Чому мої груди печуть та болять?

Липень 13, 2015

Ваші груди можуть пекти та боліти з багатьох причин, і хоча вам завжди варто спершу відвідати вашого лікаря, для того щоб вияснити, чи у вас немає якихось серйозних проблем, у цій статті ми розповімо про можливі причини цих дискомфортних відчуттів, які можуть бути пов’язані з алергією, гормональними змінами та ростом.

Також ми поділимось рецептами деяких натуральних засобів. За домогою лікувальних рослин, ви легко зможете побороти цю проблему без жодного ризику побічних ефектів.

Біль у м’язах

У деяких випадках, особливо у молодих дівчат, хоча це може трапитися у будь-якому віці, жінки можуть страждати від болю у грудях, який насправді виникає у м’язах. Як от наприклад, біль після тренувань м’язів грудної клітки. В юних дівчат, такий біль може бути спричинений процесами росту та ровитку.

Лікар повинен бути для вас першим порадником у всіх запитаннях та проблемах щодо здоров’я. Якщо він підтвердить, що біль спричинений виконанням вправ, ви можете викоритовувати натуральні добавки на основі магнію.

Відчуття печіння спричинене реакцією шкіри

Печіння у ваших грудях може бути спричинене алергічною реакцією на певні засоби для прання, дезодоранти або продукти, які вступають у безпосередній контакт з вашою шкірою. Саме тому, вам варто пригадати, чим саме ви користувалися і підібрати більш м’ягкі та натуральні засоби. Ми радимо користуватися натуральними миючими засобами власного приготування та використовувати дезодоранти без спирту.

Якщо печіння не минає, ми радимо використовувати гель алое, який зменшить неприємні відчуття.

Aloe-vera

Суха шкіра

Ваша шкіра буде більш чутливою до подібних проблем, якщо вона дуже суха. Саме тому, ми радимо зволожувати її, особливо у районі сосків, за допомогою деяких видів рослинних олій, зволожувальних кремів або масла ши. Намагайтеся переконатися, що ви користуєтесь натуральним продуктом, який не викликає алергію.

Перед менструацією

Якщо перед або під час менструації у вас виникає відчуття печіння або болю, це, безперечно, є ознакою гормональних проблем. У такому випадку, вам варто піти на консультацію до свого гінеколога чи терапевпа, щоб вони могли поставити вам діагноз, беручи до уваги всі інші симптоми. Деякі засоби, які все ж варто взяти на замітку: олія з вечірнього первоцвіту, вітекс священний, дягіль, мака перуанська або шавлія.

Під час вагітності

Печіння або біль у грудях – один із перших можливих симптомів вагітності, саме тому вам варто не відкидати і такий варіант. Причина в тому, що збільшується притік крові до області грудей, особливо до сосків, та як тільки ваше тіло звикає до цього, відчуття дискомфорту, як правило, зменшується. У будь-якому разі, ви можете полегшити неприємні відчуття, за допомогою настоїв з високим вмістом квіток календули і наносити їх у вигляді компресу на ваші груди, коли вони теплі.

vahitnist-1

Мастит

Якщо ви відчуваєте печіння та біль у грудях протягом періоду лактації, цілком ймовірно, що у вас мастит, запалення молочної залози, спричинене інфекцією, яке, зазвичай, сурповоджується гарячкою та відчуттям втоми. Ви можете лікувати мастит використовуючи концентрований настій з чебрецю. Наносьте його кожен день на соски та область навколо них за допомогою ватного диску. Також ви можете приймати вітамін С та добавку на основі прополісу. 

Не допустіть виникнення раку грудей

Хоча вам і не варто бити на сполох, коли вас постійно турбує біль та печіння у грудях, і не має жодної очевидної на те причини, все ж краще відвідати лікаря та перевіритись на рак грудей. Також ви можете самостійно перевірити свої груди. Станьте навпроти дзеркала, повільно та ретельно промацайте всю область грудей круговими рухами. Намагайтеся промацати також і область навколо грудей аж до пахв. Повторіть процедуру з обома грудьми. Якщо ви помітите будь-які потовщення або дивні утворення, якомога швидше зверніться до лікаря та перевіртеся. Ще один симптом раку грудей – виділення рідини через соски, зазвичай рідина жовтого кольору або кольору крові. Це також вагома причина для занепокоєння.

Зображення люб’язно надані itmpa та ilyoungko

Вас також можуть зацікавити