Батько зробив тату, щоб підтримати хворого на рак сина

Після операції на голові в Габріеля залишився шрам, який просто знищив його бажання виходити за межі дому та вбив дитячу радість. Батько вирішив підтримати свого сина.
Батько зробив тату, щоб підтримати хворого на рак сина

Останнє оновлення: 24 березня, 2022

Габріель Маршал – це восьмирічний хлопчик, який за своє життя дуже чітко усвідомив дві речі: у ньго найкращий у світі батько та довге чудове життя попереду.

Він смілива дитина, яку любили всі навколо, однак рак мозку залишив глибокий шрам на його голові, який забрав із собою колишній дух і впевненість.

Якщо Габріель і не сходить зараз із заголовків новин, то причина цьому тільки позитивно зворушує і надихає. Не так давно в багатьох країнах святкували День тата й батько хлопчика, Джош Маршал, вирішив зробити щось особливе.

Габріелю доводиться жити з величезним післяопераційним шрамом на голові, якого він дуже соромиться. Цей знак нагадує дитині про його хворобу, яка зараз майже минула.

Шрам вкрав посмішку з обличчя хлопчика й тому батько вирішив зробити тату. Нанести малюнок такої самої рани у тому ж місці й такого самого кольору з єдиною метою: дати своєму синові силу.

Далі ми розповімо про їхню історію більше.

Батько, який усім серцем любить свого сина

Усі батьки люблять своїх дітей понад усе на світі. Напевно, немає нічого гіршого, ніж дізнатися, що вашій дитині поставили такий серйозний діагноз як рак.

Рекомендуємо прочитати: “Простота. Ось секрет виховання дітей

За статистичними даними рівень виживання серед хворих на рак дітей у віці від чотирьох до 18 років становить 80%.

Це хороша новина, утім вона аж ніяк не полегшує напруженість боротьби, страх і біль через те, що вашій дитині доводиться проходити складне лікування та хірургічне втручання.

Габріелю Маршалу поставили діагноз минулого року й наслідки усвідомлення стану хлопчика просто пригнічували: у нього була рідкісна форма раку, відома як анапластична астроцитома.

батько та син

Це злоякісна пухлина в центральній нервовій системі, яка зазвичай виникає в дорослих чоловіків.

Хоча переважно прогнози не надто втішні, у дітей кращі шанси вижити, що дало сім’ї Габріеля надію, яка не згасала в них ні на мить.

Рак у восьмирічної дитини 

Коли дитині діагностують настільки серйозне захворювання, вона ще не зовсім розуміє, що це означає.

Її життя суттєво зміниться й щоденні заняття, такі як похід до шкоди, зустрічі з друзями та домашня робота перетворяться в лікарню, медикаменти, голки та страх.

Фізичні зміни – це один із найскладніших моментів, які доводиться переживати хворим на рак дітям.

Через хіміотерапію в пацієнтів не лише випадає волосся. Їхні обличчя набрякають, зменшується вага, погіршується здатність висловлюватися та з’являється втома, невіддільна супутниця всіх хворих на рак.

  • Габріель пережив складну операцію, у ході якої онкологи видалили більшу частину його пухлини. Це було непросте втручання, під час якого не вдалося повністю позбутися всієї шкоди від астроцитоми.
  • Однак прогнози значно покращилися. Тепер захворювання стабілізувалося й більше не активне. Це той позитив, який дає надію родині хлопчика.
хлопчик хворий на рак
  • Попри це, суттєвою проблемою стало те, що Габріель втратив упевненість у собі. Щоразу як він дивиться в дзеркало, бачить лише післяопераційний шрам.
  • Величезний запалений шрам, що зігнувся дугою над вухом дитини, ніби стрілка, що вказує на його хворобу.
  • Хлопчик покинув усі свої мрії, не хотів виходити з дому, повертатися в школу, бавитися в парку, адже  Габріель бачив лише цей некрасивий знак.

Батько Габріеля

Джош Маршал – це його батько. Він 28-річний оптиміст і сміливий чоловік, який ні на мить на відходив від своєї дитини. Усупереч усім несправедливостям життя, Джош добре знає, що найважливіше правильно ставитися до ситуації та не втрачати надію в серці.

  • Саме тому для нього було очевидно, що після того, як лікарі зробили свою роботу та видалили пухлину з мозку дитини, прийшов час “зцілити емоції” сина, відновити його впевненість у собі, енергію й оптимізм.
батько та син
  • З нагоди Дня тата Джош влаштував сину неймовірний сюрприз: він поголив собі голову та зробив тату, яке виглядає точнісінько так само, як післяопераційний шрам Габріеля. “Тепер ми однакові”, – сказав батько.
  • З тих пір маленький хлопчик почав знову виходити на вулицю, сповнений сили та надій.
  • Він більше не соромиться, адже батько поруч із ним, щоб показати всім однакові шрами. Разом вони значно сильніші й здатні подолати будь-які перепони.

Зі свого боку, ми бажаємо маленькому Габріелю, ситуація якого стабільна вже дев’ять місяців, усього щастя на цьому світі.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.