9 природних засобів, щоб підвищити артерільний тиск

Попри те, що існують різні природні засоби для підвищення артеріального тиску, завжди слід поспілкуватися з фахівцем перед початком будь-якого лікування, яке може мати негативні наслідки. Дізнайтеся більше в цій статті!
9 природних засобів, щоб підвищити артерільний тиск

Останнє оновлення: 13 травня, 2019

Кожен може мати низький артеріальний тиск. Це може бути через швидкий рух, надто високу температуру повітря або побічний ефект ліків.

Проте є люди, які регулярно страждають від цього стану. Це може свідчити про те, що у них є проблеми зі здоров’ям у повсякденному житті.

У цій статті ми хочемо поділитися 9 природними засобами, які дуже ефективні, щоб вилікувати хронічний низький артеріальний тиск. До них належать лікарські рослини, харчові продукти, поради та терапії, які можуть допомогти кожному.

Чому у вас низький артеріальний тиск?

Якщо ви стурбовані тим, чому у вас постійно низький артеріальний тиск, ви повинні зробити ці дві речі як можна скоріше:

 • Купити тонометр, прилад, який вимірює артеріальний тиск. Таким чином, ви зможете правильно міряти артеріальний тиск. І ви зможете почати слідкувати за ним.
 • Звернутися до свого лікаря, щоб зробити деякі загальні тести та виявити можливі проблеми або хвороби.

Важливо також знати, коли це трапляється з вами. Ви також повинні подумати, можливо щось у вашому житті змінилося в цей момент. Це може бути їжа, стрес, емоційні ситуації, ліки та інше.

низький артеріальний тиск

Глибоке лікування

Лікування, які ми перерахуємо в цій статті, є дуже ефективними. Але якщо низький артеріальний тиск тримається у вас постійно, потрібно також зосередити увагу на таких чинниках, як:

 • Дієта
 • Можливі дефіцити певних продуктів
 • Стиль життя

Таким чином, ви зможете перевірити, чи пов’язано це із проблемами зі здоров’ям. І, якщо так, ви зможете вирішити обидві проблеми водночас.

Природні ліки

1. Чиста солодка

Солодка – прекрасний продукт для підвищення артеріального тиску. Фактично, люди з гіпертонією повинні бути обережними, перш ніж їсти її.

 • Ви можете їсти її у будь-якому вигляді. Це означає жування кореня солодки, приймання її у вигляді таблеток або концентрованого чаю. Однак ви повинні уникати цукерок, які виробляються з солодкою.

2. Імбир

Імбир – це природний стимулятор без негативних ефектів, таких як кофеїн у каві.

Цей екзотичний корінь прискорює метаболізм. Він також пробуджує ваше тіло дуже швидко.

Його також дуже добре використовувати, якщо у вас низький артеріальний тиск у поєднанні з запамороченням та нудотою.

 • Ви можете прийняти його сирим, терти у їжу, додавати в чай, соки і коктейлі, або у вигляді порошку. Він має злегка гострий аромат.
розмариновий чай

3. Розмариновий чай та мед

Чудовим засобом для будь-якого віку є розмариновий чай з медом. Це також чудово підходить для дітей, тому що в цьому немає жодного ризику.

 • Ви повинні зробити концентрований чай зі свіжим або сухим розмариновим листям. Тоді ви можете підсолодити його медом. Цей напій може мати різні смакові відтінки.
 • Ви можете пити його на регулярній основі, як засіб лікування. Для цього треба випити склянку цього чаю в середині ранку, а іншу – в обід, впродовж 10 днів.

4. Вушний масаж

Реакції всього вашого тіла переносяться на вуха. Це схоже на те, як малюють плід в утробі матері з головою, нахиленою вниз, де видно вухо.

 • Через це масаж вуха зверху донизу допомагає стимулювати все тіло.
 • Крім того, це допоможе вам розслабитися.
 • Ви можете використовувати трохи рослинної олії для вушного масажу.

5. Бджолиний пилок

Бджолиний пилок – суперпродукт, який створюють бджоли. Ви можете споживати чайну ложку щодня. Це поступово підвищує артеріальний тиск.

Ви можете змішувати його з невеликою кількістю соку, йогурту та іншим.

6. Олія з м’яти

Олія з м’яти дає дозу життєвої сили, свіжості та енергії в одну мить.

Ви завжди можете мати невелику пляшку олії вдома для внутрішнього застосування. Якщо у вас гіпотензія, ви повинні крапнути одну каплю під язик.

Не варто плутати цю олію із синтетичними. Вони не мають лікувальних властивостей.

7. Контрастні ванни для ніг

Дуже ефективна домашня терапія – це чергування гарячої і холодної ванни для ніг.

 • Ви повинні почати з гарячої води та тримати протягом декількох секунд, і завжди закінчувати в холодній ванні. Крім того, вам потрібно це робити лише трохи менше ніж хвилину.
 • Робіть це один раз на день або коли вам потрібно.

8. Препарат з квітки Баха

Ви можете придбати специфічні квіткові есенції для боротьби з гіпотензією:

 • Склерантус
 • Рятувальний засіб
 • Дика роза

Вживайте 4 краплі 4 рази на день протягом принаймні 21 дня.

9. Морська вода

Питна морська вода – це засіб, який має мінерали та мікроелементи. І вона має це в таких пропорціях, які необхідні вашому організму.

Вона допоможе вам легко і природним чином вилікувати гіпотензію, пов’язану з дефіцитом харчових продуктів.

This might interest you...
Натуральні напої для покращення кровообігу
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Натуральні напої для покращення кровообігу

Якщо ви додасте ці натуральні напої для покращення кровообігу до збалансованого раціону та уникатимете шкідливих звичок, ви поліпшите загальне здор...