику.

 • Ви повинні зробити концентрований чай зі свіжим або сухим розмариновим листям. Тоді ви можете підсолодити його медом. Цей напій може мати різні смакові відтінки.
 • Ви можете пити його на регулярній основі, як засіб лікування. Для цього треба випити склянку цього чаю в середині ранку, а іншу – в обід, впродовж 10 днів.

4. Вушний масаж

Реакції всього вашого тіла переносяться на вуха. Це схоже на те, як малюють плід в утробі матері з головою, нахиленою вниз, де видно вухо.

 • Через це масаж вуха зверху донизу допомагає стимулювати все тіло.
 • Крім того, це допоможе вам розслабитися.
 • Ви можете використовувати трохи рослинної олії для вушного масажу.

5. Бджолиний пилок

Бджолиний п илок – суперпродукт, який створюють бджоли. Ви можете споживати чайну ложку щодня. Це поступово підвищує артеріальний тиск.

Ви можете змішувати його з невеликою кількістю соку, йогурту та іншим.

6. Олія з м’яти

Олія з м’яти дає дозу життєвої сили, свіжості та енергії в одну мить.

Ви завжди можете мати невелику пляшку олії вдома для внутрішнього застосування. Якщо у вас гіпотензія, ви повинні крапнути одну каплю під язик.

Не варто плутати цю олію із синтетичними. Вони не мають лікувальних властивостей.

7. Контрастні ванни для ніг

Дуже ефективна домашня терапія – це чергування гарячої і холодної ванни для ніг.

 • Ви повинні почати з гарячої води та тримати протягом декількох секунд, і завжди закінчувати в холодній ванні. Крім того, вам потрібно це робити лише трохи менше ніж хвилину.
 • Робіть це один раз на день або коли вам потрібно.

8. Препарат з квітки Баха

Ви можете придбати специфічні квіткові есенції для боротьби з гіпотензією:

 • Склерантус
 • Рятувальний засіб
 • Дика роза

Вживайте 4 краплі 4 рази на день протягом принаймні 21 дня.

9. Морська вода

Питна морська вода – це засіб, який має мінерали та мікроелементи. І вона має це в таких пропорціях, які необхідні вашому організму.

Вона допоможе вам легко і природним чином вилікувати гіпотензію, пов’язану з дефіцитом харчових продуктів. • Ferrer-Gila, T., & Rízea, C. (2013). Hipotensión ortostática en ancianos. Revista de Neurologia.

 • Ochoa-Gaitán, G., Hernández-Favela, P., Ochoa-Millán, J. G., & Acosta-Lua, A. (2016). Prevención y tratamiento de hipotensión materna durante la cesárea bajo bloqueo espinal. Revista Mexicana de Anestesiologia.

 • Furaz, K., Puente, A., Corchete, E., Moreno, Á., Gruss, E., & Hernandez, M. (2014). Estrategias para el control de la hipotensión en hemodiálisis. NefroPlus. https://doi.org/10.1080/10575639508044094


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.